Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
figus102

figus102

Dołączył 14 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5038
  • Znaleziska 654
  • Mikroblog 4384
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 50
Rurt_Kussell
Rurt_Kussell
9 godz. temu
  • 3
Garść przemyśleń o cyberpunk 2077, uwaga bo mogą być jakieś spoilery. Ta gra wpadła mi w oko, już z pierwszym teserem. Ale życie potoczyło się inaczej i jak miała premierę, to ja w gry w ogóle nie grałem.

Jak ta gra wychodziła, to pamiętam że w internecie przelewała się fala rozczarowania, wyśmiewania i ogólnie niezadowolnia, pamiętam te kompilacje gliczy, pamiętam filmik od crowbcat i pamiętam, że grę wycofano ze sklepu ps4 przez stan
Rurt_Kussell - Garść przemyśleń o cyberpunk 2077, uwaga bo mogą być jakieś spoilery. ...

źródło: jgd9gh495

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

figus102
figus102 10 min temu via Wykop
  • 0
@Rurt_Kussell: CP2077 nie ma cyfrowej gry karcianej jak Wiesiek, ale po premierze gry wyszły dwa papierowe RPG "CyberPunk Red" i planszówka Edgerunners – Combat Zone. Sam zastanawiam się czy nie kupic CP Red i zebrać ekipę do grania.
  • Odpowiedz
figus102
figus102 przedwczoraj, 15:04:06
  • 3
#tenis brawo Kamil!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

figus102
figus102 przedwczoraj, 14:29:49
  • 0
#tenis ta Raducanu chyba po tym jednym szlemie nic już nie wygra. Coś jak Kurnikowa, tylko że ta to w deblu coś grała.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TMBRK
TMBRK
przedwczoraj, 08:48:04
  • 0
pierwszy raz spotykam się z #iptv, na jakiej zasadzie to działa? Czy importując sobie taką listę do jakiegoś playera na androida dodatkowo sharuję dane jak w przypadku #p2p i mogę dostać liścik by zapłacić jakąś sumkę? Nie mam telewizji, a jedynie czasami potrzebuję obejrzeć jakiś program i wydaje się to świetną opcją
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

figus102
figus102 przedwczoraj, 13:43:00 via Wykop
  • 0
@TMBRK: Kiedyś Mirek napisał poradnik. Nie wiem, czy jest aktualny, ale zawsze coś.
https://wykop.pl/wpis/35422219/technologia-iptv-listam3u-tvbox-pojawiaja-sie-czes
@johnmorra +179
#technologia #iptv #listam3u #tvbox

Pojawiają się często pytania odnośnie IPTV, więc zrobiłem mały poradnik. Od razu chciałbym nadmienić, że nie jestem żadnym ekspertem. Nie sprzedaje i nie udostępniam żadnych źródeł.

1. Jak to działa?
2. Jak możemy odbierać IPTV?
więcej
  • Odpowiedz
figus102
figus102 przedwczoraj, 06:19:10
  • 8
#mecz Commercial break zwany hydration break, kiedy podzielą na kwarty? Może jeszcze karne z najazdu jak kiedyś MSL, żeby było po amerykańsku.
figus102 - #mecz Commercial break zwany hydration break, kiedy podzielą na kwarty? Mo...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sympatyczny_przyjemniaczek
sympatyczny_przyjemniaczek
przedwczoraj, 06:43:50 via Wykop
  • 3
@figus102: Nie wiem, ale mogliby nauczyć się zatrzymywać zegarek zamiast doliczać na pałę i kończyć też na pałę.
  • Odpowiedz
PROponujek
PROponujek
przedwczoraj, 06:07:56
  • 5
Potężny hymn

#mecz
PROponujek - Potężny hymn 

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

figus102
figus102 przedwczoraj, 06:13:37 via Wykop
  • 1
@PROponujek: Tartan Army nie zawodzi.
  • Odpowiedz
BigVV
BigVV
13.06.2026, 23:50:45
  • 48
#mecz
BigVV - #mecz

źródło: Zinedine-Zidane-Headbutts-Marco-Materazzi-2006-World-Cup-Final

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

figus102
figus102 przedwczoraj, 05:38:17 via Wykop
  • 0
@mam_kosmate_mysli: Materazzi ciągnął za koszulkę Zidane. Zidane mu powiedział: "Jeśli tak bardzo chcesz moją koszulkę, to dam ci ją po meczu". Włoch odpowiedział: "wolę twoją siostrę".

https://www.sport.pl/pilka/7,65083,25916263,marco-materazzi-ujawnil-co-powiedzial-zidane-owi-przed-awantura.html
  • Odpowiedz

1053

Przeprosiny dla Viki Gabor!

Przeprosiny dla Viki Gabor!

Przepraszam Viki Gabor w imieniu wykopowej społeczności za osoby które dokonały niewybrednych i złośliwych komentarzy po opublikowaniu wyników głosowania polskiego jury na konkursie Eurowizja 2026.

Ommadawn
z
wykop.pl
dodany: 12.06.2026, 10:05:22
  • 203
  • #
    eurowizja
  • #
    vikigabor
  • #
    rigcz
figus102
figus102 13.06.2026, 16:27:44 via Wykop
  • 1
Co to za figura ten @Ommadawn, że przeprasza w imieniu społeczności wykopu?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4

Haiti zmuszone do zmiany koszulki na MŚ z powodu patriotycznych znaków...jakich?

Haiti zmuszone do zmiany koszulki na MŚ z powodu patriotycznych znaków...jakich?

Polska flaga znalazła się na Haitańskiej koszulce piłkarzy grających w mundialu. Niestety FIFA uznała to za szerzenie haseł politycznych i zażądała zmian w koszulkach. Miał być to jednak symbol zagrzewający do walki, tak jak walczono o niepodległość z Polakami ramię w ramię.

hikarukimura
z
theguardian.com
dodany: 11.06.2026, 08:43:38
  • 2
  • #
    pilkanozna
  • #
    mecz
  • #
    ciekawostka
  • #
    notinmainstream
figus102
figus102 11.06.2026, 10:49:14 via Android
  • 1
Ja obstawiam że to czeska flaga. Bohater Haiti walczył w dziewietnastym wieku. Czesi do 1919 roku mieli flagę narodową w kolorach biało czerwonych. Więc to czeska flaga. XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PROponujek
PROponujek
10.06.2026, 14:21:21
  • 7
Hubi wczoraj robił z Węgrem co chciał

#tenis
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

figus102
figus102 10.06.2026, 16:47:57 via Wykop
  • 3
@PROponujek: ♫ Wczoraj grałeś w "sześćdziesiąt sześć,
A dzisiaj nie masz co jeść. ♫
  • Odpowiedz
figus102
figus102 09.06.2026, 15:47:01
  • 1
#tenis leje
figus102 - #tenis leje

źródło: Przechwycenie obrazu ekranu_2026-06-09_16-46-24

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jasak
Jasak
09.06.2026, 16:34:52 via Wykop
  • 3
@figus102: leje, zarówno deszcz jak i potężny Hurkacz swojego przeciwnika.
Tag memował że Hubi bierze Wimbledon w tym roku, ale może? Może? Jest szansa? Mała? Mikroskopijna? Ale jest prawda? Prawda?
  • Odpowiedz
figus102
figus102 09.06.2026, 10:21:49
  • 3
#tenis W Dąbrowie górniczej mają komunistyczny pomnik z lat 70. W latach 90. mieli go wyburzyć i odbyły się protesty mieszkańców. Na pomniku mieszkańcy napisali sprejem "Jimiemu Hendrixowi". W 2012 roku obok postawili ławeczkę Jimiego Hendrixa. Wcześniej bo 2006 na tym pomniku zawisła tabliczka z napisem "Bohaterom czerwonych sztandarów. Dąbrowiakom. Twórcom dziejów walk o narodowe i społeczne wyzwolenie". Proponuję żeby pod pomnikiem napisać spreyem "Mai Chwalińskiej". Xd
figus102 - #tenis W Dąbrowie górniczej mają komunistyczny pomnik z lat 70. W latach 9...

źródło: dabrowa-gornicza

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EpicElion
EpicElion
09.06.2026, 11:31:47 via Wykop
  • 0
@figus102:
EpicElion - @figus102:

źródło: xxx

Pobierz
  • Odpowiedz
EpicElion
EpicElion
09.06.2026, 11:31:56 via Wykop
  • 0
@figus102:
EpicElion - @figus102:

źródło: XXXX

Pobierz
  • Odpowiedz
melodie666
melodie666
08.06.2026, 15:00:58
  • 0
#boks
chris billam-smith vs ryan rozicki --- Ktoś zna jakąś stronke z zapisami gal sportowych? Obejrzałbym sobie zapis z ostatniej gali zuffa
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

figus102
figus102 08.06.2026, 17:17:24 via Android
  • 1
@melodie666: https://realfight.top/
  • Odpowiedz
figus102
figus102 07.06.2026, 20:03:18
  • 0
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

figus102
figus102 07.06.2026, 10:26:15
  • 9
#psiarze sąsiadka z dołu zostawiła dwa pieski i pojechała se na weekend. Jeden pies to jakiś myśliwski w stylu ogara czy coś. Nie znam się na rasach. Drugiego to w ogóle nie słychać, bo jakiś mops czy coś . Ledwo szczeka.
Poniżej minutowy fragment wielogodzinnej arii w wykonaniu jej piesków.
https://jumpshare.com/s/cKQkmDmbXUZVTlt4yYuz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

figus102
figus102
Autor
07.06.2026, 16:51:43 via Wykop
  • 2
@arapv: @Wincyyyyj wczoraj o 23 ktoś się pojawił w mieszkaniu i wziął te psy, ale to nie była ona.
  • Odpowiedz
figus102
figus102 06.06.2026, 13:57:18
  • 0
#tenis ależ idą baloniki, dobrze że dach otwarty.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

figus102
figus102 06.06.2026, 13:52:23
  • 1
#tenis ale kacapa robi w uja. Kek
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

figus102
figus102 06.06.2026, 10:03:52
  • 0
#tenis Maja w koszulce firmy "kuń". jprdl, zamiast posłuchać Maryli Rodowicz to pewnie posłuchała psychloszkę, albo Igę.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.01.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 24.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.07.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.07.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking