Długo myślałem nad opisem, wreszcie odkryłem: "Aaaaa tam, jebać!"

 •  

  Mirki, dzisiaj się przekonałem, że piwniczaki to nie tylko mirkolegenda - it's alive and kicking. #poznan here, pracuję w agencji targowej, głównie zajmuję się hostessami, tłumaczami i personelem pomocniczym. Jednym z przedstawicieli tego personelu jest, nazwijmy go, Maciek - mężczyzna 30-letni, może nie wygląda na Mr. Universe, ale na nerda z pryszczami też zdecydowanie nie - a przyznać trzeba, że jest zapalonym gamerem. Ale to inteligentny gość o zdywersyfikowanych zainteresowaniach, można z nim pogadać na wiele tematów, nie tylko o grach. Wyszliśmy z biura na fajkę, ja zaczynam narzekanie, że #pga się zaczęło, a ja nie mam ani jednej hostessy na tych targach, w ogóle, dramat, recesja, koniunktura taka chujowa... I tu wywiązuje się dialog:
  Maciek: No, ale co niby takie hostessy miałyby robić na PGA?
  Ja: No, wiesz - gamerzy to zazwyczaj młodzi mężczyźni, więc odpowiednio ubrane ładne hostessy mogłyby przykuć uwagę do stoiska, c'nie?
  Maciek: Ja wiem? Jak wiara tam przyjeżda dla gier, a nie dupy oglądać?

  I ta jego stanowczość w tej wypowiedzi. Serio, istnieją ludzie, którzy na hali pełnej wydekoltowanych zajebistych lasek, wolą się ślinić do nowej konsoli czy kolejnej części Wiedźmina... Świecie, to jebnie.
  #stulejacontent #logikaniebieskichpaskow #poznan #przegryw #przemyslenia
  pokaż całość

  •  

   @WujekRemo: targi samochodów? A huj pooglądać dupy. Targi nowych technologii? Huj z tym jedziemy na dupy 500 kilometrów. Targi budowlane? Janusz jakie kurwa wiertarki?!? Zamykamy firmę jedziemy pooglądać laski!!

   Trzeba mieć naprawdę ubogie życie seksualne, żeby jechać na targi które nas interesują płacić hajs za bilet i oglądać laski xD

   Fakt to ciekawy dodatek, ale jeśli tematyka jest wystarczająco interesująca i trafia w nasze hobby i gusta to nikt nie będzie marnował czasu żeby obejrzeć laske... pokaż całość

  •  

   @WujekRemo: rozumiem gostka
   jakbym już chciał się ślinić do lasek to bym poszedł na jakiś masaż erotyczny.

  • więcej komentarzy (4)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika WujekRemo

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.