Daj se siana, jestem gruba.

 •  

  #anonimowemirkowyznania
  Wiadome jest, że atrakcyjni ludzie mają łatwiej, bo inni do nich lgną. Jest też ten cały efekt przypisywania takim osobom pozytywnych cech. Inna sprawa, że to raczej działa krótkoterminowo i w dłuższych relacjach ważne są przede wszystkim inne cechy. Mimo tego przyznaję, że być przystojnym/ładną to jak wygrać na loterii, bo masz łatwiejszy start i od ciebie zależy tylko czy będziesz odcinać kupony od wygranej.

  Uważam jednak, że wykopki przesadzają z tym, że jak nie jesteś CHADEM, to nie możesz wzbudzać pożądania. Można, jak najabrdziej. Oczywiście mówię o ludziach o urodzie średniej i średniej +, a nie o osobach dotkniętych jakimiś deformacjami/znaczącymi defektami lub po prostu skrajnie nieatrakcyjnych. Większość ludzi to jednak takie średniaki/średniaki + i wygląd nie dyskwalifikuje ich na (uwaga: ulubione słowo mirków) rynku matrymonialnym. Jest jednak pewien warunek - trzeba ogarniać relacje społeczne.

  I tak, powiecie, że taki Chad to nie musi. No z początku faktycznie nie musi się aż tak starać, ma łatwiej, to już ustaliliśmy. Choć osobiście uważam, że bez pewnej towarzyskiej ogłady nawet takich Chadzior nie ogarnąłby sobie laski. Zazwyczaj jednak taki ktoś ma full pakiet - dobry wygląd daje pewność siebie, przyciąga ludzi, więc siłą rzeczy przystojny koleś się socjalizuje.

  Nie jest natomiast tak, że inni faceci szans na związek nie mają. Mają, ale nie można być dzikusem, który nie umie rozmawiać z ludźmi, unika kontaktów towarzyskich i ogólnie nie ma tych słynnych social skills (przypominam, że cały czas mowa o ludziach, którzy to absolutne minimum wyglądowe spełniają, takich 4+/10 i w górę). Wiadomo, osoba z traumami, ciężkim dzieciństwem ma mega trudny start. Jest jednak cała masa osób, która miała względnie normalny start. Jeśli jednak takie osoby izolują się na własne życzenie, są „piwniczakami” i oczekują, że związek będzie im dany na tacy, to cóż... Efekty widzimy na wykopie. Tyle że ludzi ci przypisują swoje niepowodzenia wyglądowi, nie do końca słusznie wg mnie. Zauważcie, że faceci lubiani, weseli i towarzyscy nie mają na ogół problemu ze znalezieniem fajnych dziewczyn, nawet jeśli mają zakola/wzrost poniżej 180 cm/przeciętną twarz/przeciętną sylwetkę.

  I możecie tupać, krzyczeć i zaklinać rzeczywistość, ale prawda jest taka, że pewność siebie i przebojowość (nie mylić z zarozumiałością czy pozerstwem) albo po prostu dobre kontakty z ludźmi przyciągają różowe paski. Kobiety są w stanie zakochać się bez pamieci w kims, kto nie wygląda jak z okładki magazynu, ale nie może to być osoba, która w kontaktach towarzyskich wypada po prostu słabo. Jest jakaś część kobiet, która szuka swojego spokojnego mireczka, ale w większości laski ciągnie do osób społecznie rozwiniętych, że tak to określę. I nie, nie oznacza to, że trzeba być gwiazdą każdej imprezy, prawdziwą duszą towarzystwa i mega dynaminą. Oznacza to natomiast, że różowe oczekuja społecznej ogłady i odnajdowania się w sytuacjach towarzyskich.

  Kolejna sprawa jest taka, że wieszacie psy na kobietach, a sami skreślilibyście nieurodziwe dziewczyny. Z tym że o ile w oczach kobiety można sporo nadrobić charakterem (powtarzam - jak spełniasz pewne minimalne wymogi wyglądowe), tak w oczach mężczyzny średniawka pozostanie średniawką i nie będzie w nią patrzony, nawet jeśli będzie to cud miód materiał związkowy. Nadal będą mu się marzyć topowe laski - no ale niestety, dla wszystkich nie wystarczy. Tak samo jak nie dla wszystkich dziewczyn wystarczy tych najprzystojniejszych. Dlatego normalni ludzie wiążą się z kimś na zbliżonym poziomie atrakcyjności. I o ile nie jest to poziom bardzo niski (defekty, deformacje), nadla mogą pożądać siebie nawzajem i postrzegać jako atrakcyjnych, bo w byciu z kimś liczy się coś więcej niż ładna buźka i fajny tyłek. Z podejściem typu DAJCIE MI SEKS, NALEŻY MI SIĘ LASKA 10/10 nie znajdziesz wartościowej relacji, za to zawsze będziesz zazdrościł tym, którym się udało albo całkowicie zrezygnujesz z poszukiwania drugiej połówki (co dla niektórych zgorzkniałych osób jest może lepszym rozwiązaniem).

  #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #seks #zwiazki #milosc #tinder #badoo #podrywajzwykopem #randki

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  ID: #5ed1730d0054036b426bca6c
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  Przekaż darowiznę
  pokaż całość

 •  

  Yikes, Duda spada szybciej niz moj stary pijany po schodach.
  #polityka #bekazpisu #wybory #sondaz

  źródło: q.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika BotGirl

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.