Wpis z mikrobloga

#chwalesie swoim nowym zakupem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Saab 9-3 z 2005 r. 2.8 turbo, 250 km, automat, wersja Aero. Oczywiście z podtlenkiem biedy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Kiedyś już miałem 9-5 przez kilka miesięcy ale okazał się być w tragicznym stanie a mnie nie było stać na remont całego samochodu, ale zamiłowanie do marki pozostało. Saaby mają w sobie po prostu to coś, co powoduje że do tej marki chce się wrócić.

Co ważniejsze Sabina wydaje się być w bardzo fajnym stanie, wiadomo rzecz jasna że to nie jest nowe auto i mniejsze czy większe usterki są nieodzowne, naprawy też do najtańszych nie należą bo pod maską ciasno jak w metrze w godzinach szczytu, żeby w ogóle lpg udało się zamontować trzeba było wyrzucić filtr powietrza i zamontować stożkowy żeby trochę miejsca zwolnić ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ale póki co jestem mega zadowolony z zakupu. Auto pełnoletnie a komfort i frajda z jazdy nieporównywalnie większa niż corollą z salonu którą jeżdżę na codzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pokazauto

Wołam @daeun bo pytałeś wczoraj :-)
robertx - #chwalesie swoim nowym zakupem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Saab 9-3 z 2005 r. 2.8 turbo, 2...

źródło: IMG_0190

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • 5
@sberatel: No właśnie jakoś tak wyszło że saaby można jeszcze spotkać w fajnym stanie i nie zajeżdżone z tamtych lat, czego o mercedesach, audi czy innych bmw nie można powiedzieć. Jakoś tak Saaby nie przyciągają wszelkiej maści dresiarzy i miłośników „#!$%@?” ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@MMKIS200: Do niedawna za 20 można było dostać nówkę-sztukę, pewnie jak by się poszukało to jeszcze by się znalazło jakieś pojedyncze egzemplarze. Obym nie musiał się o tym przekonywać xD
  • Odpowiedz
@Adicts:

"zwykła Vectra" vektra w opc też jest fajna, niektóre auta mają poprostu swój klimat. Fajne autko to takie za którym sam właściciel się ogląda i cieszy oko, a nie koniecznie takie, które jest drogie, albo tylko dlatego bo mało sztuk powstało
  • Odpowiedz