•  

  Dobra Wykopowicze, wiem (albo wierze w to), że cześć z Was to naprawdę kreatywni i inteligentni ludzie :) do tych kieruje swoj wpis. Już wkrótce otwieramy bistro w Gdyni i jak na małżeństwo z dużym stażem przystało, nie potrafimy dojść do konsensusu jeśli chodzi o nazwę. Mamy już jakiś zalążek, ale mamy kilka „ale” :)
  Po krotce: serwować będziemy domowe jedzonko, wystrój biało-drewniany (bo tak sobie wymyśliłam i już), lokalizacja jak wspomniałam w Gdyni. Nazwa ma być raczej krótka i zawierać słowo „bistro”.
  I tu prosimy Was o pomoc.
  A żeby nie było za darmo, to małe #rozdajo dla tego, którego nazwa spodoba nam się najbardziej (nawet jeśli nie zostanie użyta) - wysyłam 200 zł na konto :) + jeśli Ci po drodze do Gdyni karmie za darmo zupa i daniem głównym raz dziennie przez dwa tygodnie :)
  Nie wiem jaki odzew będzie miał wpis, ale zakładając niewielki, najfajniejsza nazwę wybierzemy we wtorek (20.08) rano :)
  #popielniczkagotuje
  #gastronomia
  #gdynia
  I trochę #gotujzwykopem
  pokaż całość

 •  

  Wczoraj, jak to bywa każdej soboty, udałem się na relaksujące zakupy do sieci sklepów lidl, gdzie jak wszyscy wiemy jest schludnie i czysto, mamy łatwy dostep do wyjść ewakuacyjnych, ludzi są mili, klienci nie tykają Cię wózkami, gdy chcą przejść, tylko grzecznie przeproszą, a na kasie nie siedzi patusiara karyna, tylko uśmiechnięta miła Pani kasjer. Tak, dokładnie. Rozchodzi się o tą miłą Panią kasjer, która, gdy podchodzisz do kasy zadaje magiczne pytanie: POSIADA PAN APLIKACJE LIDL PLUS. Ja odpowiadam, ze nie, nie posiadam. To ona nagle bierze swoje Xiomi i jeb w ten skaner swoim telefonem. Ja sobie myśle dobre chuj, niech se skanuje, wyjebane ja i tak tego nie używam. Jednak dało mi to do myślenia, bo juz drugi czy trzeci raz płace za zakupy blisko 300zl i za każdym razem ona sobie nabija tę kwotę na swoje konto. To chyba coś jest nie halo. Najlepsze jest to, ze każda siedzi i tak robi, przypatrzyłem się, bo były jeszcze trzy czy cztery kasy otwarte i każda se nabija czyjeś zakupy. Wiecie, mi to nie przeszkadza w ogóle, bo gdybym chcial, to bym sobie odpalił ta apke i zbierał te punkty, ale mam to w dupie. Tylko chodzi mi o jakieś takie pozory dobrego zachowania. Mogłaby się zapytać chociaż czy może sobie nabić moje zakupy, a nie tak na bezczelnego, aha nie masz aplikacji to chuj, ja se nabijam, nawet nie zapytam czy może Ci ojebac gale. Idę na kawę, elo mordeczki

  #lidl #biedronka
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika niutek85

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.