•  

  pokaż komentarz

  Dawno w psychiatryku powinna siedzieć na badaniach

  •  

   pokaż komentarz

   @Line-Storm: #kononowicz od razu wypuścili. Powiedział, że wychodzi i wyszedł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @TabbedEditor: No to skończyć zabawę w mandaty, a sprawę skierować do sądu. Za wielokrotną recydywę można wtedy do więzienia ją zamykać lub na przymusowe leczenie skierować.

  •  

   pokaż komentarz

   @Line-Storm: będzie tak samo jak z #kononowicz któremu miasto umorzyło podatki, a policja mandaty z powodu tego że komornik nic nie znalazł co nadawałoby się do sprzedaży. Ty człowieku rób całe życie, a oni sobie żyją. Ja także jestem niepełnosprawny i swoje przejścia z policją mam. Pośród tych przejść są także dwa pisma w których komendant przeprasza mnie za zachowanie funkcjonariuszy. Zależy na jakiego funkcjonariusza trafisz, większość jest w porządku.
   Wracając do tematu kobiety to ona już dawno powinna leżeć w psychiatryku. Niewinnych ludzi zamykają, a ona sobie jeździ i blokuje.

  •  

   pokaż komentarz

   a policja mandaty z powodu tego że komornik nic nie znalazł co nadawałoby się do sprzedaży. Ty człowieku rób całe życie, a oni sobie żyją. Ja także jestem niepełnosprawny i swoje przejścia z policją mam. Pośród tych przejść są także dwa pisma w których komendant przeprasza mnie za zachowanie funkcjonariuszy. Zależy na jakiego funkcjonariusza trafisz, większość jest w porządku.
   Wracając do tematu kobiety to ona już dawno powinna leżeć w psychiatryku. Nie


   @TabbedEditor: Może nie jest chora psychicznie tylko po prostu złośliwa. Nie każdy kto robi źle jest chory psychicznie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Line-Storm: Wiecie co jest najbardziej zabawne w tej historii? Że ta babka była wcześniej bohaterką internetu w walce o stołki PO-PiS, wtedy nikt nie mówił że jest psychicznie chora, tylko chętnie wykorzystywano jej wizerunek, a ludzie sami się nią powoływali. To tylko pokazuje jak prostymi zagraniami można ładnie podnieść słupki o kilka procent, nie pokazując zupełnie drugiej strony medalu.

  •  

   pokaż komentarz

   @aiker: Ja ją pierwszy raz tutaj widziałem, już wtedy się dziwiłem, że ktoś ze sztabu dopuścił ją w okolice Komorowskiego.

   15 lat temu w kampaniach takich ludzi się izolowało a dookoła kandydata na kilka metrów tylko zaufani i ich rodziny.

  •  

   pokaż komentarz

   Może nie jest chora psychicznie tylko po prostu złośliwa. Nie każdy kto robi źle jest chory psychicznie.

   @abitbald: dokładnie, mam taką w rodzinie niestety, złośliwa starucha do granic możliwości i tylko jej się z wiekiem to pogarsza bo odkąd pamiętam to była trudna a teraz to już osiągnęła mistrzostwo w doprowadzaniu opiekunów do szewskiej pasji, tak się właśnie "odwdzięcza" za opiekę. Ludzkie pojęcie przechodzi co odwala a nikt nie wie czemu jest tak wredna jeszcze dla osoby która jej za przeproszeniem tyłek podciera i karmi to nie dość że nic nie pomoże przy sobie to jeszcze na złość zrobi, zaraz nasra jak tylko zmyjesz żebyś się urobił przy niej na śmierć.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie każdy kto robi źle jest chory psychicznie

   @abitbald: Nie każdy, kto siedzi w psychiatryku, jest chory psychicznie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @sokotra
   Na starość tak bywa. Znam takie przypadki ale to wyłącznie kobiety. Nie słyszałem w okolicy o dziadkach dręczycielach. Może na starość wychodzi prawdziwy charakter człowieka?
   Cechy społeczne pewnie uposledzaja się pierwsze z wiekiem. Przykre. Aż żal myśleć o własnej przyszłości...

  •  

   pokaż komentarz

   @sokotra: A to nie idzie/poszło w kierunku jakiegoś Alzheimera?

  •  

   pokaż komentarz

   @Line-Storm: no właśnie to wychodzenie do ludu było gwoździem do trumny PO, Komorowski nie ma w sobie ani krzty charyzmy ani błyskotliwości, "niech zmieni pracę i weźmie kredyt" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Strzał w stopę jak cholera ze strony sztabu, podejrzewam że jakby PO wtedy wzięło jakiegoś typowego cwaniaka co potrafi dobrze grać, to by nie mieli takich problemów. Ale co by nie było, i tak źle i tak @##$ujowo.

  •  

   pokaż komentarz

   @waciak: na pewno jest to częściowo SKS, ale ponieważ odkąd ją pamiętam to była złośliwa i lubiła ludzi "wkręcać" i denerować na prawdę trudno nam powiedzieć, że zachowuje się tak wyłącznie nieświdomie, wydaje się że ma pamięć i rozumienie wybiórcze, jak coś chce to rozumie a jak jej się nie podoba (np. że trzeba się myć, nie szczać w na podłogę tylko do kibla itp itd) to udaje głupa, zwłaszcza, że widać że przy obcych zachowuje sie pozornie normalnie (choć to też byłby objaw) więc wszysycy myślą, że to taka słodka staruszka. Np. u mojej babki było to jasne, że jej nagła przemiana w agresywną nieobliczalną osobę była wynikiem właśnie jakiejś demencji i przypałości starczych (lekarz do końca nie mógł stwierdzić co jej dokładnie jest, wydaje mi się że zwyczajnie wykończyli ją w tych szpitalach bo wtedy nie miałam takiej wiedzy w temacie i wszyscy mieli ją tam w d.....) bo normlanie tak sie nie zachowywała a ta wredota to poprostu nie wiem.

  •  

   pokaż komentarz

   Znam takie przypadki ale to wyłącznie kobiety. Nie słyszałem w okolicy o dziadkach dręczycielach

   @pajda2233: no mój dziadek to niezłe ziółko i daje popalić teraz nie ma co. Faktycznie to raczej chyba kobiety ale też z tych starych co to chodzą po parkingu i dziurawią opony (bo coś tam im się ubzdurało) i tym podobne to faceci są, może też dlatego, że mężczyźni jednak szybciej umierają i chyba więcej jest kobiet, które maja okazję dożyć tego "cudownego" wieku.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @pajda2233: jak będę mieć tak z 60 70 lat to zarzuce Bacha dobrą szklankę whiskey i sznur na szyję..... p@#%?%@e bycie warzywem i utrudnieniem innym życia h@? tam z Bogiem jak będzie to zrozumie mnie a jak nie to będę mieć ciekawe napisy końcowe przynajmniej....

  •  

   pokaż komentarz

   @Silwerbalk
   Wiesz, świat się zmienia. Za kilkadziesiąt lat alkohol będzie nielegalny. Może nawet sznurki. Na pigułkę do eutanazji będzie się czekać w nfz/zus ze dwa lata. Wczesniej podanie do lokalnego urzędu o pozwolenie na samobója. Opłata skarbowa. Podatek obrotowy. (od przekręcenia czyli). Dojdziesz do wniosku ze lepiej będzie żyć i wk.wiać ludzi.
   Dużo zdrówka życzę.

 •  

  pokaż komentarz

  Niestety system nie radzi sobie z takimi ludźmi. Tutaj powinna być założona odpowiednia teczka u dzielnicowego i po którymś z kolei wyskoku powinna ta teczka pojechać do sądu 24-ro godzinnego a pani równocześnie na przymusową obserwację do czubków. Urzędnicy nic nie mają do tego bo od pilnowania prawa i porządku są inne służby.

 •  

  pokaż komentarz

  To jak tą nawiedzoną rodzinką co prześladuje sąsiadkę. Powinni ich wszystkich wsadzić do tego zakładu z trynkiewiczem.

 •  

  pokaż komentarz

  Czyli jak niepełnosprawna to bezkarna? Policja boi się palcem kiwnąć bo mają jeszcze w pamięci sprawę Stachowiaka. Każdy się boi, że jak ja zawinie na komisariat to będzie miał po robocie. Policja boi się wykonywać swoje obowiązki.

  •  

   pokaż komentarz

   @czinczinatti:
   a) chora psychicznie
   b) sfrustrowana życiowo chce odbierać radość z życia innym bo jest bezkarna dzięki swojemu statusowi niepełnosprawnej

  •  

   pokaż komentarz

   @czinczinatti: o c$@!?we przepisy. Ma wózek elektryczny, który podpada pod skuter, a tym samym kierowcy i motorniczowie muszą odmawiać jej przejazdu komunikacją miejską (nie wolno przewozić skuterów). Kobieta czuje się szykanowana (słusznie) i próbuje z tym walczyć jak potrafi (niesłusznie).

  •  

   pokaż komentarz

   (nie wolno przewozić skuterów). Kobieta czuje się szykanowana (słusznie)

   @koziolek666: Było już tyle razy tłumaczone... Wiesz co się stanie z tym skuterem jak autobus będzie musiał gwałtownie zahamować? W niskopodłogowcach są specjalne pasy żeby coś przymocować ale ten skuter jest na nie za duży.

   Zresztą wnoszę, że nie mieszkałeś ostatnio w Szczecinie. Ona nie chce jeździć komunikacją tylko robi afery. Jak ją któryś motorniczy wpuści to jechała przystanek/dwa i wysiadała. Potem ruszała na przystanek aby wrócić skąd wyjechała. I tak pół dnia nieraz.

   A zanim zajęła się komunikacją zbiorową to blokowała poczty i urzędy...

  •  

   pokaż komentarz

   Wiesz co się stanie z tym skuterem jak autobus będzie musiał gwałtownie zahamować?

   @chciwykrasnolud: ale ja to doskonale wiem. Dziadek porusza się czymś podobnym, tyle tylko, że on nie ma mani jeżdżenia zbiorkomem.

   Jak ją któryś motorniczy wpuści to jechała przystanek/dwa i wysiadała. Potem ruszała na przystanek aby wrócić skąd wyjechała. I tak pół dnia nieraz.

   I co z tego? I like trains, she likes trams. W sumie nieszkodliwa o ile system by działał prawidłowo i osoby niepełnosprawne mogły by liczyć na pomoc.

   A zanim zajęła się komunikacją zbiorową to blokowała poczty i urzędy...

   Bo do większości z tych miejsc osoba niepełnosprawna nie ma dostępu.

1 2 3 4 5 6 7 ... 11 12 następna