W Polsce powstanie najnowocześniejsza fabryka rowerów w Europie

W Polsce, w województwie podkarpackim powstanie najnowocześniejsza fabryka rowerów w Europie. Polska firma ROMET chce zostać czołowym producentem rowerów w Europie.

- #
- #
- #
- #
- #
- 181
- Odpowiedz


![[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"](https://wykop.pl/cdn/c3397993/f78aeefcc7a61f17a75e3f8e4dc61ed68f7576e785783771da19afcd4a554c56,q80.png)




Komentarze (181)
najlepsze
Dostali 100mln z naszych podatków i odpalą fabryke za 100mln - jakby ktoś pytał
źródło: romet-jubilat-lux-zielonka-sprzedam-547582786
Pobierz@jeanpaul:
Jak masz naklejkę "Made in Netherlands" to Polacy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lufio:
@Errad: Ale Giant to marka oryginalnie tajwańska...
A jak ostatnio wjechałem na jedną z niemieckich górek, to aż mi się łezka w oku zakręciła widząc lokalsa na rowerze Romet Huragan...
Trzeba się cieszyć, że firma się rozwija, a nie narzekać, że coś robią.
Reszta to chińskie odpady produkcyjne.
Przesiadłem się na Krossa Esprit 3.1 i to jest przepaść jakościowa między tymi rowerami.
Kross był 300 zł droższy ale kupiony 4 lata po Romecie.
Nie
@arysteasz: Nope. Mowa o spawaniu ram aluminiowych:
https://www.jfkgroup.pl/wyroby-hutnicze/aluminium/aluminium-6061/