•  

  Czołem krypotmirki!

  Chcemy się Wam pochwalić kolejnym suckesem! CEO Zignaly uwzględnił nas (po raz pierwszy) w swoim miesięcznym zestawieniu dochodów pasywnych. Do tej pory miał przed korzystaniem z naszej usługi Profit Sharing opory, z uwagi na jej koszty, ale okazuje się, że tańsi providerzy 'nie dowożą', a do tego nierzadko kończą na likwidacji kapitału użytkowników ¯\_(ツ)_/¯ Oto co nasz temat napisał:

  "Na rynku (Marketplace Profit Sharing) dostępna jest świetna usługa, jedna z pierwszych, z ponad 9-miesięczną historią danych, oferująca doskonałe wyniki: Trade For Impact. Na początku miałem opory żeby z niej skorzystać, ponieważ uważałem, że opłata za sukces jest wysoka (50%), ale jak powiedziałem, wyniki są świetne, więc rozważam to ponownie. Oto 10 najlepszych na rynku spot: <grafika pod wpisem>"

  pokaż spoiler 9 miesięcy historii odnosi się do wyników w systemie Profit Sharing, który - dla rynku SPOT - został przez Zignaly uruchomiony 15 grudnia 2020 roku.


  A tutaj macie link do całości wpisu: https://zignaly.com/blog/passive-income-2021-aug

  Przy okazji przypominamy, że pozycje w systemie Profit Sharing są otwierane 3 minuty po pozycjach subskrybentów abonamentowych i z uwagi na ten fakt, wyniki pomiędzy Subskrypcją Abonamentową, a systemem Profit-Sharing będą się nieznacznie różnić.

  Jeśli jesteście zainteresowani skorzystaniem z naszego Algorytmu, zapraszamy na naszą stronę internetową, jak również do naszej grupy na Telegramie. Na kanale YouTube TradeForImpact znajdziecie wszelkie informacje i instrukcje dotyczące działania i sposobu podpięcia się pod naszego Bota. Polecamy się!
  Connect. Benefit. Earn. Trade with us, #tradeforimpact

  #kryptowaluty #bitcoin #btc #tradingbot #binance #zignaly #profitsharing
  pokaż całość

  źródło: TradeForImpactTop.png

  +: Nolimit
  •  

   @cryptonews_win:
   Pozwolisz, że posłużę się analogią, aby było to łatwiej zrozumieć. Zignaly jest platformą (tak jak np. Allegro), która umożliwia traderom (sprzedającym) oferowanie swoich usług, w zamian za część prowizji od zysków (prowizja od sprzedaży). Oferując swoje usługi (produkty) na platformie zgadzasz się na jej warunki - w tym opłaty. Mamy to?

   Okej, to teraz jedziemy dalej. Jeżeli prezes Allegro prowadziłby swoje OSOBISTE zestawienie produktów, które kupił w danym miesiącu (wraz z linkami do nich), to czy uznałbyś, że to jest płatna promocja, bo produkty zostały zakupione na Allegro? A właśnie coś takiego nam zasugerowałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Tak czy inaczej - udało Ci się nas rozbawić. Prawie przy każdym naszym wpisie któryś komentarz zawiera niezwykle zabawne zarzuty. Nasz Bot działa od kwietnia 2018 roku. Od ponad roku jesteśmy dostępni na Zignaly, publikując przy okazji co miesiąc nasze wyniki na Mirko. Efekt?
   Najpierw sugerowano nam, żebyśmy "wyp******ali z tym scamem", później zarzucano nam, że "zarabiamy tylko na wzrostach" (rynek SPOT - no shit Sherlock), ostatnio ktoś sugerował, iż jesteśmy tak drodzy, że nawet nas samych nie stać na opłacenie własnej usługi (xD). A teraz, kiedy jesteśmy niepodważalnie najlepszym usługodawcą na platformie, bijąc nie tylko wszystkie serwisy grające na SPOT, ale także te używające lewara na rynku FUTURES - gdzie w teorii powinno być łatwiej wykręcić wysokie wyniki, prawda? Kiedy już nawet CEO - dotychczas sceptyczny co do naszego cennika - postanowił dłużej nas nie ignorować w swoich miesięcznych zestawieniach, Ty sugerujesz, że za coś komuś zapłaciliśmy ¯\_(ツ)_/¯

   Społeczność tagu #kryptowaluty jest wciąż niezwykła. I wciąż duża część jej członków nie potrafi pojąć, że są ludzie regularnie zarabiający na krypto, a dodatkowo chcący umożliwić zarabianie także innym. Bądź zdrów @cryptonews_win. Życzymy wysokich wygranych!
   pokaż całość

  •  

   @lukaszewski: Podzielam Twoje zdanie. Rozbawiłeś mnie usilnie wciskając mi i innym czytelnikom, że jest to opinia kompletnie nie związana z daniną jaką płacicie ;)

  • więcej komentarzy (7)

 •  

  Czołem Krypciarze. Kolejny miesiąc za nami, zatem czas na podsumowanie wyników naszego Bota. Zaczęła się szkoła zatem spodziewamy się spadku populacji inwestorów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Zgodnie z tradycją publikujemy wyniki dla 6 kanałów High Frequency Trading (opartych o interwały 15m).

  pokaż spoiler Wyniki dla 6 kanałów Low Frequency Trading (opartych o interwały 1h) publikujemy co kwartał.


  Po 8 miesiącach tego roku 4 z 6 kanałów High Frequency Trading wygenerowało zysk. 2 zanotowały stratę - w tym Link15m rekordową od początku funkcjonowania Bota. Średni zwrot z 6 par po 8 miesiącach wynosi 207,75%, czyli +107,75% zysku. Lecimy lepiej niż inflacja ( ͡€ ͜ʖ ͡€) (✌ ゚ ∀ ゚)☞

  Średni zwrot za 8 miesięcy dla kanałów HFT (15m): 207,75% (+107,75% zysku)
  ADA15m: Zwrot 326,71% (+226,71% zysku)
  BNB15m: Zwrot 353,92% (+253,92% zysku)
  BTC15m: Zwrot 91,81% (-8,19% straty)
  ETH15m: Zwrot 158,92% (+58,92% zysku)
  LINK15m: Zwrot 47,17% (-52,83% straty)
  VET15m: Zwrot 267,98% (+167,98% zysku)

  Pełna lista transakcji wykonanych przez naszego Bota w tym roku na kanałach HFT (15m) znajduje się pod tym linkiem:
  https://docs.google.com/spreadsheets/d/11xm0bBdbcatOPD1-iAdCXkWpxnBpz2p0kxmRrcCMzJE/pubhtml

  Na koniec kilka ciekawostek - jak widzicie wysoki procent wygranych transakcji nie musi oznaczać wysokiego zysku. Kanał BNB15m przy ~37% skuteczności wygranych transakcji ma zwrot przewyższający (353,92% vs 326,71% vs 158,92%) skuteczniejsze w tym roku kanały ADA15m (47%) i ETH15m (46%). Jest to świetne przypomnienie, że ciężko antycypować przyszłe rezultaty. Nie należy zatem alokować swoich środków „na oślep” tylko do kanałów osiągających aktualnie najlepsze wyniki (np. BNB15m), ponieważ nikt nie jest w stanie przewidzieć, który kanał będzie generował największe zyski od tego momentu - nawet przy niskiej procentowej skuteczności. Zatem jeśli chcecie skorzystać z naszego Bota w systemie Profit Sharing (bez opłaty abonamentowej, ale z prowizją od zysku), rekomendujemy równomierną alokację kapitału pomiędzy wszystkie 12 kanałów. Tylko w ten sposób krzywa wzrostu Waszego kapitału będzie wygładzona, a amplituda salda portfela najmniej agresywna. Cierpliwość i dywersyfikacja są kluczem do sukcesu.

  Przy okazji przypominamy, że pozycje w systemie Profit Sharing są otwierane 3 minuty po pozycjach subskrybentów abonamentowych i z uwagi na ten fakt, wyniki pomiędzy Subskrypcją Abonamentową, a systemem Profit-Sharing będą się nieznacznie różnić.

  Jeśli jesteście zainteresowani skorzystaniem z naszego Algorytmu, zapraszamy na naszą stronę internetową, jak również do naszej grupy na Telegramie. Na kanale YouTube TradeForImpact znajdziecie wszelkie informacje i instrukcje dotyczące działania i sposobu podpięcia się pod naszego Bota. Polecamy się!
  Connect. Benefit. Earn. Trade with us, #tradeforimpact

  #kryptowaluty #bitcoin #btc #tradingbot #binance #zignaly #profitsharing
  pokaż całość

  źródło: HFT-End-of-August-2021.png

  •  

   @lukaszewski: gdyby nie odbicie po maju wszystko bylo by na czerwono. Zreszta na przykladzie ady ten bot po maju tylko tracil na tej pozycji. Bot intel celeron z obliczeniami

   Zreszta, reklamujesz jakies gówno na które i tak cie nie stać. 5000 dolcow za bota ktory gówno robi. Idz z tym na wykopa w arabii albo szwajcarii

  •  

   @xMaro: Czyli znów wracamy do narracji "co by było gdyby"? (✌ ゚ ∀ ゚)☞

   Nasi klienci, Zignaly a także inwestorzy w systemie Profit Sharing mają na ten temat inne zdanie. Ale oczywiście szanujemy Twoją opinię, jakkolwiek byłaby nie na temat.

  • więcej komentarzy (4)

 •  

  Cześć Kryptowaluciarze! Jesteście jeszcze na rynku? ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ

  Kolejny miesiąc - a przy okazji także i kwartał - za nami, zatem zgodnie z tradycją publikujemy wyniki dla 6 kanałów High Frequency Trading (opartych o interwały 15m) oraz 6 kanałów Low Frequency Trading (opartych o interwały 1h) naszego Bota Tradingowego. 10/12 kanałów osiągnęło przez pół roku zysk, a tylko dwa wygenerowały stratę. Pamiętajcie też, że jeśli jakaś transakcja rozpoczęła się w roku ubiegłym, a zamknęła w tym, traktujemy ją (podliczając w zestawieniach) jako ubiegłoroczną (dlatego też niektóre kanały, jak np. ETH1h, mają relatywnie niski zwrot w porównaniu do wzrostu wartości kursu od 1 stycznia).

  Średni zwrot za pół roku dla kanałów LFT (1h): 203,56% (+103,56% zysku)
  BTC1h: Zwrot 113,05% (+13,05% zysku)
  ETH1h: Zwrot 118,89% (+18,89% zysku)
  ADA1h: Zwrot 296,61% (+196,61% zysku)
  LINK1h: Zwrot 193,04% (+93,04% zysku)
  VET1h: Zwrot 313,83% (+213,83% zysku)
  XMR1h: Zwrot 185,95% (+85,95% zysku)

  Średni zwrot za pół roku dla kanałów HFT (15m): 189,17% (+89,17% zysku)
  ADA15m: Zwrot 355,15% (+255,15% zysku)
  BNB15m: Zwrot 314,63% (+214,63% zysku)
  BTC15m: Zwrot 96,22% (-3,78% straty)
  ETH15m: Zwrot 127,61% (+27,61% zysku)
  LINK15m: Zwrot 77,58% (-22,42% straty)
  VET15m: Zwrot 291,48% (+191,48% zysku)

  Pełna lista transakcji wykonanych przez naszego Bota w tym roku na kanałach LFT (1h) znajduje się pod tym linkiem:
  https://docs.google.com/spreadsheets/d/1lYeXvO7anipg1MRKNUcn_BBp29-ny1mgp_otYiNf1ic/pubhtml
  A na kanałach HFT (15m) pod tym linkiem:
  https://docs.google.com/spreadsheets/d/11xm0bBdbcatOPD1-iAdCXkWpxnBpz2p0kxmRrcCMzJE/pubhtml

  Zauważcie, że kanał LINK15m, który w zeszłym roku radził sobie fantastycznie (zwrot 931,12%), w tym roku jest najgorszym ze wszystkich kanałów, jeśli chodzi o zyskowność. Za to kanał VET1h, który w roku ubiegłym dał najmniejszy zwrot ze wszystkich (choć też nie mały, bo 363,18%), w tym roku jest jednym z trójki najbardziej zyskownych kanałów. Jest to świetne przypomnienie, że przeszłe wyniki nie antycypują przyszłych rezultatów. Nie należy zatem alokować swoich środków „na oślep” tylko do kanałów osiągających aktualnie najlepsze wyniki (np. ADA15m), ponieważ nikt nie jest w stanie przewidzieć, który kanał będzie generował największe zyski od tego momentu. Zatem jeśli chcecie skorzystać z naszego Bota w systemie Profit Sharing (bez opłaty abonamentowej, ale z prowizją od zysku), rekomendujemy równomierną alokację kapitału pomiędzy wszystkie 12 kanałów. Tylko w ten sposób krzywa wzrostu Waszego kapitału będzie wygładzona, a amplituda salda portfela najmniej agresywna. Cierpliwość i dywersyfikacja są kluczem do sukcesu.

  Przy okazji przypominamy, że pozycje w systemie Profit Sharing są otwierane 3 minuty po pozycjach subskrybentów abonamentowych i z uwagi na ten fakt, wyniki pomiędzy Subskrypcją Abonamentową, a systemem Profit-Sharing będą się nieznacznie różnić.

  Dodatkowo informujemy, że wprowadziliśmy trochę zmian na naszej stronie internetowej, także wszelki feedback z Waszej strony będzie mile widziany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Jeśli jesteście zainteresowani skorzystaniem z naszego Algorytmu, zapraszamy na naszą stronę internetową, jak również do naszej grupy na Telegramie. Na kanale YouTube TradeForImpact znajdziecie wszelkie informacje i instrukcje dotyczące działania i sposobu podpięcia się pod naszego Bota. Polecamy się!
  Connect. Benefit. Earn. Trade with us, #tradeforimpact

  #kryptowaluty #bitcoin #btc #tradingbot #binance #zignaly #profitsharing
  pokaż całość

  źródło: 2021-Q1Q2-Results.png

 •  

  Czołem Kryptoświry!

  Kolejny miesiąc za nami, zatem zgodnie z tradycją publikujemy wyniki dla 6 kanałów High Frequency Trading (opartych o interwały 15m) naszego Bota Tradingowego - wyniki Low Frequency Trading (opartych o interwały 1h) aktualizujemy co kwartał.

  W maju osiągnęliśmy ważne kamienie milowe, którymi chcemy się tutaj pochwalić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Alokacja środków pomiędzy 12 naszych kanałów Profit-Sharing przekroczyła kolejno 50000$ i 200000 PLN. Na ten moment Profit-Sharing operuje łączną kwotą 56737$, i choć to wciąż promil względem środków obracanych przez naszych Subskrybentów Abonamentowych, jesteśmy dumni i wdzięczni za zaufanie, którym użytkownicy Zignaly (w tym i Wy) nas obdarzyli!

  Był to miesiąc trudny dla wielu traderów, szczególnie z uwagi na flash-crash, którego rynki kryptowalut doświadczyły 19 maja. Doprowadził on do likwidacji wielu serwisów dostępnych na Zignaly, a operujących na rynku FUTURES.

  pokaż spoiler Serwis Hyper Dip Scalper - operujący na rynku FUTURES - który do 19 maja legitymował się najwyższym procentowym zyskiem ze wszystkich systemów Profit Sharing (1002%), został podczas flash-crashu zlikwidowany - a wraz z nim przepadły setki tysięcy dolarów podłączonych użytkowników. Środki zostały utracone i nie ma możliwości ich odrobienia.

  Kolejny raz potwierdziło się wielokrotnie powtarzane przez nas twierdzenie, że na tak niestabilnym rynku, jak kryptowalutowy, długoterminową zyskowność można utrzymać praktycznie tylko grając na nielewarowanym rynku SPOT.

  Pełna lista transakcji wykonanych przez naszego Bota w tym roku na kanałach HFT znajduje się pod tym linkiem:
  https://docs.google.com/spreadsheets/d/11xm0bBdbcatOPD1-iAdCXkWpxnBpz2p0kxmRrcCMzJE/pubhtml

  Do tego garść danych o zachowaniu naszego Bota przed, w trakcie i po crashu z 19 maja, dla zainteresowanych:

  pokaż spoiler Kanał ADA15m:
  Exit Long 18/05/2021 20:00 2,0312$
  Zmiana ceny od wyjścia do bottomu -50,33% (1,0235$)
  Entry Long 25/05/2021 02:30 1,5455
  Zmiana ceny od wyjścia do kolejnego wejścia -23,91%


  pokaż spoiler Kanał BNB15m:
  Exit Long 19/05/2021 01:00 505,42$
  Zmiana ceny od wyjścia do bottomu -58,09% (211,70$)


  pokaż spoiler Kanał BTC15m:
  Exit Long 19/05/2021 00:00 42849,78$
  Zmiana ceny od wyjścia do bottomu -30% (30000$)
  Entry Long 31/05/2021 17:30 36870$
  Zmiana ceny od wyjścia do kolejnego wejścia -14%


  pokaż spoiler Kanał ETH15m:
  Exit Long 21/05/2021 14:30 2515,70$
  Zmiana ceny od wyjścia do bottomu -41,93% (1461,95$)
  Entry Long 24/05/2021 05:00 2104,11$
  Zmiana ceny od wyjścia do kolejnego wejścia -16,45%
  Exit Long 26/05/2021 19:30 2711,23$
  Udana transakcja +28,17%
  Entry Long 30/05/2021 18:45 2448,32$
  Zmiana ceny od wyjścia do kolejnego wejścia -9,55%


  pokaż spoiler Kanał LINK15m:
  Exit Long 21/05/2021 09:30 29,493$
  Zmiana ceny od wyjścia do bottomu -49,15% (15,00$)
  Entry Long 25/05/2021 08:45 25,728$
  Zmiana ceny od wyjścia do kolejnego wejścia -12,76%
  Exit Long 28/05/2021 05:30 30,814$
  Udana transakcja +19,11%


  pokaż spoiler Kanał VET15m:
  Exit Long 19/05/2021 01:45 0,15395$
  Zmiana ceny od wyjścia do bottomu -66,18% (0,05200$)
  Entry Long 24/05/2021 19:30 0,1106$
  Zmiana ceny od wyjścia do kolejnego wejścia -28,15%
  Exit Long 25/05/2021 20:00 0,10654$
  Przegrana transakcja -4,26%
  Entry Long 25/05/2021 23:15 0,11173$
  Exit Long 26/05/2021 22:30 0,13007$
  Udana transakcja +15,77%
  Jak to mówią - JUST HODL (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞


  Warto też zauważyć, że kanał LINK15m, który w zeszłym roku radził sobie fantastycznie, w tym roku jest drugim od końca kanałem High Frequency Trading, jeśli chodzi o zyskowność. Jest to świetne przypomnienie, że przeszłe wyniki nie antycypują przyszłych rezultatów. Nie należy zatem alokować swoich środków „na oślep” tylko do kanałów osiągających aktualnie najlepsze wyniki (np. ADA15m), ponieważ nikt nie jest w stanie przewidzieć, który kanał będzie generował największe zyski od tego momentu. Rekomendowanym sposobem korzystania z naszego Bota w systemie Profit Sharing jest równomierna alokacja kapitału pomiędzy wszystkie 12 kanałów. Tylko w ten sposób krzywa wzrostu kapitału będzie wygładzona, a amplituda salda portfela najmniej agresywna.
  Cierpliwość i dywersyfikacja są kluczem do sukcesu.

  Przy okazji przypominamy, że pozycje w systemie Profit Sharing są otwierane 3 minuty po pozycjach subskrybentów abonamentowych i z uwagi na ten fakt, wyniki pomiędzy Subskrypcją Abonamentową, a systemem Profit-Sharing będą się nieznacznie różnić.

  Na zakończenie – jak zwykle - dodajemy jeszcze screen obecnie będących w grze pozycji otwartych przez naszego Bota w systemie Profit-Sharing ( ͡€ ͜ʖ ͡€)

  Jeśli więc jesteście zainteresowani skorzystaniem z naszego Algorytmu, zapraszamy na naszą stronę internetową, jak również do naszej grupy na Telegramie. Na kanale YouTube TradeForImpact znajdziecie wszelkie informacje i instrukcje dotyczące działania i sposobu podpięcia się pod naszego Bota.
  Connect, Benefit, Earn. Trade with us, #tradeforimpact

  #kryptowaluty #bitcoin #btc #tradingbot #binance #zignaly #profitsharing
  pokaż całość

  źródło: TFI-Profit-Sharing-1.06.2021.jpg

  •  
   a......d

   +3

   @lukaszewski:

   u mnie wygląda to tak, jestem od początku roku na PS 12 kanałów

   BTC -10.36% DCA 2021
   Zignaly +16.24%
   ETF PHAG -6.11% Srebro

   pewnie było by większy % na waszych pozycjach ale dołożyłem do bota akurat przed crashem 1/2 tego co już w nim miałem i akurat weszły pozycje stratne na crashu, no ale nic i tak jako wasz bot jest jedyną pozycją na plusie jaką obecnie mam ( ͡° ͜ʖ ͡°) pokaż całość

  •  

   @atari_xd: User feedback to zawsze most valuable feedback, także dzięki, że to piszesz! Jeśli miałbyś jakieś uwagi czy sugestie, to wal śmiało. Póki co średni zwrot z 6 kanałów High Frequency Trading to 265,85% od początku roku (czyli +165,85% zysku). Nie licząc oczywiście Success Fee, te liczby zawsze będą prezentowane dla Subskrypcji Abonamentowej.

   +: a......d, Kone1963
 •  

  Cześć Kryptomirasy i Kryptomirabelki!

  Wasze brzuchy pełne grillowanego jedzenia odpoczywają w ten poniedziałkowy poranek, podczas gdy kapitał rośnie? Mamy nadzieję, że tak! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  A z pewnością mogłoby tak być, gdybyście skorzystali z naszych usług :) Za nami kolejny miesiąc, tak więc zgodnie z tradycją publikujemy wyniki 6 naszych kanałów High Frequency Trading (15m). Wyniki Low Frequency Trading (1h) aktualizujemy co kwartał.

  Pełna lista transakcji wykonanych przez naszego Bota w tym roku na kanałach HFT znajduje się pod tym linkiem:
  https://docs.google.com/spreadsheets/d/11xm0bBdbcatOPD1-iAdCXkWpxnBpz2p0kxmRrcCMzJE/pubhtml

  pokaż spoiler Przypominamy też, że wszystko co widzicie w tych arkuszach to zrealizowane i zamknięte transakcje, mające odzwierciedlenie w Waszym portfelu, a nie 'wirtualne' zyski wyliczone na podstawie obecnej wartości zakupionych i trzymanych środków, bez konkretnego planu na ich upłynnienie.
  To tak uprzedzając pytania czy zarzuty w kwestii rezultatów VS HOLD :) Zresztą ten parametr również jest widoczny w arkuszach z wynikami - jak wiecie przykładamy dużą wagę do pełnej transparentności.


  Jak widzicie, najlepiej do tej pory radzą sobie kanały BNB15m oraz VET15m (oba ponad 420% zwrotu z inwestycji = +320% zysku). Wyniki z arkusza pozwolą Wam też na porównanie jaki wpływ ma 3 minutowy poślizg w dokonywaniu transakcji na różnicę w zyskowności pomiędzy Subskrypcją Abonamentową a systemem Profit-Sharing (wszystkie te transakcje dostępne są do weryfikacji LIVE na Zignaly):

  pokaż spoiler High Frequency Trading:
  BTC 15m
  https://zignaly.com/app/copyTraders/5fd148cd4a84964ab676d993
  ADA 15m
  https://zignaly.com/app/copyTraders/5fd67802ac80961c0408e3f8
  BNB 15m
  https://zignaly.com/app/copyTraders/5fd67fffda8e9633353b1754
  ETH 15m
  https://zignaly.com/app/copyTraders/5fd686c04a849653db1d73f4
  LINK 15m
  https://zignaly.com/app/copyTraders/5fd695834a849612ae5067d7
  VET 15m
  https://zignaly.com/app/copyTraders/5fd6a4751f6b996bf1275a3f


  pokaż spoiler Low Frequency Trading:
  BTC 1h
  https://zignaly.com/app/copyTraders/5fd13919c37399476b4b6af4
  ADA 1h
  https://zignaly.com/app/copyTraders/5fd67a7cf76f991fd55b3120
  ETH 1h
  https://zignaly.com/app/copyTraders/5fd68aa8f76f9976c70917c8
  LINK 1h
  https://zignaly.com/app/copyTraders/5fd6a312c37399104d6ffde4
  VET 1h
  https://zignaly.com/app/copyTraders/5fd6a5c17f789909f45e574a
  XMR 1h
  https://zignaly.com/app/copyTraders/5fd6a67ff76f9961ad60a66e


  Dodatkowo chcieliśmy Was poinformować, że po raz kolejny został pobity rekord alokacji środków na 12 naszych kanałów w systemie Profit-Sharing. Na ten moment łączna pula przekracza 42520$, czyli ponad 160000 złotych! Dziękujemy Wam bardzo za zaufanie, bo wiemy, że wielu z Was zdecydowało się nam zaufać :) To nie jest nasze ostatnie słowo!

  Na zakończenie wrzucamy jeszcze screen obecnie będących w grze pozycji otwartych przez naszego Bota w systemie Profit-Sharing ;)

  Jeśli więc jesteście zainteresowani skorzystaniem z naszego Algorytmu, zapraszamy na naszą stronę internetową, jak również do naszej grupy na Telegramie. Na kanale YouTube TradeForImpact znajdziecie wszelkie informacje i instrukcje dotyczące działania i sposobu podpięcia się pod naszego Bota.
  Connect, Benefit, Earn. Trade with us, #tradeforimpact

  #kryptowaluty #bitcoin #btc #tradingbot #binance #zignaly #profitsharing
  pokaż całość

  źródło: TradeForImpact-Profit-Sharing-3.05.jpg

 •  

  Czołem Kryptoświry!
  Ostatnio pokazywaliśmy Wam w którym momencie (podczas korekty) nasz algorytm zamknął pozycje na Bitcoinie. Tym razem chcieliśmy Wam pokazać, kiedy swoją pozycję ponownie otworzył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Obecna cena BTC na Binance to okolice 54500$. Nasz Bot na kanale BTC15m (High Frequency Trading) jest ponownie w grze od kwoty ~49999,40$. A więc na ten moment za tą samą ilość USDT mielibyście prawie 10% więcej BTC. Zatem... Just HOLD (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

  Aha, kanał BTC1h (Low Frequency Trading) wciąż czeka na potwierdzenie Algorytmu aby otrzymać sygnał do wejścia, więc jeśli podepniecie się teraz, to jest szansa, że ta pozycja Wam nie ucieknie.

  Załączamy też screen ze wszystkimi obecnie otwartymi przez naszego Bota pozycjami. 9 na 12 kanałów jest w grze, na ten moment wszystkie w proficie ( ͡€ ͜ʖ ͡€) Pamiętajcie, że pozycje w systemie Profit-Sharing (a to one są zaprezentowane na screenie) wchodzą do gry 3 minuty to pozycjach Subskrybentów Abonamentowych.

  pokaż spoiler Przypominamy, że gramy na rynku SPOT, więc żadne wicki nam nie groźne, bo nie ma tutaj ryzyka likwidacji.


  Jeśli więc jesteście zainteresowani skorzystaniem z naszego Algorytmu, zapraszamy na naszą stronę internetową, jak również do naszej grupy na Telegramie. Na kanale YouTube TradeForImpact znajdziecie wszelkie informacje i instrukcje dotyczące działania i sposobu podpięcia się pod naszego Bota.
  Connect, Benefit, Earn. Trade with us, #tradeforimpact

  #kryptowaluty #bitcoin #btc #tradingbot #binance #zignaly #profitsharing
  pokaż całość

  źródło: TradeForImpact-PS-27.04.2021.png

  •  
   a......d

   0

   @lukaszewski: u widzę manipulacja nie ma dolnej linii z wynikami delikwenta tylko % jaki zarobił bot teoretycznie

  •  

   @atari_xd: Szanowny kolego, tak to wygląda z poziomu channel ownera ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak sobie klikniesz w sortowaniu ptaszka przy User Owned, to tak będzie wyglądała Twoja lista, o ile zarządzasz jakimś kanałem. Ale czujności nigdy za wiele!

   BTW: Jak tam Twój portfel po ostatnim tradzie na VET1h?( ͡~ ͜ʖ ͡°)

   źródło: User-Owned-Zignaly.png

  • więcej komentarzy (4)

 •  

  Co my tu mamy - wygląda jak kolejna korekta na rynku kryptowalut.

  Wiele osób uważa, że najskuteczniejszą strategią inwestowania w kryptowaluty jest strategia "Just HODL". Kupujemy sobie jakąś tam ilość danego krypto assetu, dajmy na to BTC i trzymamy (po wsze czasy). A co jeśli jest lepsza strategia, która pozwala zarabiać i do lewej (większa ilość BTC w portfelu) i do prawej (większa wartość portfela w relacji do dolara)?

  Kolejny raz przychodzimy do Was z graficzną wizualizacją rozegrania pary BTCUSDT przez nasz Algorytm. Na poniższym screenie widzicie ostatnie zamknięte pozycje na kanałach BTCUSDT1h (Low Frequency Trading) oraz BTCUSDT15m (High Frequency Trading).

  BTC1h zamknął swoją pozycję 17.04 o 13:00 UTC sprzedając posiadane Bitcoiny po 61061,52$ (zarabiając na transakcji niecałe 4%). Od tamtej pory kurs BTC spadł o prawie 20%. Czyli za te same pieniądze mielibyście teraz 20%+ Bitcoina. I nie wynika to z wygranej pozycji Short, bo nasz Bot działa tylko na rynku SPOT, więc Shortów nie stosuje, lecz po prostu z ochrony kapitału przed spadkiem jego wartości.

  Przejdźmy teraz do pary BTC15m. Ostatnia zamknięta pozycja na -3,57% 21.04 o 8:30 UTC. Cena wyjścia 55208,64$. Od tamtego momentu BTC poleciało o 10% w dół. Czyli analogicznie - nie Shortując, po prostu kupując teraz za taką samą ilość USDT Bitcoiny macie ich o 10% więcej.

  Zatem... JUST HODL ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Jeśli więc jesteście zainteresowani skorzystaniem z naszego Algorytmu, ponownie zapraszamy na naszą stronę internetową, jak również do naszej grupy na Telegramie. Na kanale YouTube TradeForImpact znajdziecie wszelkie informacje i instrukcje dotyczące działania i sposobu podpięcia się pod naszego Bota.
  Connect, Benefit, Earn. Trade with us, #tradeforimpact

  #kryptowaluty #bitcoin #btc #tradingbot #binance #zignaly #profitsharing
  pokaż całość

  źródło: TFI-BOT-EXITS-BTC1H-BTC15M.png

  +: N....K
  •  

   @lukaszewski dalem do ulubionych, sprawdzę z chęcią. Nie mówię, że to jest złe, mówię, że próby osobiste słabo wyszły. Ogólnie jestem do przodu (diamond hands), ale wtedy hodl u kolegi było lepsze.

   Aktualnie bawię się na pewnym algorytmie, przez 3 dni nieznacznie się pomylił raz na niecały procent.

  •  

   @vartan: 3 dni to żadna próbka. Jak mawiał Mark Douglas - sprawdzenie jakiejkolwiek strategii wymaga wykonania przynajmniej 20-25 transakcji w oparciu o te same kryteria. W przypadku naszej strategii to co najmniej 90 dni. Nie bawimy się w scalping czy knifes catching na dołkach / topach. Nie używamy też lewarów. Tutaj chodzi o konsystentne zyski w długim okresie czasu.

   Jeśli zatem miałbyś jakiekolwiek dalsze pytania, pozostajemy do dyspozycji!
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (22)

 •  

  Cześć Kryptoświry! Jak tam wallet, zmalał, urósł?

  Mieliśmy dzisiejszej nocy do czynienia z dość nagłą korektą, niektóre z głównych walut zaliczyły zjazd o nawet 20%. Nasuwa się pytanie jak sobie w tym czasie poradził nasz Bot? Wczoraj zamknął z zyskiem pozycje na 3 kanałach (BTC1h wyszedł na 61061$ +3,94%; ADA15m +4,59%; LINK15m +21,47%), zostając po tych zamknięciach z 6 kanałami z pozycjami w grze. Chcielibyśmy Wam pokazać, kiedy nasz algorytm wysłał sygnały wyjścia dla kanałów ADA1h (wyjście na +9,67% chwilę przed dumpem) i BTC15m (wyjście na -3,04% przy kwocie 60006.67$, chwilę przed zjazdem do okolic 51000$).
  Wszystkie pozycje będące wciąż w grze, na kanałach ETH1h, LINK1h, XMR1h oraz VET1h, są w proficie, i to wszystkie w powyżej 10% (VET1h nawet powyżej 100%).

  Wszelkie informacje, które tutaj przekazujemy, możecie zweryfikować od ręki na Zignaly.

  Zarzuty, które wysuwaliście w stosunku do naszego Bota – że zarabia tylko na zyskach (tak działa rynek SPOT, natomiast jak widać wyjście w odpowiednim momencie pozwala uniknąć dużych strat i odkupić większą ilość danego aktywa, po niższej cenie), że tylko HOLDowanie ma sens (ciekawe co mają powiedzieć HOLDERZY, którzy dopiero co weszli w krypto, i to na poziomach +60k$ BTC – życzymy silnych rąk), że gracie tylko na Highcapach, a prawdziwe krypto-okazje znajdują się daleko w tyle listy CoinMarketCap, że nie stosujemy sztywnych Stop-Lossów, itp., itd., okazały się być w większości naszymi mocnymi stronami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Jeśli macie konto na Zignaly, zerknijcie na zakładkę Profit-Sharing. Oprócz naszych serwisów, tylko 3 serwisy innych Providerów (ze 101 dostęnych) potrafiły zachować zyski w obecnie otwartych pozycjach. Co ciekawe, wszystkie z tych serwisów, to serwisy dostępne na rynek SPOT, nie FUTURES. Kolejny raz potwierdza się nasza teza, że SPOT > FUTURES. Lewar nie jest tani (dodatkowo wielu po prostu nie umie się nim właściwie posługiwać, także w kwestii risk management), szczególnie jeśli wchodzą w grę Funding Fees.

  Jeśli więc jesteście zainteresowani skorzystaniem z naszego Algorytmu, ponownie zapraszamy na naszą stronę internetową, jak również do naszej grupy na Telegramie. Na kanale YouTube TradeForImpact znajdziecie wszelkie informacje i instrukcje dotyczące działania i sposobu podpięcia się pod naszego Bota.
  Connect, Benefit, Earn. Trade with us, #tradeforimpact

  #kryptowaluty #bitcoin #cardano #tradingbot #binance #zignaly #profitsharing
  pokaż całość

  źródło: TFI-BOT-EXITS-ADA1H-BTC15M.png

  +: Biuna27
 •  

  Cześć Mircy! Mamy poważne wieści w tym niezbyt poważnym dniu

  Dzisiaj mijają trzy lata, odkąd nasz Algorytm zaczął generować sygnały dla trzech kanałów Low Frequency Trading (1h) - Bitcoin, Ethereum i Cardano zostały uruchomione 1 kwietnia 2018 roku i od tego czasu pokazały niesamowity potencjał potwierdzony znacznie bardziej niż zadowalającymi rezultatami:
  Kanał BTC-USDT 1h osiągnął 2959% kapitału początkowego (w porównaniu do 848% zwrotu z Holdingu)
  Kanał ETH-USDT 1h osiągnął 5399% kapitału początkowego (w porównaniu do 487% zwrotu z Holdingu)
  Kanał ADA-USDT 1h osiągnął 2470% kapitału początkowego (w porównaniu do 466% zwrotu z Holdingu)

  A wszystko to bez żadnego lewara! Magiczna siła procentu składanego na rynku SPOT :)

  Wyniki trzech kolejnych kanałów Low Frequency Trading (1h), które zostały uruchomione później (w momencie, gdy tylko VET, LINK i XMR pojawiły się na Binance) również napawają nas dumą, dlatego je także umieściliśmy w przedstawionej poniżej tabeli:
  Kanał VET-USDT 1h (od 07.2018) osiągnął 1150% kapitału początkowego (wobec 389% zwrotu z Holdingu)
  Kanał LINK-USDT 1h (od 01.2019) osiągnął 10966% kapitału początkowego (wobec 5493% zwrotu z Holdingu) M-M-M-MONSTER KILL!
  Kanał XMR-USDT 1h (od 03.2019) osiągnął 801% kapitału początkowego (wobec 472% zwrotu z Holdingu).

  Dzięki Zignaly mogliśmy w pełni zautomatyzować naszą strategię algorytmiczną, i dać Wam (od lipca zeszłego roku) ergonomiczny dostęp do naszego Bota. Dziękujemy za okazane zaufanie, którego przejawem są opłacone subskrypcje i fundusze zaalokowane do usługi Profit-Sharing! Wasze Zdrowie :)

  Przypominamy również, że od dziś zmienił się Cennik naszej Usługi Subskrypcyjnej. Od teraz nie ma już możliwości zakupu subskrypcji na miesiąc (większość klientów, którzy decydowali się na płatność miesięczną oczekiwała nierealnych zwrotów i miała zbyt krótki horyzont inwestycyjny). Zlikwidowaliśmy także różnicę w cenie pomiędzy kanałami Low Frequency Trading i High Frequency Trading (miejsc jest już na tyle ograniczona ilość, że wkrótce nie byłoby szansy wybrania 3 kanałów z tej samej puli). Oferta systemu Profit-Sharing nie zostanie zmieniona, i będzie dostępna bez limitu, dokąd tylko Zignaly postanowi taką formułę oferować!

  Ponadto nasz Zespół dokonał pewnych zmian na stronie internetowej, w oparciu m.in. o Wasze opinie, które powinny zredukować paraliż decyzyjny i zwiększyć przejrzystość witryny. Miło nam będzie, jeśli wyrazicie na ich temat swoje zdanie!

  #kryptowaluty #bitcoin #ethereum #cardano #tradingbot #binance #zignaly #tradeforimpact #profitsharing

  pokaż spoiler Aha, udostępniliśmy też wyniki za cały kwartał dla LFT (1h) i poprzedni miesiąc dla HFT (15m). Poniżej wszystkie linki w jednym miejscu, bo zawsze o nie pytacie:


  2021 Low Frequency Trading 1h:
  https://docs.google.com/spreadsheets/d/1lYeXvO7anipg1MRKNUcn_BBp29-ny1mgp_otYiNf1ic/pubhtml
  2020 Low Frequency Trading 1h:
  https://docs.google.com/spreadsheets/d/1FJjZTm3kNY29eZC9ivt5ZQmRjmqx3mwbGJO00oniedI/pubhtml
  2019 Low Frequency Trading 1h:
  https://docs.google.com/spreadsheets/d/1HBpaS5EzDrsQnYPrurKcSMU3be-1Iyvr_0cfb3LTnN0/pubhtml
  2018 Low Frequency Trading 1h:
  https://docs.google.com/spreadsheets/d/10fI8kcxFtDOaDEPZJ9KQ00BBtjQcNutECbeOb5bW-WA/pubhtml
  2021 High Frequency Trading 15m:
  https://docs.google.com/spreadsheets/d/11xm0bBdbcatOPD1-iAdCXkWpxnBpz2p0kxmRrcCMzJE/pubhtml
  2020 High Frequency Trading 15m:
  https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Fc1LV2duthOvSRQjoj07D4nJ2y7yyR5cpeeVxLghRUk/pubhtml
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: TFI-LFT-3_Years.png

 •  

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, że 4 z naszych kanałów znalazły się na liście tych, które od uruchomienia systemu Profit-Sharing na Zignaly w grudniu 2020, wygenerowały dla swoich użytkowników ponad 100% zysku :) Były to ADAUSDT1h, ADAUSDT15m, BNBUSDT15m oraz VETUSDT15m. Wszyscy Providerzy od startu Profit-Sharing wygenerowali już ponad 500000 dolarów zysku podpiętym użytkownikom.

  Załapaliśmy się nawet do tweeta CEO Zignaly - miło nam, że Bart Bordallo docenia nasz wkład w ten sukces ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  https://twitter.com/brbordallo/status/1372632860981653506

  Connect, Benefit, Earn. Trade with us, #tradeforimpact
  #kryptowaluty #bitcoin #tradingbot #binance #zignaly
  pokaż całość

  źródło: EwySPWEWYAEp-WP.jpg

 •  

  Cześć KryptoMirasy!

  Minęło kolejnych 30 dni, odkąd nasz Bot Tradingowy dla rynku SPOT (nielewarowanego) giełdy Binance jest dostępny nie tylko w formie subskrypcji abonamentowej (stała opłata), ale także w systemie Profit-Sharing (prowizja tylko w przypadku osiągnięcia zysku względem poprzedniej najwyższej wartości portfela w USDT), czas więc na publikację uaktualnionych wyników.

  Uruchomiliśmy naszego Bota w systemie Profit-Sharing (jako alternatywę dla subskrypcji abonamentowej) dokładnie 90 dni temu (15.12.2020 o 12:00), i od tamtej pory podpięło się pod nasze kanały już ponad 200 użytkowników Zignaly, alokując łącznie ponad 75000 PLN. Wielu z nich to Wy, także serdecznie dziękujemy za zaufanie, i ponownie zapraszamy do naszej grupy na Telegramie.

  Na poniższym screenie widzicie wyniki transakcji w systemie Profit-Sharing, przeprowadzonych przez ostatnie 3 miesiące.

  Jeśli chodzi o transakcje i wyniki tylko za minione dwa pełne miesiące tego roku dla par High Frequency Trading, opartych o interwały 15 minutowe (wyniki dla Low Frequency Trading publikujemy co kwartał, natomiast są dostępne LIVE na Zignaly), to prezentują się one następująco:

  BNBUSDT = 277% wkładu początkowego (+177% zysku)
  ADAUSDT = 253% wkładu początkowego (+153% zysku)
  VETUSDT = 229% wkładu początkowego (+129% zysku)
  LINKUSDT = 170% wkładu początkowego (+70% zysku)
  BTCUSDT = 109% wkładu początkowego (+9% zysku)
  ETHUSDT = 98% wkładu początkowego (-2% straty; tylko 23% zyskownych transakcji, 3/13)

  pokaż spoiler INB4 „BNB urosło w tym roku z 37$ na 348$ w pewnym momencie” – jeśli kupiłeś za 37$ i sprzedałeś za 348$, to pokaż statementy, chętnie pogratulujemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


  Oczywiście nie musicie wierzyć nam na słowo, zapraszamy do weryfikacji naszych wyników za pośrednictwem Zignaly na stronie https://zignaly.com/app/profitSharing

  Chcielibyśmy Was także poinformować, że z początkiem nowego kwartału, czyli już od pierwszego kwietnia, zmodyfikujemy naszą ofertę abonamentową. Nie będzie już możliwości wykupienia abonamentu tylko na jeden miesiąc (większość klientów, którzy decydowali się na płatność miesięczną oczekiwała nierealnych zwrotów i miała zbyt krótki horyzont inwestycyjny), a sama oferta – miejmy nadzieję – ograniczy paraliż decyzyjny związany z właściwym wyborem par walutowych. Cena również ulegnie zmianie, z uwagi na to, że nie zostało już zbyt wiele wolnych slotów. Natomiast oferta systemu Profit-Sharing nie zostanie zmieniona, i będzie dostępna bez limitu, dokąd tylko Zignaly postanowi taką formułę oferować.

  Jeśli chcielibyście dowiedzieć się, jakie są różnice między Subskcypcją Abonamentową, a systemem Profit Sharing, zapraszamy na naszą stronę internetową. Tam znajdziecie odpowiedzi na wszystkie pytania.

  Macie ochotę zacząć korzystać z naszego Bota w systemie Profit-Sharing? Zapraszamy do pełnego Tutoriala wideo na YouTube

  A jeśli macie jeszcze jakieś pytania, to wiedzie gdzie nas znaleźć (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

  #kryptowaluty #bitcoin #tradingbot #binance #zignaly #tradeforimpact
  pokaż całość

  źródło: Profit-Sharing-90days.png

  •  

   Jednym zdaniem = SPOT > FUTURES

   @lukaszewski: moje doswiadczenie wskazuje na identyczny wniosek przy spekulacji. Przejrzę wyniki z poprzednich lat (bo poki co BOT sprawdza sie w trendzie wzrostowym) i ocenie czy ktoras z dostepnych opcji bedzie korzystna. Sprobowac nie zaszkodzi.
   Aleee zaraz Panieee co tak 15min drogo? :P za bota pokerowego płaciłem 130$ za rok :P

  •  

   @Fangu: Drogo mówisz - odpowiadałem na ten zarzut już wielokrotnie w poprzednich wpisach, ale że jesteś miły, to Ci przekleję odpowiedź w to miejsce raz jeszcze:

   Zgadza się, jest dość drogo - z dwóch powodów.
   Po pierwsze, Zignaly stworzyło opcję dla rynku SPOT Profit-Sharing specjalnie dla nas. W założeniu obsługiwany miał być jedynie rynek Futures, ale nasza perswazja i argumenty barterowo-finansowe (między innymi przetłumaczenie platformy na język polski) spowodowały, że uznali iż kosz alternatywny im się zwróci. Także dla rynku Futures Zignaly zawsze zabiera dla siebie 5 punktów procentowych z prowizji tradera (np. przy prowizji 30%, 25% idzie do dostawcy, 5% do Zignaly). Dla rynku SPOT, cóż, wszystko zależy od zależności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Po drugie, traktujemy to jako swego rodzaju Trial Marketing. Uważasz, że 60/120 USD za bota miesięcznie to dużo? Nie ma problemu, wypróbuj Profit-Sharing. Jeśli średnia prowizja z zysków przekroczy u Ciebie koszt subskrypcji miesięcznej 60/120 USD, zapraszamy do subskrybowania bez prowizji od zysków. Tam bez względu na to, czy osiągniesz zysk 10 USD czy 10000 USD opłata będzie zawsze taka sama.
   Uważamy, że to rozwiązanie Win-Win. Seems fair? :)


   Więc jeśli nie chcesz płacić nic upfront, zapraszamy do skorzystania z Profit-Sharing!
   I jeśli się na ten wariant zdecydujesz, rekomendujemy podpięcie się równym kapitałem pod wszystkie 12 par. Uśrednisz krzywą wzrostu i ograniczysz amplitudy portfela USDT.
   pokaż całość

   źródło: youtube.com

   +: Fangu
  • więcej komentarzy (13)

 •  

  Czołem kryptożołnierze!

  Dziś w południe czasu UTC minęły pełne dwa miesiące, odkąd nasz Bot Tradingowy jest dostępny nie tylko w formie subskrypcji abonamentowej, ale także w systemie Profit-Sharing (prowizji od zysków).

  W związku z tym, mamy dla was garść informacji :) Po pierwsze, jako, że nasza Telegramowa grupa, dotycząca systemu Profit-Sharing, ma już ponad 100 członków, i nie zawsze jesteśmy w stanie na bieżąco odpowiadać na wszystkie pojawiające się pytania, przygotowaliśmy dla Was specjalną podstronę informacyjną, na naszej witrynie internetowej. Znajdziecie tam odpowiedzi na (prawie?) wszystkie pytania ;)
  https://pl.tradeforimpact.com/profit-sharing

  Po drugie, miło nam poinformować, że jeśli chodzi o wyniki za ostatnie 90 dni spośród wszystkich dostępnych na Zignaly usług w systemie Profit-Sharing, nasze serwisy zajmują w TOP 10 miejsca 2, 7 i 8, bijąc rezultatami serwisy grające na lewarowanym rynku FUTURES. Jeśli chodzi o sam rynek SPOT, to tutaj nie mamy sobie równych, zajmując w pierwszej 10tce miejsca 1, 4, 5, 6 oraz 8 ;)

  Oczywiście nie musicie wierzyć nam na słowo, zapraszamy do weryfikacji naszych wyników na stronie https://zignaly.com/app/profitSharing

  Jeśli chcielibyście zacząć korzystać z naszego Bota w systemie Profit-Sharing, zapraszamy do pełnego Tutoriala wideo na YouTube

  A jeśli macie jeszcze jakieś pytania, to wiedzie gdzie nas znaleźć (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

  #kryptowaluty #bitcoin #tradingbot #binance #zignaly #tradeforimpact
  pokaż całość

  źródło: TFI-Profit-Sharing-16.02.2021.jpg

  •  

   @KingaM: Którego krytyka masz na myśli? Warunki są jasne i dla wszystkich takie same. Możesz korzystać z Bota w dwóch formach - Subskrypcji Abonamentowej (stała opłata, bez względu na wyniki) lub w formacie Profit-Sharing (brak stałej opłaty, prowizja od zysków bezwzględnych, czyli różnicy między nowym ATH portfela a starym ATH portfela. W przypadku spadków jego wartości, nie płacisz nic dopóki poprzednie ATH nie zostanie przebite = nie każda wygrana transakcja oznacza pobranie prowizji. Prowizja, tzw. Success Fee wynosi 50% i jest dzielona pomiędzy nas a Zignaly). Jeśli masz więcej pytań, zapraszamy na naszą stronę internetową https://pl.tradeforimpact.com/ gdzie Laura służy pomocą na czacie, do naszej grupy na Telegramie, gdzie Maciej (twórca Algorytmu i właściciel TFI) odpowie Ci na nurtujące Cię pytania, lub na oficjalny Discord Zignaly https://discord.gg/s6Yq2vGf gdzie prowadzimy własny podkanał (będziesz mogła zasięgnąć tam opinii o naszej usłudze bezpośrednio od naszych subskrybentów, a od Adminów dowiedzieć się dlaczego mamy status Success Heroes). pokaż całość

  •  

   @KingaM: Jeśli chodzi o kwoty, od jakich to ma sens. Profit-Sharing polecamy osobom z małym kapitałem, tam można zainwestować choćby 1 USDT i osiągać zyski w ujęciu bezwzględnym. Co do subskrypcji abonamentowej, tutaj musisz wziąć pod uwagę koszty. Możesz oczywiście płacić abonament co miesiąc, ale my zdecydowanie polecamy roczną Ofertę Specjalną 3za2 (więcej informacji na naszej stronie)

   Jeśli masz kapitał mniejszy niż dwukrotny koszt rocznej Oferty Specjalnej 3za2 (1440$ za 3 pary Low Frequency Trading, lub 2880$ za 3 pary High Frequency Trading. Więc jeśli nie masz 2880 $ lub 5760$, co pozwoli Ci zapłacić za roczną subskrypcję, i przelać co najmniej taką samą kwotę na konto Binance do dyspozycji Bota), to zostań na Profit-Sharing. Jeśli masz ww. kwotę i coś więcej, zdecydowanie polecamy subskrypcję abonamentową. W ofercie 3za2, jeśli przez rok algorytm na 3 parach z równą alokacją kapitału (po 33% do każdej) nie wygeneruje Ci czystego zysku w wysokości 100% wkładu, Twoja subskrypcja zostanie przedłużona za darmo do momentu przekroczenia 100%.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (7)

 •  

  Cześć kryptoświry. Jak tam wallet, zmalał, urósł?
  Mamy nadzieję, że wasze puchną równie szybko, jak portfele naszych subskrybentów :) Na screenie szybki przegląd obecnie będących w grze, a otwartych przez naszego Bota pozycji w systemie Profit-Sharing. 11/12 par w tradzie, 10 z nich obecnie na plusie ;)

  pokaż spoiler Dla tych co jeszcze nie wiedzą, nasz Bot gra na rynku SPOT giełdy Binance (bez żadnego lewara) i jest dostępny w systemie abonamentowym lub w systemie Profit-Sharing za pośrednictwem platformy Zignaly


  Po więcej informacji zapraszamy do naszej grupy na Telegramie
  A jeśli chcielibyście się podpiąć do naszego Bota, instrukcję wideo znajdziecie na YouTube

  Na koniec (niczym Ryszard Rembiszewski) życzymy wysokich wygranych!

  #kryptowaluty #bitcoin #tradingbot #binance #zignaly #tradeforimpact
  pokaż całość

  źródło: Profit-Sharing-9-2-2021.png

 •  

  Czołem Mirasy!
  Jak co miesiąc publikujemy wyniki naszego Bota Tradingowego dla giełdy Binance, dostępnego na Zignaly w formie subskrypcji abonamentowej, lub w systemie Profit-Sharing (prowizja tylko w przypadku osiągnięcia zysku względem poprzedniej najwyższej wartości portfela w USDT).

  Profit-Sharing dla TradeForImpact wystartował 15.12 o 12:00 i od tamtej pory podpięło się pod nasze kanały już ponad 150 userów, alokując łącznie kwotę ponad 46000 PLN. Wiemy, że część z nich to Wy ( ͡° ͜ʖ ͡°), ponieważ przeprowadzając ankietę na naszym kanale na Telegramie (na który serdecznie zapraszamy) wiele osób pochwaliło się, że trafiło do nas właśnie z wykopu.

  Jak wyglądamy na tle innych dostępnych na Zignaly usług? Jeśli chodzi o rynek SPOT to nie mamy sobie równych - w pierwszej dziesiątce za ostatnie 30 dni nasze serwisy zajmują miejsca 1, 3, 6 oraz 7. Włączając także usługi dla rynku FUTURES, w TOP 10 jesteśmy na miejscach 5 oraz 10 ;)

  Dodatkowo pochwalimy się Wam, że dziś w końcu zamknęła się ostatnia transakcja otwarta przez naszego Bota jeszcze w poprzednim roku - po 48 dniach trwania w pozycji, algorytm dla #ethereum Low Frequency Trading zamknął ją ze 122,79% zyskiem ;) Zakup miał miejsce 15 grudnia o 2:00 czasu UTC po 591,81$ a sprzedaż nastąpiła dziś o 3:00 po 1319,80$. Bez lewara, bez żadnego ryzyka likwidacji. Czysty zysk.
  Tak więc od dziś możecie śmiało czekać na otwarcie pozycji ETH-USDT 1H także na Profit-Sharing!

  pokaż spoiler Link do wyników par High Frequency Trading za Styczeń - transakcje zamknięte w styczniu, ale otwarte jeszcze w poprzednim roku traktujemy jako mające miejsce w 2020, dlatego znajdują się w ubiegłorocznym zestawieniu. https://docs.google.com/spreadsheets/d/11xm0bBdbcatOPD1-iAdCXkWpxnBpz2p0kxmRrcCMzJE/edit#gid=371668199


  pokaż spoiler Wyniki dla Low Frequency Trading publikujemy co kwartał.


  Jeśli macie jakiekolwiek pytania, to oczywiście pozostajemy do dyspozycji!

  #kryptowaluty #bitcoin #binance #zignaly #tradeforimpact
  pokaż całość

  źródło: TFI-Profit-Sharing.png

 •  

  Kryptomirki, jako że po wczorajszych wpisach z wynikami algorytmu za rok 2020 zasypaliście nas pytaniami (głównie dotyczącymi systemu Profit-Sharing, do którego moderatorzy usunęli linki) i ciężko jest nam odpowiadać na wszystkich kanałach na bieżąco, zapraszamy Was do grupy na Telegramie:
  https://t.me/joinchat/GM-1gMjOqB3uveWQ

  Ta dedykowana jest specjalnie systemowi Profit-Sharing (dla subskrybentów abonamentowych jest osobna). Tam znajdziecie odpowiedzi na wszystkie swoje pytania w przeciągu minut, a dodatkowo będziecie też mogli wymienić się swoimi wątpliwościami z innymi zainteresowanymi. Zapraszamy!

  #kryptowaluty #bitcoin #binance #zignaly #tradeforimpact

  pokaż spoiler Pytania o wyniki pojawiają się nadal, także zamieszczamy linki raz jeszcze:
  Pary Low Frequency Trading (oparte o interwały 1h): https://docs.google.com/spreadsheets/d/1FJjZTm3kNY29eZC9ivt5ZQmRjmqx3mwbGJO00oniedI/edit?usp=sharing
  Pary High Frequency Trading (oparte o interwały 15m): https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Fc1LV2duthOvSRQjoj07D4nJ2y7yyR5cpeeVxLghRUk/edit?usp=sharing
  pokaż całość

  źródło: 2020-RESULTS-Low-Frequency-Trading.png

 •  

  Z uwagi na to, że po poprzednim dzisiejszym wpisie formułujecie przeróżne zarzuty, tak w komentarzach jak i na PM (że bullmarket, że nie ma jak jak tego zweryfikować, że ma mała próbka, bo tylko jednego roku), ten wpis będzie suplementem.

  Co do "małej próbki danych" i tego, że obecnie mamy bullmarket - algorytm jest dostępny na High Frequency Trading od kutego 2020, więc arkusz za 2020 rok z poprzedniego wpisu jest całą historią wykonanych transakcji https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Fc1LV2duthOvSRQjoj07D4nJ2y7yyR5cpeeVxLghRUk/edit?usp=sharing

  Natomiast Low Frequency Trading działa od kwietnia 2018, także postanowiliśmy podlinkować także poprzednie lata.
  2020: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1FJjZTm3kNY29eZC9ivt5ZQmRjmqx3mwbGJO00oniedI/edit?usp=sharing
  2019: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1HBpaS5EzDrsQnYPrurKcSMU3be-1Iyvr_0cfb3LTnN0/edit?usp=sharing
  2018: https://docs.google.com/spreadsheets/d/10fI8kcxFtDOaDEPZJ9KQ00BBtjQcNutECbeOb5bW-WA/edit?usp=sharing

  pokaż spoiler Jak widać w załączonych arkuszach tylko dwie pary przez ten czas wygenerowały stratę - ADA-USDT 1h w 2019 (81,92% kapitału początkowego) oraz VET-USDT 1h w 2018 (97,90% kapitału początkowego, natomiast on pojawił się na Binance pod koniec lipca, także próbka jest tylko 5 miesięczna).


  Co do tego, że "nie da się zweryfikować danych" - otóż da się, przynajmniej od czasu naszej obecności na Zignaly (lipiec 2020). Otwieracie jakikolwiek link do usług Signal Provider (abonamentowych) z poprzedniego wpisu, przechodzicie do zakładki Analytics i macie przed sobą tabelę, z której możecie wyczytać informacje, o wszystkich sygnałach, które zostały od tego momentu przesłane, otrzymane i przekazane do subskrybentów. Górna belka nad tabelą informuje między innymi o tym, że ta subskrypcja jest przeznaczona dla rynku SPOT. A zatem jeżeli np. 15.12.2020 o 2:00 został wysłany sygnał dla pary BTC-USDT 15m, musiał to być sygnał do wejścia w pozycję LONG. Także macie niezależne potwierdzenie naszych poprzednich słów (✌ ゚ ∀ ゚)☞ Dodatkowo do Signal Provider możecie się podpiąć kontem Demo.

  Jeśli natomiast chodzi o system Profit-Sharing, jest on dostępny od połowy grudnia i tam jest już pełna transparentność - wysłanych sygnałów i ich wyników, także live w trakcie gdy pozycja jest otwarta. Wystarczy zerknąć.

  Co do zarzutów odnośnie scamu... Wiarygodność naszego rozwiązania może też potwierdzić 40 kolejnych, pięciogwiazdkowych, opinii na CoinPayments od osób, które do tej pory zapłaciły za usługę https://www.coinpayments.net/feedback-ed4178f93fa7118f5dd77327d0ac6f07
  Jak widzicie konto jest full KYC, więc gdyby ktoś poczuł się oszukany, prawdopodobnie pojawiłyby się jakieś roszczenia, nie prawdaż? ;)

  W załączniku przesłanie także na Nowy Rok od naszego głównego programisty Macieja, który był odpowiedzialny za zakodowanie strategii i stworzenie algorytmu - znajdziecie w nim odpowiedzi na resztę swoich wątpliwości, oraz też część innych, nie podnoszonych jeszcze zarzutów "dlaczego tak a nie inaczej".
  https://youtu.be/UC4ZOWiHAtc

  Pozdrawiamy i jak zawsze pozostajemy do dyspozycji, gdybyście mieli jakieś nowe pytania ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

  #kryptowaluty #bitcoin #binance #zignaly #tradeforimpact
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

 •  

  Czołem kryptoświry, wstali, wytrzeźwieli? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Tak czy inaczej usiądźcie, bo mamy dla Was coś, co zwali Was ponownie z nóg – mianowicie pełne wyniki algorytmu tradingowego TradeForImpact za rok 2020!

  pokaż spoiler Szybkie wprowadzenie – nasz algorytm jest dostępny jako autonomiczny Bot Tradingowy dla rynku SPOT (nielewarowanego) giełdy Binance, poprzez API, za pośrednictwem platformy Zignaly. Dołączyć możecie w systemie subskrypcyjnym, z stałą wielkością opłaty abonamentowej, lub też w systemie Profit-Sharing, gdzie płacicie tylko prowizję od zysku, w momencie osiągnięcia nowego szczytu wartości portfela, a nie po każdej zyskownej transakcji (opis różnic w komentarzu poniżej).


  Najniższy zwrot osiągnęła para VeChain / Dolar 1h (Low Frequency Trading) = 363.18%
  Najwyższy zwrot osiągnęła para ChainLink / Dolar 1h (Low Frequency Trading) = 1162.80%
  Średni wynik dla par Low Frequency Trading = 645%
  Średni wynik dla par High Frequency Trading = 690%
  Wszystkie wyniki zawierają oczywiście opłaty transakcyjne giełdy Binance.

  Pełne dane i statystyki znajdują się pod poniższymi linkami:

  Pary Low Frequency Trading (oparte o interwały 1h):
  https://docs.google.com/spreadsheets/d/1FJjZTm3kNY29eZC9ivt5ZQmRjmqx3mwbGJO00oniedI/edit?usp=sharing

  Pary High Frequency Trading (oparte o interwały 15m):
  https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Fc1LV2duthOvSRQjoj07D4nJ2y7yyR5cpeeVxLghRUk/edit?usp=sharing

  Wołam @Kone1963 który był najbardziej zainteresowany przejrzeniem wyników w formie arkusza kalkulacyjnego ;)

  Wyniki procentowe – Low Frequency Trading:
  ADA-USDT Trade For Impact (1h)
  Cardano / Dolar = 607.60% Zysku (Włączając opłaty transakcyjne Binance)
  BTC-USDT Trade For Impact (1h)
  Bitcoin / Dolar = 516.68% Zysku (Włączając opłaty transakcyjne Binance)
  ETH-USDT Trade For Impact (1h)
  Ethereum / Dolar = 781.66% Zysku (Włączając opłaty transakcyjne Binance)
  LINK-USDT Trade For Impact (1h)
  Chainlink / Dolar = 1162.80% Zysku (Włączając opłaty transakcyjne Binance)
  VET-USDT Trade For Impact (1h)
  VeChain / Dolar = 363.18% Zysku (Włączając opłaty transakcyjne Binance)
  XMR-USDT Trade For Impact (1h)
  Monero / Dolar = 414.09% Zysku (Włączając opłaty transakcyjne Binance)

  Wyniki procentowe – High Frequency Trading:
  ADA-USDT Trade For Impact (15m)
  Cardano / Dolar = 572.19% Zysku (Włączając opłaty transakcyjne Binance)
  BNB-USDT Trade For Impact (15m)
  Binance Coin / Dolar = 502.39% Zysku (Włączając opłaty transakcyjne Binance)
  BTC-USDT Trade For Impact (15m)
  Bitcoin / Dolar = 505.40% Zysku (Włączając opłaty transakcyjne Binance)
  ETH-USDT Trade For Impact (15m)
  Ethereum / Dolar = 949.10% Zysku (Włączając opłaty transakcyjne Binance)
  LINK-USDT Trade For Impact (15m)
  Chainlink / Dolar = 931.12% Zysku (Włączając opłaty transakcyjne Binance)
  VET-USDT Trade For Impact (15m)
  VeChain / Dolar = 653.49% Zysku (Włączając opłaty transakcyjne Binance)

  Macie pytania, komentarze, chcecie wiedzieć jak dołączyć? Walcie śmiało, jesteśmy tu dla Was!

  A przy okazji, szczęśliwego Nowego Roku i dużych (realnych) zysków!ᕙ(✿ ͟ʖ✿)ᕗ

  #kryptowaluty #bitcoin #ethereum #zignaly #tradeforimpact
  pokaż całość

  źródło: 2020-HIGH-FREQUENCY-TRADING-RESULTS.png

  +: k3mis
  •  

   @lukaszewski: 50% prowizji? sporo... 30% by się nie dało ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   @butt-hurt: Wypowiadałem się już w temacie prowizji systemu Profit-Sharing, także przekleję swój komentarz z poprzedniego wpisu:

   Zgadza się, jest dość drogo - z dwóch powodów.
   Po pierwsze, Zignaly stworzyło opcję Profit-Sharing dla rynku SPOT specjalnie dla nas. W założeniu obsługiwany miał być jedynie rynek Futures, ale nasza perswazja i argumenty barterowo-finansowe (między innymi przetłumaczenie platformy na język polski) spowodowały, że uznali iż kosz alternatywny im się zwróci. Także dla rynku Futures Zignaly zawsze zabiera dla siebie 5 punktów procentowych z prowizji tradera (np. przy prowizji 30%, 25% idzie do dostawcy, 5% do Zignaly). Dla rynku SPOT, cóż, wszystko zależy od zależności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Po drugie, traktujemy to jako swego rodzaju Trial Marketing. Uważasz, że 60/120 USD za bota miesięcznie to dużo? Nie ma problemu, wypróbuj Profit-Sharing. Jeśli średnia prowizja z zysków przekroczy u Ciebie koszt subskrypcji miesięcznej 60/120 USD, zapraszamy do subskrybowania bez prowizji od zysków. Tam bez względu na to, czy osiągniesz zysk 10 USD czy 10000 USD opłata będzie zawsze taka sama.
   Uważamy, że to rozwiązanie Win-Win. Seems fair? :)
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (17)

 •  

  Cześć kryptoświry, jak tam portfele po świętach, równie pełne jak brzuchy?( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Trzymajcie mały podgląd części będących obecnie w grze, otwartych przez naszego Bota pozycji.
  Na tym screenie nie ma #bitcoin ale jest w grze od 15/12/2020 od 2:00 po cenie 19400$

  W razie pytań wiecie gdzie nas znaleźć - www.pl.tradeforimpact.com

  #kryptowaluty #ethereum #cardano #monero #zignaly
  pokaż całość

  źródło: TradeForImpact-28.12.png

  +: k3mis
  •  

   @lukaszewski: GDocs to dużo lepsza opcja, bo jednym klikiem, bez posiadania dodatkowego oprogramowania można przejrzeć dane.

   Wystarczy sama rejestracja na Zignaly, i gdzieś tam Was znajdę czy muszę to jakoś "podpiąć"?

   Co do botów, też jestem entuzjastą, i tam, gdzie się da automatyzuję pracę i trading.
   Pamiętam wiele nieprzespanych nocy z grudnia 2017, gdzie powiadomienia dźwiękowe o transakcjach budziły mnie o losowych porach w celu sprawdzenia, czy na pewno nie ma błędu w logice, bo nigdy nie wiesz gdy nadarzy się okazja.
   To były złote czasy, do momentu gdy nasz rząd wprowadził PCC, i przy kilkuset TX/miesiąc i fajnych profitach, ten ich 1% od każdej TX zabijał cały zysk. Teoretycznie robiłeś +50%, a po PCC miałeś u nich długi xD
   pokaż całość

  •  

   @Kone1963: Wystarczy rejestracja - wszystkie pary subskrypcyjne Signal Providers są póki co widoczne w marketplace na Zignaly (BNB15m jako jedyne ma 2 sloty do limitu miejsc, po zajęciu których zostanie wyłączone, wprawdzie subskrybujących jest już 11/10 slotów, ale 3 z nich to admini Zignaly, podpięci za darmo "na lewo", dlatego też do ogólnej puli ich nie wliczamy).

   Co do wyników Profit Sharing - przejrzyj mój poprzedni wątek, albo zajrzyj w komentarze pod tym wideo, tam znajdziesz linki do wszystkich par w tym systemie.

   To były złote czasy, do momentu gdy nasz rząd wprowadził PCC, i przy kilkuset TX/miesiąc i fajnych profitach, ten ich 1% od każdej TX zabijał cały zysk.

   Polecamy estońską E-Rezydencję i spółkę / rezydenturę podatkową na Wyspach Kanaryjskich (Canary Islands Special Zone (ZEC)). Jeden mirek opisał tu kiedyś obszernie jak się do E-Rezydencji zabrać, konto widzę już srebrne, ale na szczęście wpis dalej siedzi w ulubionych. Co do kanaryjskiej rezydentury, to polecam poszukać informacji w innych źródłach. Mogę Ci tylko zdradzić, że jeśli pracujesz zdalnie, to po pandemii ceny wynajmu mieszkań tam dramatycznie spadły.

   Co do botów, też jestem entuzjastą, i tam, gdzie się da automatyzuję pracę i trading. Pamiętam wiele nieprzespanych nocy z grudnia 2017, (...) to były złote czasy.
   Sam zaczynałem od botów na Swapy do Bitmarketu, wtedy transakcji potrafiło być po kilka tysięcy dziennie - druki PCC trzeba by chyba było wozić TIRami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Na pewno przed 2017 trading kryptowalutowy był dużo łatwiejszy, ale nie wiem czy odważyłbym się ten okres nazwać złotymi czasami. "Przeżyłem" upadek Bitcurexa, jak również innych pomniejszych giełd i portali powiązanych z kryptowalutami. I choć nadal zdarzają się takie "wpadki" (jak choćby ubiegłoroczny hack i upadek Cryptopii, o którym sobie przypominam przy każdej wizycie w Google Authenticatorze), to jednak ten rynek się w znacznej mierze ucywilizował. Przez co jest dużo bezpieczniejszy dla "casual investors", co w konsekwencji usprawnia adopcję i zwiększa płynność.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (5)

 •  

  System Profit-Sharing dla Bota tradingowego TradeForImpact zdążył już otworzyć i zamknąć kilka transakcji, natomiast wciąż piszecie i pytacie "co, gdzie, jak" (szczególnie w kwestii zdeponowania środków). Okazuje się, że wideo w języku angielskim to za mało, dlatego przygotowaliśmy kolejny wideo tutorial prezentujący proces podłączenia się, tym razem w całości w języku polskim. Miejmy nadzieję, że tym razem nie będziecie już mieli problemów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  https://www.youtube.com/watch?v=TpKZpnlBJRc

  Wszystkich, którzy jeszcze nie wiedzą o co chodzi, odsyłam do poprzedniego wpisu tam znajdują się odpowiedzi na wcześniejsze pytania, a także tłumaczenie artykuł z bloga Zignaly, dokładnie opisującego działanie systemu Profit-Sharing.
  Oczywiście gdyby pojawiły się kolejne, służymy pomocą.

  #kryptowaluty #tradingbot #bitcoin #binance #zignaly
  pokaż całość

  źródło: Profit-Sharing-Cover-pl.png

  •  

   Giełdy nie udostępniają za darmo pełnych danych wykresowych. Także nie wiem jaki soft masz na myśli.

   @lukaszewski: np. zorro, BTC historical data od 2012 można pobrać z ich strony, albo gekko. Nie siedzę w tym, jest taki problem z dostępem do danych? Nie wiem jak możecie srzedawać strategię i nie sprawdzić nawet jej zachowania długotrwałym downtrendzie, nie wygląda to zbyt profesjonalnie. No chyba, że strategia jest curve fitted pod uptrend, ale warto byłoby to wówczas zaznaczyć. pokaż całość

  •  

   @quality:

   np. zorro, BTC historical data od 2012 można pobrać z ich strony, albo gekko. Nie siedzę w tym, jest taki problem z dostępem do danych?

   Masz rację, nie siedzisz w tym ;) Wychodzisz z błędnego założenia, że rynek dziś, to ten sam rynek jak chociażby we wspomnianym przez Ciebie roku 2012. Stosowanie tych samych parametrów algorytmu dla tak różnych okresów byłoby błędne i tragiczne w skutkach. Więc nawet gdyby właściwe dane dla takiego okresu były dostępne (a nie są), ich wykorzystanie nie miałoby sensu. Bitmex działa od 2015 roku, Binance od 2017 - to w tym momencie największe giełdy kryptowalut na świecie. Płynność w tamtym okresie była zupełnie inna, natomiast gdybyś zerknął na wykres BITSTAMPa (najdłuższy z nieprzerywanie dostępnych) to zauważyłbyś, że najwyższy obrót mieliśmy w listopadzie 2013. Tyle, że Bitcoin był wtedy wart 25x mniej niż dziś ;) Żeby pokazać Ci, że rynek wciąż się zmienia, przytoczę wydarzenie z przełomu ubiegłych dwóch miesięcy, mające ogromny wpływ na to, co się obecnie dzieje na rynkach kryptowalutowych - full KYC na Bitmexie. Mam nadzieję, że rozumiesz teraz co mam na myśli.

   Nie wiem jak możecie sprzedawać strategię i nie sprawdzić nawet jej zachowania długotrwałym downtrendzie, nie wygląda to zbyt profesjonalnie. No chyba, że strategia jest curve fitted pod uptrend, ale warto byłoby to wówczas zaznaczyć.

   Długotrwały downtrend to dopiero co nam się skończył (12/2017 - 12/2020, 36 miesięcy, jedyny dłuższy w historii Bitcoina mieliśmy od 11/2013 - 02/2017, trwał 39 miesięcy). Algorytm sprawdził się na jego przestrzeni wyśmienicie. Także jeśli o nas chodzi, to jesteśmy szczerze zadowoleni z wyników pracy, jaką wykonaliśmy przez te lata poświęcone na stworzenie algorytmu i cieszymy się, że możemy sobie odpuścić "ręczny" trading.

   Inb4 "Tak, lata, pewnie zaczęliście się bawić w krypto w Marcu i na fali farta związanego ze wzrostem Bitcoina promujecie swój śmieszny algorytm"

   Nie musisz mi wierzyć, możesz po prostu choćby zerknąć w moje stare posty - o np. ten sprzed 6 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   https://www.wykop.pl/wpis/10993294/25-wzrost-w-24-h-645-zl-gt-850-zl-wedlug-bitcurexa/
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (18)

 •  

  Krypto Mirki i Mirabelki,

  Niezmiernie miło nam ogłosić, że od dziś nasz Bot Tradingowy jest dostępny w darmowej usłudze Profit-Sharing!
  (A przy okazji, wraz z zespołem Zignaly przetłumaczyliśmy dla Was platformę na język polski).

  O co chodzi i jak działa system Profit-Sharing? Tego dowiecie się z artykułu na blogu Zignaly, który to artykuł przetłumaczyliśmy poniżej specjalnie dla Was!

  pokaż spoiler Jak działa model Profit Sharing
  Przegląd:
  Transakcje odbywają się na giełdzie Binance z wykorzystaniem Zignaly Exchange.
  Dostawca usługi i subskrybenci stają się jednością. Zapewnia to automatyczną egzekucję strategii tradingowej od wejścia do wyjścia, bez różnic w wynikach między poszczególnymi subskrybentami.


  pokaż spoiler Prowizje (Success Fee) pobierane są tylko wtedy, gdy na Twoim portfelu pojawi się nowy rekord/szczyt zysku. Jest to zachęta dla dostarczających usługę traderów, do osiągania pozytywnych wyników dzięki strategiom przynoszącym stabilne zyski w dłuższym okresie czasu.
  Prezentacja dotycząca podziału zysków z usługi Profit Sharing na platformie Zignaly:
  Prowizja (Success Fee):
  Za każdym razem, gdy pozycja zostanie zamknięta, zostanie obliczony zysk / strata z zamkniętej pozycji. Prowizje (Success Fee) są pobierane tylko po zamknięciu transakcji, która doprowadzi do osiągnięcia nowego rekordu zysku. Prowizja (Succes Fee) zostanie pobrana jedynie od różnicy pomiędzy ostatnim a nowym szczytem zysku.
  Przykład: Inwestujesz 100 USD, pierwsza transakcja przynosi zysk 10%, co oznacza, że obecny stan konta wynosi 110 USD. Zysk (10 USD) zostaje podzielony w taki sposób, że 50% trafia do Ciebie (5 USD), a 50% zostaje rozdzielone w formie prowizji pomiędzy tradera (dostawcę usługi) i platformę Zignaly. Jeżeli następna transakcja jest stratna, i obecny stan Twojego portfela wynosi 90 USD, nie płacisz żadnej prowizji. Kolejna transakcja jest zyskowna, i w tym momencie stan Twojego portfela wynosi 105 USD. Nadal nie płacisz żadnej prowizji, aż do momentu, w którym stan Twojego portfela przekroczy 110 USD. Odbywa się kilka kolejnych transakcji, a ostatnia z nich generuje zysk, który sprawia, że obecny stan Twojego portfela rośnie do 130 USD. Tym razem płacisz prowizję tylko od różnicy pomiędzy poprzednim a obecnym szczytem zysku (130-110=20 USD. Ta kwota zostaje podzielona między Ciebie a dostawcę usługi i platformę Zignaly, czyli znów 10 USD dla Ciebie, 10 USD do podziału). Wykres na dole obrazuje dokładnie jak to wygląda w praktyce.


  pokaż spoiler Wypłać lub ponownie zainwestuj swoje zyski.
  Możesz zdecydować się na wypłatę zysków, po każdej udanej transakcji, z powrotem na Twoje konto giełdowe Zignaly (wtedy nie będą już dalej zablokowane), lub też pozwolić na automatyczne reinwestowanie zysków w kolejne transakcje.
  Przykład: Zainwestowałeś 100 USD, transakcja przyniosła 20 USD zysku, po zapłacie prowizji, w przypadku wyboru opcji wypłacania zysków, następna transakcja otwiera się również za 100 USD, a Twoje 10 USD jest wycofywane z gry. W przypadku wybrania opcji automatycznego reinwestowania zysków, następna transakcja zostanie otwarta za równowartość 110 USD.


  pokaż spoiler Łączenie się z traderem w usłudze Profit Sharing:
  Wybrane przez Ciebie saldo (w USDT) zostanie zablokowane i będzie używane wyłącznie do kopiowania transakcji tradera. Nie ma możliwości podłączania kont demonstracyjnych do usługi Profit Sharing.
  Zmiana przydzielonego salda:
  Będziesz mógł jedynie zwiększyć przydzielone saldo. Zmiana wysokości salda zostanie odnotowana i wykorzystana przy otwieraniu następnych pozycji. Zmniejszenie salda jest możliwe tylko przez całkowite odłączenie od usługi.
  Zatem aby zmniejszyć przydzielone saldo, musisz całkowicie odłączyć się od usługi, a następnie połączyć się ponownie z nową (zmniejszoną) kwotą. Pamiętaj, że po odłączeniu od usługi Profit Shaing będzie musiał upłynąć pewien w celu zakończenia transakcji, przetworzenia księgowości i zwolnienia / transferu środków.


  pokaż spoiler Odłączenie od usługi:
  Od momentu odłączenia się od dostawcy usługi Profit Sharing nie będziesz już uczestniczyć w żadnych nowych pozycjach. Obecnie otwarte pozycje będą kontynuowane, do momentu ich zamknięcia przez dostawcę usługi.
  W momencie, gdy wszystkie pozycje zostaną zamknięte, pozostała kwota zostanie odblokowana i przelana z powrotem do Twojego portfela.


  pokaż spoiler Ostrzeżenie
  Musisz pamiętać, że każda inwestycja wiąże się z ryzykiem. Ceny kryptowalut mogą ulegać znacznym wahaniom i dlatego nie są odpowiednie dla wszystkich inwestorów. Handel kryptowalutami może nie być nadzorowany zgodnie z krajowymi ramami regulacyjnymi. Twój kapitał jest zagrożony. We wszystkich przypadkach wyniki historyczne nie wskazują na przyszłe wyniki. Inwestowanie nie jest odpowiednie dla każdego, więc upewnij się, że w pełni rozumiesz związane z tym ryzyko. Ostateczna decyzja o wykorzystaniu usługi należy do Ciebie, i jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości powinieneś zwrócić się do profesjonalnego doradcy finansowego, który pomoże Ci podjąć decyzję inwestycyjną.


  Subskrypcja Abonamentowa TradeForImpact, jak również system Profit Sharing są oparte o dokładnie ten sam autorski algorytm naszego Bota Tradingowego. Jednak stawiając na pierwszym miejscu naszych Subskrybentów Abonamentowych, sygnały dla systemu Profit Sharing będą przekazywane 3 minuty po wysłaniu ich do poszczególnych usług subskrypcyjnych.
  Różnice między naszą Subskrypcją Abonamentową (SUB), a systemem Profit Sharing (PS)
  1.
  (SUB) Abonament miesięczny i maksymalny limit subskrybentów dla każdej usługi.
  (PS) Bezpłatnie: Zyski z pozycji zostaną podzielone między Ciebie (50%), a dostawcę usługi i Zignaly (50%). Brak limitu subskrybentów.
  2.
  (SUB) Pozycje są otwierane po kolei bezpośrednio dla podłączonych użytkowników. Kiedy Zignaly otrzyma sygnał wejściowy, pozycja jest otwierana w pierwszej kolejności u dostawcy usługi, a następnie u wszystkich subskrybentów w kolejności ich dołączenia. Zysk przedstawiany jest w procentach, natomiast cena wejścia i wyjścia może się nieco różnić (slippage) pomiędzy poszczególnymi subskrybentami, z uwagi na wielkość ich kapitału, a także kolejność dołączenia.
  (PS) Identyczne wyniki - Zamiast kopiować pozycje dostawcy sygnałów na własnym koncie Binance, Zignaly tworzy jedną, wspólną pozycję bazową, o wielkości połączonego salda wszystkich podłączonych użytkowników. Daje to dostawcy sygnałów i użytkownikom IDENTYCZNE WYNIKI, ponieważ nie ma różnicy w cenie wejścia oraz wyjścia, bez względu na typ wykorzystanego zlecenia (Limit/Market). Procent zysku jest zawsze taki sam dla wszystkich uczestników.
  3.
  (SUB) Konta Demo są akceptowane
  (PS) Musisz połączyć się z realnym kapitałem
  4.
  (SUB) Transakcje są realizowane na Twoim własnym konice Binance za pośrednictwem API
  (PS) Transakcje są realizowane na giełdzie Binance za pomocą połączonego konta Zignaly Exchange
  5.
  (SUB) Odłączenie: Opcja rozłączenia, pozostawiając otwarte pozycje, aby kontynuować do momentu otrzymania od dostawcy sygnału wyjścia lub Opcja anulowania otwartych pozycji, kończąc zarządzanie pozycjami przez dostawcę sygnałów.
  (PS) „Miękkie odłączenie”
  Obecnie w systemie podziału zysków nie można od razu odłączyć się od dostawcy. Kiedy się rozłączysz, żadne nowe pozycje nie będą już otwierane, ale musisz poczekać, aż wszystkie otwarte pozycje, w których uczestniczysz, zostaną zamknięte. Do tego czasu Twoje środki pozostaną zablokowane.

  W jaki sposób dołączyć do Profit-Sharing? Tutorial i linki znajdują się w komentarzu poniżej :)

  Na dołączonej grafice znajduje się przykład wykresu poziomów zysków z zaznaczonymi (strzałki) momentami pobierania prowizji:

  #kryptowaluty #tradingbot #bitcoin #binance
  pokaż całość

  źródło: Profit-Sharing-Chart.png

  +: d...........s, k3mis
 •  

  TradeForImpact.com - Wyniki za listopad #cardano
  Oraz za 3 ostatnie miesiące łącznie.

  Cardano / Dollar
  ADA-USDT Trade For Impact (15m)
  Link do subskrypcji na Zignaly

  Wynik za listopad w USDT: 153.17% kwoty wyjściowej (+53.17%)
  Wynik w zakumulowanych Cardano: 90.56% ilości początkowej (-9.44%)
  Miesięczna różnica w cenie Cardano do USDT: +69.73%
  Wynik od momentu uruchomienia w pełni automatycznego bota 01/09/2020: 156.30% kwoty początkowej (+56.30%)

  #kryptowaluty #trading #ada #binance #tradeforimpact
  pokaż całość

  źródło: ADA-CARDANO-09-11.2020.png

 •  

  TradeForImpact - Wyniki za listopad #chainlink
  Oraz za 3 ostatnie miesiące łącznie.

  ChainLink / Dollar
  LINK-USDT Trade For Impact (15m)
  Link do subskrypcji na Zignaly
  9/10 Slotów zajętych - 1 WOLNY

  Wynik za listopad w USDT: 140.78% kwoty wyjściowej (+40.78%)
  Wynik w zakumulowanych ChainLink'ach: 117.72% ilości początkowej (+17.72%)
  Miesięczna różnica w cenie ChainLink do USDT: +27.09%
  Wynik od momentu uruchomienia w pełni automatycznego bota 01/09/2020: 160.71% kwoty początkowej (+60.71%)

  #kryptowaluty #trading #binance #link #gielda #tradeforimpact
  pokaż całość

  źródło: LINK-CHAINLINK-09-11.2020.png

  +: zwora
 •  

  TradeForImpact - Wyniki za listopad #vechain
  Oraz za 3 ostatnie miesiące łącznie.

  VeChain / Dollar
  VET-USDT Trade for Impact (15m)
  Link do subskrypcji na Zignaly

  Wynik za listopad w USDT: 117.23% kwoty wyjściowej (+17.23%)
  Wynik w zakumulowanych VeChainach: 72.58% ilości początkowej (-27.41%)
  Miesięczna różnica w cenie VeChaina do USDT: +61.51%
  Wynik od momentu uruchomienia w pełni automatycznego bota 01/09/2020: 102.06% kwoty początkowej (+2.06%)

  #kryptowaluty #trading #binance #vet #gielda #tradeforimpact
  pokaż całość

  źródło: VET-VECHAIN-09-11.2020.png

  +: zwora
 •  

  TradeForImpact.com - Wyniki za październik #bitcoin

  Bitcoin / Dolar
  BTC-USDT Trade For Impact (15m)

  Link do subskrypcji:
  https://zignaly.com/app/signalProviders/5f515a0fb28b9621d30ee3ef

  Wynik za październik w USDT: 119.81% kwoty wyjściowej (+19.81%)
  Wynik w zakumulowanych Bitcoinach: 101.20% ilości początkowej (+1.20%)
  Miesięczna różnica w cenie Bitcoina w USDT: +18.38%
  Wynik od momentu uruchomienia w pełni automatycznego bota 01/09/2020: 115.37% kwoty początkowej (+15.37%)

  #kryptowaluty #trading #btc #binance #tradeforimpact

  Jakby ktoś pytał po co podajemy ilość zakumulowanych coinów - pokazuje to, że algorytm może zarabiać w obie strony, tzn. do dolara i do ilości posiadanych jednostek danej kryptowaluty. Gdybyście się zdecydowali HODLować posiadanego Bitcoina przez cały miesiąc, to nie dość, że wasz zysk do USD byłby o 7.78% niższy niż zwykorzystaniem Bota (BTC urosło 18.38%, Bot wygenerował 19.81% zysku) to jeszcze na koniec mielibyście 1.20% mniej jednostek niż był w stanie zakumulować przez ten czas nasz bot. Kończycie więc miesiąc z 19.81% zyskiem do dolara i posiadając też 1.20% więcej jednostek Bitcoina. ¯_(ツ)_/¯
  pokaż całość

  źródło: BTC15M-OCTOBER-2020.png

 •  

  TradeForImpact.com- Wyniki za październik #bnb

  Binance Coin / Dollar
  BNB-USDT Trade For Impact (15m)

  Link do subskrypcji:
  https://zignaly.com/app/signalProviders/5f5e0b9b3a8196475528aad7

  Wynik za październik w USDT: 107.40% kwoty wyjściowej (+7.40%)
  Wynik w zakumulowanych Binance Coinach: 110.27% ilości początkowej (+10.27%)
  Miesięczna różnica w cenie Binance Coin do USDT: -2.61%
  Wynik od momentu uruchomienia w pełni automatycznego bota 01/09/2020: 120.97% kwoty początkowej (+20.97%)

  #kryptowaluty #trading #binance #tradeforimpact #gielda
  pokaż całość

  źródło: BNB15M-OCTOBER-2020.png

 •  

  TradeForImpact.com- Wyniki za październik #cardano

  Cardano / Dollar
  ADA-USDT Trade For Impact (15m)

  Link do subskrypcji:
  https://zignaly.com/app/signalProviders/5f56bb2f4a84961acb33704f

  Wynik za październik w USDT: 100.16% kwoty wyjściowej (+0.16%)
  Wynik w zakumulowanych Cardano: 109.16% ilości początkowej (+9.16%)
  Miesięczna różnica w cenie Cardano do USDT: -8.25%
  Wynik od momentu uruchomienia w pełni automatycznego bota 01/09/2020: 102.06% kwoty początkowej (+2.06%)

  #kryptowaluty #trading #ada #binance #tradeforimpact
  pokaż całość

  źródło: ADA15M-OCTOBER-2020.png

 •  

  TradeForImpact - Wyniki za październik #ethereum

  Ethereum / Dollar
  ETH-USDT Trade For Impact (15m)
  Link do subskrypcji:
  https://zignaly.com/app/signalProviders/5f529432f76f99464270f9c7
  7/10 Slotów zajętych - 3 WOLNE

  Wynik w USDT: 104.70% kwoty wyjściowej (+4.70%)
  Wynik w zakumulowanym Ethereum: 106.71% ilości początkowej (+6.71%)
  Miesięczna różnica w cenie Ethereum do USDT: -2.37%
  Wynik od momentu uruchomienia w pełni automatycznego bota 01/09/2020: 99.07% kwoty początkowej (-0.93%)

  #kryptowaluty #trading #ethereum #binance #tradeforimpact
  pokaż całość

  źródło: ETH15M-OCTOBER-2020.png

 •  

  TradeForImpact - Wyniki za październik #chainlink

  ChainLink / Dollar
  LINK-USDT Trade For Impact (15m)
  Link do subskrypcji:
  https://zignaly.com/app/signalProviders/5f5298254a8496160e350fa1
  8/10 Slotów zajętych - 2 WOLNE

  Wynik za październik w USDT: 107.13% kwoty wyjściowej (+7.13%)
  Wynik w zakumulowanych ChainLink'ach: 94.20% ilości początkowej (-5.79%)
  Miesięczna różnica w cenie ChainLink do USDT: +13.72%
  Wynik od momentu uruchomienia w pełni automatycznego bota 01/09/2020: 108.92% kwoty początkowej (+8.92%)

  #kryptowaluty #trading #binance #link #gielda #tradeforimpact
  pokaż całość

  źródło: LINK15M-OCTOBER-2020.png

 •  

  TradeForImpact - Wyniki za październik #vechain

  VeChain / Dollar
  VET-USDT Trade for Impact (15m)
  Link do subskrypcji:
  https://zignaly.com/app/signalProviders/5f56a595ac8096551a2c5f8c

  Wynik za październik w USDT: 88.83% kwoty wyjściowej (-11.17%)
  Wynik w zakumulowanych VeChainach: 121.38% ilości początkowej (+21.38%)
  Miesięczna różnica w cenie VeChaina do USDT: -26.81%
  Wynik od momentu uruchomienia w pełni automatycznego bota 01/09/2020: 88.75% kwoty początkowej (-11.25%)

  #kryptowaluty #trading #binance #vet #gielda #tradeforimpact
  pokaż całość

  źródło: VET15M-OCTOBER-2020.png

 •  

  TradeForImpact.com Crypto Trading Bot – podsumowanie października:

  Czołem Mirasy,
  Czas szybko leci! Dopiero co publikowaliśmy wyniki za wrzesień, już wracamy do Was z informacją co zdarzyło się w minionym miesiącu:

  1. Przetłumaczyliśmy stronę na polski i hiszpański (dlatego, że oprócz wizyt osób z przeglądarkami w języku angielskim, najwięcej ruchu pochodziło z polsko i hiszpańskojęzycznych przeglądarek)
  2. Wprowadziliśmy Ofertę Specjalną 3 za 2, dającą klientom 33% rabat na roczną subskrypcję
  3. Zbliżamy się do limitu slotów dla 3 z 6 subskrypcji High Frequency Trading
  LINK-USDT15m 8/10; BNB-USDT15m 7/10; ETH-USDT15m 7/10
  4. Wdrożyliśmy na stronie okno Czatu z obsługą klienta w trzech językach (angielskim, hiszpańskim oraz polskim), wraz z osobistą wsparciem w procesie konfiguracji usługi
  5. Udostępniliśmy październikowe wyniki jednego z naszych subskrybentów (3 aktywne subskrypcje jednocześnie). Screen poniżej.

  pokaż spoiler @taksanski_widelec @RGB_XYZ @Aleutian_Vagabond @Smoothie @WhiskeyIHaze
  Niestety nie udało się z wykorzystaniem API Binance, ponieważ zapytania muszą być generowane w czasie rzeczywistym, i mają 20 sekundowy Timeout, a upublicznienie API Secret nie wchodzi w grę

  6 Dwóch Mirków zdecydowało się zostać naszymi klientami!
  (nie będziemy ich wołać, sami się zdoxują jeśli będą mieli chęć)
  7. A do tego nasza subskrypcja Low Frequency Trading dla Monero zamknęła 20-dniowy trade z 32.70% zyskiem
  (93.91 USD -> 124.74 USD - oczywiście bez żadnego lewara)

  Wyniki poszczególnych par walutowych opublikujemy w osobnych postach.

  Zainteresowani? Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, oraz na naszą stronę internetową w języku polskim (www.pl.tradeforimpact.com)

  #kryptowaluty #trading #btc #bitcoin #binance #tradeforimpact

  pokaż spoiler Disclaimer dla potencjalnie zainteresowanych:


  pokaż spoiler ZANIM ZACZNIESZ CZYTAĆ DALEJ:
  Dla wszystkich potencjalnie zainteresowanych jeszcze jedna BARDZO WAŻNA INFORMACJA, której musicie być świadomi. Dobrzy traderzy mogą tracić na ponad 50% swoich transakcji, i wciąż osiągać zyski. Zwykle dzieje się tak, z uwagi na wiele małych przegranych i trochę solidnych zysków. Nasz Algorytm to właśnie taki dobry trader. Ta informacja ma na celu odfiltrowanie osób, których nastawienie nie pozwala na komfortowe przyglądanie się takiej właśnie strukturze osiągania profitu. Jeżeli nie jesteś mentalnie przygotowany na powiedzmy 10 strat z rzędu, Algorytm TradeForImpact nie jest dla Ciebie.


  pokaż spoiler Ale nie musicie nam wierzyć – teraz możecie sprawdzić sami.
  Na ten moment udostępniamy subskrypcje dla 7 par walutowych (Bitcoin, Ethereum, Monero, ChainLink, Cardano, VeChain oraz Binance Coin; wszystkie do dolara / USDT), na dwóch typach interwałów – High Frequency i Low Frequency Trading. Wszystko odbywa się za pośrednictwem API Binance z wykorzystaniem Zignaly, jako User Interface.
  Wyniki wszystkich transakcji zawartych przez nasz Algorytm znajdują się na naszej stronie internetowej www.tradeforimpact.com/results w sekcji Results (do września były to wyniki dla sygnałów subskrypcyjnych, wysyłanych za pośrednictwem maila, od września są to już wyniki w pełni automatycznego systemu Bota Tradingowego dla rynku SPOT giełdy Binance dostępnego w formie usługi subskrypcyjnej). Całość jest w pełni zautomatyzowana i dostępna dla każdego Subskrybenta poprzez Zignaly.


  pokaż spoiler Inb4 - "Po co sprzedajecie subskrypcję, skoro algorytm tak świetnie działa?"
  To pytanie się pojawia nagminnie, ale odpowiedź jest prosta - dodatkowy dochód pasywny. Przekształcenie naszej strategii najpierw na język programistyczny (początkowo C#, potem trzeba było go przepisać raz jeszcze na Pine Script, aby móc otrzymywać sygnały wizualne na TradingView) kosztowało nas masę czasu (łącznie jakieś 3 lata samej pracy, nie licząc wcześniej rozpoczętego i jednoczesnego poszerzania umiejętności tradingowych) oraz sporo własnej kasy.
  pokaż całość

  źródło: BINANCE-02.10-01.11.jpg

 •  

  TradeForImpact - Wyniki za wrzesień #vechain

  VeChain / Dollar
  VET-USDT Trade for Impact (15m)
  Link do subskrypcji:
  https://zignaly.com/app/signalProviders/5f56a595ac8096551a2c5f8c

  Wynik w USDT: 99,91% kwoty wyjściowej (-0,09%)
  Wynik w zakumulowanych VeChainach: 128,37% kwoty początkowej (+28,37%)
  Miesięczna różnica w cenie VeChaina do USDT: -22,17%

  UWAGA:
  Wyniki nie uwzględniają (zyskownej) transakcji otwartej jeszcze w sierpniu (29.08), a zakończonej dopiero 1.09.
  Przed zakończeniem miesiąca bot był wciąż w pozycji, dlatego wynik końcowy to ilość posiadanych na tamten moment VeChainów pomnożonych przez cenę zamknięcia miesiąca.

  #kryptowaluty #trading #binance #vet #gielda #tradeforimpact pokaż całość

  źródło: VET15M-SEPTEMBER-2020.png

 •  

  TradeForImpact - Wyniki za wrzesień #chainlink

  ChainLink / Dollar
  LINK-USDT Trade For Impact (15m)
  Link do subskrypcji:
  https://zignaly.com/app/signalProviders/5f5298254a8496160e350fa1

  Wynik w USDT: 101,67% kwoty wyjściowej (+1,67%)
  Wynik w zakumulowanych ChainLink'ach: 160,38% kwoty początkowej (+60,38%)
  Miesięczna różnica w cenie ChainLink do USDT: -36,61%

  Jakby ktoś pytał po co podajemy ilość zakumulowanych coinów - pokazuje to, że algorytm zarabia w obie strony, tzn. do dolara i do ilości posiadanych jednostek danej kryptowaluty. Gdybyście się zdecydowali HODLować posiadane ChainLinki przez cały miesiąc, na koniec mielibyście 60,38% mniej jednostek, niż był w stanie zakumulować przez ten czas nasz bot. Kończycie więc miesiąc z 1,67% zyskiem do dolara (przy jednoczesnym -36,61% spadku ceny tego aktywa) i posiadając aż 60,38% więcej jednostek LINKa. ¯\_(ツ)_/¯

  #kryptowaluty #trading #binance #link #gielda #tradeforimpact pokaż całość

  źródło: LINK15M-SEPTEMBER-2020.png

 •  

  TradeForImpact - Wyniki za wrzesień #bnb

  Binance Coin / Dollar
  BNB-USDT Trade For Impact (15m)

  pokaż spoiler Link do subskrypcji:
  https://zignaly.com/app/signalProviders/5f5e0b9b3a8196475528aad7


  Wynik w USDT: 112,64% kwoty wyjściowej (+ 12,64%)
  Wynik w zakumulowanych Binance Coinach: 89,06% kwoty początkowej (-10,94%)
  Miesięczna różnica w cenie Binance Coin do USDT: + 26,48%

  #kryptowaluty #trading #binance #tradeforimpact #gielda
  pokaż całość

  źródło: BNB15M-SEPTEMBER-2020.png

 •  

  TradeForImpact - Wyniki za wrzesień #cardano

  Cardano / Dollar
  ADA-USDT Trade For Impact (15m)

  pokaż spoiler Link do subskrypcji:
  https://zignaly.com/app/signalProviders/5f56bb2f4a84961acb33704f


  Wynik w USDT: 101,89% kwoty wyjściowej (+1,89%)
  Wynik w zakumulowanym Cardano: 123,14% kwoty wyjściowej (+ 23,14%)
  Miesięczna różnica w cenie Cardano w USDT: -17,25%

  #kryptowaluty #trading #ada #binance #tradeforimpact
  pokaż całość

  źródło: ADA15M-SEPTEMBER-2020.png

 •  

  TradeForImpact - Wyniki za wrzesień

  ETH-USDT Trade For Impact (15m)
  Link do subskrypcji:
  https://zignaly.com/app/signalProviders/5f529432f76f99464270f9c7

  Wynik w USDT: 95,09% kwoty wyjściowej (-4,91%)
  Wynik w zakumulowanym Ethereum: 114,64% kwoty wyjściowej (+14,64%)
  Miesięczna różnica w cenie Ethereum do USDT: -17,05%

  UWAGA:
  Wyniki nie uwzględniają (zyskownej) transakcji otwartej jeszcze w sierpniu (28.08), a zakończonej dopiero 2.09.
  Przed zakończeniem miesiąca bot był wciąż w pozycji, dlatego wynik końcowy to ilość posiadanych na tamten moment #eth pomnożonych przez cenę zamknięcia miesiąca.

  #kryptowaluty #trading #ethereum #binance #tradeforimpact
  pokaż całość

  źródło: ETH15M-SEPTEMBER-2020.png

 •  

  Cześć Mirki,

  Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, publikujemy Wrześniowe wyniki naszego trading bota, opartego o autorski algorytm, dla sześciu par High Frequency Trading (wyniki Low Frequency Trading będziemy publikować co kwartał, z uwagi na fakt, że po prostu na wyższych interwałach trade'y trwają czasem nawet dłużej niż miesiąc).
  Dodatkowo, wcielamy w czym słuszną sugestię mirka @taksanski_widelec i na dniach udostępnimy do wglądu klucz API do konta Binance, pod który będą podpięte wszystkie nasze pary High Frequency Trading (bazujące na interwałach 15 minutowych).
  Także zapraszamy do zapoznania się z wynikami i podjęcia autonomicznych decyzji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Na pierwszy ogień #bitcoin - pozostałe wyniki w osobnych wpisach:

  Bitcoin / Dolar
  BTC-USDT Trade For Impact (15m)

  pokaż spoiler Link do subskrypcji:
  https://zignaly.com/app/signalProviders/5f515a0fb28b9621d30ee3ef

  Wynik w USDT: 96,30% kwoty wyjściowej (-3,70%)
  Wynik w zakumulowanych Bitcoinach: 104,10% kwoty początkowej (+4,10%)
  Miesięczna różnica w cenie Bitcoina do USDT: -7,49%

  #kryptowaluty #trading #btc #binance #tradeforimpact
  pokaż całość

  źródło: BTC15M-SEPTEMBER-2020.png

  •  

   @taksanski_widelec: Wchodząc w transakcję na danej parze, musisz kupić daną kryptowalutę. Kolumna "Coins" prezentuje zatem jaką ilość kryptowaluty algorytm kupował wchodząc w daną pozycję (przyjęliśmy startowy kapitał 1000 USD, tak więc na starcie prezentowana jest ilość Bitcoina jaką można było kupić na otwarciu miesiąca właśnie za 1000 USD). Ostatnie pole "END" pokazuje maksymalną możliwą do kupienia ilość #btc po cenie z zamknięcia miesiąca.

   Przykładowo - transakcja nr 3 - ze sprzedaży (zamknięcia) poprzedniej pozycji uzyskaliśmy 977,50 USDT, za które otworzyliśmy (kupiliśmy) pozycję wielkości 0.094145 Bitcoina po cenie 10382.99 za sztukę.

   Dla akumulujących nasz Long do USDT jest Shortem do danej kryptowaluty (odkupują ją potem taniej).
   pokaż całość

  •  

   @lukaszewski: no genialne XDDDD nie dziwię się że "sprzedajecie" ten swój algorytm XD

  • więcej komentarzy (5)

 •  

  Czołem Mirasy!

  Kiedy niecałe dwa miesiące temu przyszliśmy do Was z prezentacją naszego rozwiązania do #trading

  pokaż spoiler https://www.wykop.pl/wpis/51220935/czolem-mirasy-dawno-mnie-tu-nie-bylo-dlatego-tez-n/

  posypały się gromy i hejty (jak mawiał Łona "można było się tego spodziewać").

  Oczywiście nie przejęliśmy się nimi, ponieważ wiedzieliśmy, że w niedługiej przyszłości, wraz z rozwojem naszej usługi pojawią się niepodważalne argumenty na obronę jej propozycji wartości. Wracamy zatem Wam je przedstawić, dedykując ten wpis najbardziej zaciekłym „sceptykom” naszego rozwiązania z poprzedniego wpisu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  pokaż spoiler Zatem @Bordomir @Smoothie @hu-nows @Movecx @waclawababciarycha – pozdrawiamy i zapraszamy do lektury.


  Przez te minione dwa miesiące:
  1. W pełni zautomatyzowaliśmy system sygnałów tak, że w tym momencie sam zamyka i otwiera pozycje (zatem TradeForImpact można obecnie nazwać w pełni automatycznym trading botem)
  2. Zrobiliśmy zwrot zbliżający, ograniczając się tylko do rynku kryptowalut (a konkretnie giełdy #binance - Algorytm funkcjonuje obecnie, jako autonomiczny system do otwierania i zamykania transakcji na Binance dla rynku Spot; bez lewarów oraz bez stoplossów; całość obsługiwana jest przez API)
  3. Pozyskaliśmy najlepszych inwestorów z możliwych (KLIENCI!)
  4. Rozdzieliliśmy naszą usługę na High Frequency Trading (w oparciu o interwały 15m) i Low Frequency Trading (w oparciu o interwały 1h i 4h)
  5. Weszliśmy w partnerstwo z #zignaly, tak, aby nie musząc budować od podstaw całego UI, dać klientom możliwość przejrzystego i wygodnego korzystania z naszej Usługi
  6. Przygotowaliśmy animowane Explanatory Video naszej Usługi
  7. A do tego zarobiliśmy sporo kasy dla naszych subskrybentów ; )

  Do momentu automatyzacji, cała usługa opierała się na wysyłanych mailowo sygnałach, które klient musiał „odpalić” sam. Dlatego też osiągane przez nich wyniki nie mogły w pełni oddawać realnych zysków generowanych z wykorzystaniem naszej Usługi (użytkownicy mieli różne ustawienia, liczył się też czas reakcji na otrzymany sygnał, niektórzy używali lewarów, niektórzy wykorzystywali Take Profity czy Stop Lossy, niektórzy po kilku przegranych sygnałach z rzędu, po prostu „pękali” i nie otwierali kolejnej pozycji).

  pokaż spoiler A Mark Douglas mówił – nie oceniajcie strategii zanim nie zagracie 20/25 trade’ów z jej wykorzystaniem!


  Teraz wszelkie interpretacje odsunięte są na bok – trading z wykorzystaniem naszego Algorytmu odbywa się w pełni automatycznie. Zatem każdy użytkownik osiąga identyczne wyniki procentowe (oczywiście w liczbach bezwzględnych zysk zależy od zainwestowanego kapitału).

  ZANIM ZACZNIESZ CZYTAĆ DALEJ:

  Dla wszystkich potencjalnie zainteresowanych jeszcze jedna BARDZO WAŻNA INFORMACJA, której musicie być świadomi. Dobrzy traderzy mogą tracić na ponad 50% swoich transakcji, i wciąż osiągać zyski. Zwykle dzieje się tak, z uwagi na wiele małych przegranych i trochę solidnych zysków. Nasz Algorytm to właśnie taki dobry trader. Ta informacja ma na celu odfiltrowanie osób, których nastawienie nie pozwala na komfortowe przyglądanie się takiej właśnie strukturze osiągania profitu. Jeżeli nie jesteś mentalnie przygotowany na powiedzmy 10 strat z rzędu, Algorytm TradeForImpact nie jest dla Ciebie.

  Świetnie widać to na przykładzie subskrypcji High Frequency Trading (sygnały dla interwału 15m) dla VeChaina. Od początku Lutego do początku Września Algorytm wykonał 72 transakcjE, z czego wygranych było ledwie 31 z nich (36 było przegranych, a 5 neutralnych - oznacza to, że cena sprzedaży była wyższa niż cena zakupu, aczkolwiek dodając Fee transakcyjne, otrzymywaliśmy negative outcome), a i tak zysk wyniósł ponad 275%, bez wykorzystania jakiegokolwiek lewara. To daje trochę ponad 39% średniego miesięcznego zwrotu.

  pokaż spoiler Czyli zaczynając z 1000 dolarów, które były równoważne 163585 jednostkom VET po 0,006115 USDT każda, kończył mając 305559 jednostek po 0,012339 sztuka (3757 USD odliczając Fee). Oznacza to także, iż algorytm nie bazuje na "złotym strzale", czy też na Bull Markecie, bo wtedy zysk byłby tylko w wartości bezwzględnej do USD, a nie także w ilości zakumulowanych w danym czasie jednostek kryptowaluty. A to wszystko przy ledwie 41,6% skuteczności akurat na tej parze.


  Ale nie musicie nam wierzyć – teraz możecie sprawdzić sami.
  Na ten moment udostępniamy subskrypcje dla 7 par walutowych (Bitcoin, Ethereum, Monero, ChainLink, Cardano, VeChain oraz Binance Coin; wszystkie do dolara / USDT), na dwóch typach interwałów – High Frequency i Low Frequency Trading. Wszystko odbywa się za pośrednictwem API Binance z wykorzystaniem Zignaly, jako User Interface.
  Wyniki wszystkich transakcji zawartych przez nasz Algorytm do Września znajdują się na naszej stronie internetowej www.tradeforimpact.com w sekcji Results
  Reszta jest już zautomatyzowana i dostępna dla każdego Subskrybenta poprzez Zignaly

  PS: Od teraz będziemy publikować ikonografiki przedstawiające wyniki także na Wykopie, żeby było w pełni transparentnie.

  Inb4 - "Po co sprzedajecie subskrypcję, skoro algorytm tak świetnie działa?"
  To pytanie się pojawia nagminnie, ale odpowiedź jest prosta - dodatkowy dochód pasywny. Przekształcenie naszej strategii najpierw na język programistyczny (początkowo C#, potem trzeba było go przepisać raz jeszcze na Pine Script, aby móc otrzymywać sygnały wizualne na TradingView) kosztowało nas masę czasu (łącznie jakieś 3 lata samej pracy, nie licząc wcześniej rozpoczętego i jednoczesnego poszerzania umiejętności tradingowych) i KUPĘ KASY. Kiedyś na samym błędzie w kodowaniu timestampa przy integracji przez API straciliśmy prawie 2 BTC.
  Dlatego na ten moment wolelibyśmy już nie drenować swojego kapitału na cele rozwojowe i marketingowe, tylko zwiększać go i reinwestować celem powiększenia zasobów dostępnych dla Algorytmu w naszych giełdowych portfelach.

  Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu - tak potencjalnie zainteresowanych, jak i hejterów. Let the Flames Begin ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #gielda #kryptowaluty #binance #tradingbot #algotrading #bitcoin #ethereum #monero #binancecoin #chainlink #cardano #vechain #btc #xbt #eth #xmr #bnb #link #ada #vet #zignal #tradeforimpact #bot #api #tradingview #algorytmy
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

 •  

  Czołem Mirasy!

  Dawno mnie tu nie było, dlatego też nie wracam z pustymi rękami.

  Jak zapewne wiecie, #polandstronk, tym razem w kwestii najwyższego poziomu inflacji w całej UE (przy jednoczesnym miejscu tuż za top10 globalnie), zatem wasze oszczędności na kontach topnieją z dnia na dzień. Do tego stopy procentowe są na śmiesznie niskich poziomach, tak więc kto może ucieka w akcje, obligacje, kruszce czy kryptowaluty.

  Zarabianie na rynkach nie jest niestety tak proste jakby się wydawało (kupić tanio, sprzedać drogo, ktoś powie "co w tym trudnego?"), bo poza kapitałem i pewnego rodzaju predyspozycjami psychologicznymi, trzeba mieć także sprawdzoną strategię z dodatnią wartością oczekiwaną (potem oczywiście trzeba się także jej trzymać, ale to już zupełnie inna historia).

  Ten wpis jest o strategii z Positive Expected Value właśnie.

  Chciałem zaprezentować Wam projekt, nad którym dwóch ludzi pracowało przez ponad 1000 dni.

  Na podstawie własnych doświadczeń giełdowych oraz danych historycznych i bieżących, stworzyliśmy algorytm, który w oparciu o kilkadziesiąt konfluencji, generuje jasne sygnały do otwarcia i zamknięcia pozycji. To nie jest żadna wersja beta, ale kompletny produkt, który wykorzystujemy w swoim codziennym tradingu.
  Algorytm działa na rynkach akcji, metali szlachetnych oraz kryptowalut.

  Pracujemy teraz nad pełną automatyzacją procesu tradingowego, tak aby całkowicie ograniczyć nasze osobiste zaangażowanie w działania na giełdzie, a jednocześnie poszukujemy klientów chętnych wykorzystać jego potencjał, do czasu kiedy algorytm stanie się pełnoprawnym botem.

  In b4: nie jest to żaden MLM / scam / fundusz inwestycyjny / you name it.
  Jeżeli macie jakiekolwiek pytania, z chęcią odpowiem na nie ja, lub mój wspólnik.

  Usługa jest prosta, i polega na wybraniu przez klienta pożądanego rynku, assetu oraz timeframe'u (dla przykładu OANDA Silver XAG/USD 1H) i dostarczeniu mu generowanych algorytmicznie sygnałów BUY oraz SELL w formie usługi subskrypcyjnej.

  Tutaj link do wideo prezentującego wyniki algorytmu na Srebrze od Lutego do Lipca tego roku. https://www.youtube.com/watch?v=GAJ_VT4tgHA

  Zainteresowani? Chcecie więcej?
  Zapraszamy na https://www.tradeforimpact.com/

  FAQ:

  pokaż spoiler - No dobra, ale skąd mam wiedzieć, że można na tym zarobić?
  Na naszej stronie internetowej oraz kanale YouTube znajdują się wideo prezentujące sygnały i zwrot z nich dla rynku akcji (APPLE INC), kruszców (Silver XAG) oraz kryptowalut (Bitcoin XBT).


  pokaż spoiler - Paaanie, takie sygnały post factum to każden jeden zrobi (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  Słuszna uwaga, dlatego darmowe sygnały, poza stroną internetową, zamieszczamy także na Twitterze, gdzie dzięki timestamp'om, są nie do podrobienia i uwstecznienia.


  pokaż spoiler - Skoro macie taki super algorytm, to czemu chcecie go sprzedać, zamiast sami zarabiać miliony?
  Jak wspomniałem wyżej, pracujemy nad automatyzacją tradingu, co wymaga dużych nakładów czasowych, dostosowania pod różne giełdy i ich API, a także outsource'owania części działań. Na to potrzebny jest czas i środki, a mamy tylko cztery ręce ;)


  pokaż spoiler - Dobra, dobra, pewnie nawet tych sygnałów nie gracie!
  Gramy, czego dowodem jest poniższy screen z Bitmexa z dziś dołączony do tego wpisu.


  pokaż spoiler - Okej, okej, zadzwonimy do Pana... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Dzwońcie, piszcie, komentujcie - postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości!


  pokaż spoiler #gielda #gielda #kryptowaluty #kruszce #metale #srebro #zloto #akcje #bitcoin #ethereum #btc #xbt #eth
  pokaż całość

  źródło: TradeForImpact-Bitmex-ACC.jpg

  •  

   @lukaszewski: Jeśli jesteście zainteresowani współpracą z naszym serwerem (+500 użytkowników) to zapraszam do kontaktu, na pewno będą chętni, a przy okazji możemy stworzyć ciekawą akcję marketingową. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   Zastanawiam sie czy to troll/zart czy faktycznie w 2020 idioci sie jeszcze na takie bzdury lapia :D

   PS. Tak, ktos ma "algorytm", zrobiony w garazu przez cytryna i gumiaka w hybrydzie pascala i logo komeniusza, ktory zarabia kase bez ograniczen na krypto, futursach na buraki i forexie na trendach bocznych, zwyzkujacych i na podblokowej bukmacherce czy Czesiek sie zaraz wypierdoli po dwoch jabolach, czterdziestoma konfluencjami energetyczno biokosmonautycznymi i za jedyne 299 + VAT wam go da z dobrego serca, tylko wplac krypto zeby nie bylo chargebacka przypadkiem. jprdl.

   Czy na wykopie jest az tak niskie IQ zeby tu z tym uderzac?

   PS2. Chesz wiedziec ile kosztuje i co sie dzieje z "algorytmem" ktory zarabia kase? Poczytaj o "Renaissance Technologies" i nie wierz cytrynom i gumiakom na wykopach, diskordach i redditach bo kazdy ma cie w dupie i jak cos jest zagwarantowane to jedynie jego zyski twoim kosztem.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (32)

 •  

  Jestem bardzo ciekaw jak będzie wyglądała sytuacja, kiedy się obudzę, póki co jest nad wyraz interesująco ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
  #bitcoin

  +: p.....4, satoshi +1 inny
 •  

  Mircy, potrzebuję podzielić okrąg na części po 6 stopni - coś jak na obrazku, tylko, żeby tych okręgów małych było 60. Jak to zrobić, żeby się nie narobić ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #photoshop #kiciochpyta

  źródło: 400px-Katy_Kon_trisection.svg.png

  +: Cronox
 •  

  Soylento-Mirasy!

  Oficjalnie:

  Otrzymaliśmy odmowę rejestracji poylentdrink w formule prawnej, jakiej chcieliśmy. Dodatkowo zarekomendowano nam jego rejestrację jako "Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego" - dlaczego rejestracja w takiej formule mija się z celem, możecie przeczytać np. tutaj : http://eur-lex.europa.eu/legal-content/PL/TXT/?uri=uriserv:sa0010

  W skrócie – nie chcemy rejestrować tego jako ŚSSPŻ, ponieważ dla Was będzie to oznaczało trudniejszą dostępność produktu.

  ALE, ALE! Nie oznacza to końca projektu! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  W związku z tą decyzją mieliśmy wczoraj bardzo pracowity, ale owocny dzień - udało nam się już znaleźć sposób co zrobić, żeby produkt trafił legalnie na rynek i - przede wszystkim - w Wasze ręce. Wiąże się z tym (niestety znowu ( ͡° ʖ̯ ͡°)) lekkie opóźnienie, ale na pewno nie przyjdzie nam i Wam już czekać tyle, co tym razem (90 właśnie minione roboczodoby).

  Wiemy, że czekacie na start z niecierpliwością - tak samo jak i my. Mamy jednak nadzieję, że tak samo jak i nas, nie zniechęci Was to oczekiwanie. Staramy się w tych "wolnych chwilach" próbować różnych rzeczy, tak aby finalny produkt, który trafi wreszcie do Was był jak najbliższy temu, czego się po nim spodziewacie. Jesteśmy przekonani, że łatwa w przygotowaniu, zdrowa i zbilansowana żywność jest prawem, a nie przywilejem. Dlatego nie zniechęcamy się arcydługim oczekiwaniem i mamy nadzieję, że Wasz entuzjazm dotyczący naszego projektu również nie osłabnie! = )

  Jeśli macie jakieś pytania, zapraszam śmiało do ich zadawania.

  Wołam: @flamerunner @bulwo @herbatnik @kusznier @linuksiarz

  #soylent
  pokaż całość

  źródło: Poylentstronk.png

  +: F.........r, MG66 +15 innych
 •  

  Mircy, gdzie w naszym kochanym mieście dostanę Crème fraîche? Będzie w Almie, bo na ich stronie nie znalazłem? (╯︵╰,)
  #krakow

  +: Cronox
 •  

  Weźmy wybierzmy ich obu na prezydentów! Będziemy mieli kraj mlekiem i miodem płynący!
  Przecież obiecali #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #debata

 •  

  Fabiański - mecz życia. Szkoda, że nie dla Arsenalu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  #arsenal

 •  

  Mirabelki i Mirasy - wyniki #rozdajo z wpisu http://www.wykop.pl/wpis/11955147/szanowne-mirabelki-i-szanowni-mircy-soylent-rozdaj/
  Wyniki miały być wczoraj, ale mam nadzieję, że wybaczycie ten - związany bezpośrednio ze Świętami - poślizg ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Żeby nie przedłużać - darmowe, 7-dniowe zestawy poylentdrink otrzymają użytkownicy @Herbatnik oraz @bulwo - gratuluję i proszę o kontakt w sprawie tego, czy będziecie chcieli zestaw dla mężczyzn czy dla kobiet :)

  A tym, którym się wygrać nie udało, życzę powodzenia następnym razem - bo zapewne takie będą - poniżej screen na dowód wykonania losowania w Mirkorandom

  #rozdajo #dieta #soylent
  pokaż całość

  źródło: Poylentdrink-rozdajo.png

 •  

  Szanowne Mirabelki i Szanowni Mircy!

  #soylent #rozdajo #tldr

  0.TL;DR

  pokaż spoiler Startuje polski Soylent - poylentdrink - i mam w związku z tym garść informacji o nim, a także rabaty oraz oczywiście małe #rozdajo !


  1. Informacje

  Z wielka przyjemnością mogę dziś już oficjalnie potwierdzić to, o czym niektórzy z Was się domyślali od jakiegoś czasu. Miało się to stać znacznie wcześniej, ale z różnych, nie zawsze zależnych ode mnie powodów przeciągnęło się. Ale do rzeczy:

  Ostatnie kilka miesięcy poświęciłem intensywnej pracy nad stworzeniem zbilansowanego i przystępnego składu własnego soylentu, który można by wdrożyć do szerszej dystrybucji. Niestety w pewnym momencie zadanie przerosło moje umiejętności, a ja doszedłem do ściany. Postanowiłem więc przestać działać samodzielnie i zająłem się kompletowaniem kompetentnego teamu, z którym produkcja, dystrybucja, ma... rketing będą lekkie i przyjemne ;)

  Dotarłem do fajnych ludzi i strasznie się cieszę, bo moje zaproszenie do współpracy przy tworzeniu mieszanki przyjęli na prawdę świetny fachowcy. Za skład i technologię produkcji poylentdrink odpowiadają:

  dr Krystyna Pogoń - dietetyk oraz technolog żywności - dba o to, żeby produkt był idealnie zbilansowany i dostosowany do płci

  mgr inż. Piotr Pogoń - technolog żywności - opracuje i dopilnuje procesu produkcyjnego, aby nie zdarzały się w jego trakcie takie kardynalne błędy jak w fabryce Joylentu (o utlenianiu witamin, zaburzonych proporcjach składu i innych problemach pisałem sporo pod tagiem #soylent zainteresowanych odsyłam do wcześniejszych wpisów, jak również na reddit)

  Pewnie interesuje Was przede wszystkim, z czego składa się poylentdrink?
  Do zakończenia procedury patentowej, nie mogę wszystkiego zdradzić, natomiast - poza oczywistym pokryciem w 100 % zapotrzebowania na kalorie, węglowodany, białka, tłuszcze, witaminy, minerały oraz składniki odżywcze - poylentdrink to:

  = Dwie, dedykowane dla płci wersje produktu
  - ponieważ kobiety i mężczyźni różnią się zapotrzebowaniem kalorycznym i na wymienione wyżej składniki odżywcze

  = Całkowity brak mąki w składzie
  - ponieważ mąka może zbytnio obciążać układ pokarmowy niektórych osób, a poza tym nieskleikowana (czyli przed obróbką termiczną) jest trudna do rozłożenia przez enzymy trawienne (problem ten nie dotyczy mąk preprażonych, jak np. znana wszystkim domowym soylentowcom HARINA PAN, ale ona jest robiona z kukurydzy GMO)

  = Kilka rodzajów białka
  - ponieważ białko serwatkowe (WPC) stosowane jako jedyne źródło protein na dłuższą metę po prostu uczula

  = Różne tłuszcze, w sypkiej formie, zawierające Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe, w tym EPA i DHA
  - ponieważ nie są one syntezowane w organizmie, i żeby nasza dieta była kompletna, musimy dostarczyć je z pożywieniem

  = Błonniki z owoców, roślin i grzybów

  = Brak sztucznych słodzików (znienawidzonego przeze mnie Aspartamu, ale też Acesulfamu K czy Sukralozy)

  = Owocowe smaki :))) Jeszcze nie zdecydowaliśmy jakie, może pomożecie?

  = Możliwość zakupu w subskrypcji (7/14/28 dni)

  = Jako, że jestem entuzjastą #bitcoin nie mogło też zabraknąć możliwości płatności w tej walucie!

  2. Rabaty i #rozdajo

  Niedługo rozpoczynamy produkcję, w związku z tym, wszyscy z Was, którzy zostawią swojego maila na www.poylentdrink.pl otrzymają 5 % zniżkę oraz DARMOWĄ DOSTAWĘ na terenie Polski (będą to paczkomaty albo kurier, z tym, że bez możliwości wyboru) na pierwsze zamówienie. Bez względu na to, jak duże ono będzie. (Dla userów spod tagu #emigracja - www.poylentdrink.eu)

  Dodatkowo Ci, którzy już mi zaufali (nie będę Was wszystkich wołał, otrzymacie ode mnie wiadomości na priv) już mają zapewnioną darmową dostawę i 10 % zniżkę na pierwsze zamówienie :) Gdyby nie Wy, nie byłbym tu, gdzie jestem!

  Oczywiście przy takiej okazji nie mogło zabraknąć #rozdajo ! Także znane wszystkim zasady - spośród Mirków i Mirabelek plusujących ten wpis do 5.04 włącznie, rozlosuję dwa 7-dniowe zestawy poylentdrink (do wyboru wersja dla mężczyzn lub kobiet). Na terenie Polski oczywiście dostarczymy to na nasz koszt :)

  Jeśli macie jakieś pytania, feel free to ask - tutaj, czy przez maila (kontakt@poylentdrink.pl, lub po angielsku contact@poylentdrink.eu). Społecznościówki ruszą niedługo, więc i tam będzie można pytać i być na bieżąco.

  Zapraszam do komentowania (i hejtowania)!
  Sekretów Kuźniara nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #soylent #rozdajo #tldr
  pokaż całość

  źródło: Poylentdrink-wykop.png

  +: Viking, F.........r +393 innych
  •  

   @dobrykolega: Jeśli chodzi o zamrażanie, to nie myślałem nawet, że ktoś mógłby spróbować - ale zapytam technologów. Natomiast to co normalnej daty ważności - tutaj jest swego rodzaju problem, bo deklarowana, a faktyczna to dwie różne rzeczy :) Teoretycznie, produkt może się "nie zepsuć" nawet i kilka lat. Ale praktycznie, składniki, takie jak np. witaminy, po jakimś czasie mają tendencje do swego rodzaju połowicznego rozpadu. I deklarując datę przydatności na opakowaniu musisz mieć na względzie to, że w ostatni jej dzień ilość tych wszystkich składników musi być godna z opisem w składzie. Krótko mówiąc, żeby sobie nie robić problemów, firmy umieszczają na produktach krótsze daty ważności niż w rzeczywistości tak, aby przy ewentualnej kontroli nie być sądzonym za 0,01 grama :D pokaż całość

   +: d.........a, NomenNescioNy +1 inny
  •  
   d.........a

   +3

   @lukaszewski: dzięki za wyczerpujące odpowiedzi, czekam jeszcze tylko na podanie tych dwóch informacji, kiedy je ustalisz :-) (czyli "czy zamrażanie pomaga" oraz jaka finalna data będzie wydrukowana na Twoich produktach - rząd wielkości).

  • więcej komentarzy (138)

 •  

  Coming Soon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #soylent

  pokaż spoiler Poprzedni wpis był bez tagu, więc wołam plusujących @Bartek404 @adeqsb @8_in

  źródło: x3.cdn03.imgwykop.pl

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika lukaszewski

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.