•  

  Mirki jest charytatywna sprawa więc robię #rozdajo dla zasięgu - jedna wylosowana osoba dostaje ode mnie paczkę z moim galaktycznym wisiorkiem i brelokiem o wartości 120zł.

  Robię w tym wątku wykopową licytację rzeczy ze zdjęcia - mały galaktyczny zestaw wisiorka i breloka Każdy chętny wspomóc wpisuje kwotę za jaką licytuje ten zestaw a jutro ustalamy zwycięzcę który przeleje pieniądze dla Natana- młodego który razem z jego mamą są w prawdziwej potrzebie.

  W tej sprawie odezwał się do mnie Darek - któremu ogromnie pomogliście w mojej poprzedniej licytacji - licytacja stanęła wtedy na 500zł a liczni z Was wspomogli Darka na zbiórce za co raz jeszcze Wam po ludzku dziękuję, po skala mnie osobiście przerosła, naprawdę.

  Darek chce wspomóc Natana i poprosił mnie właśnie o wykopową licytację. Sam kupił ode mnie rzeczy ze zdjęcia a pomimo tego, że sam jest w ciężkiej sytuacji chce pomagać innym co szalenie szanuję. Więc i ja chciałbym pomóc w tej nierównej walce wspomagając się moimi zasięgami i wykopową mocą.

  SZCZEGÓŁY ZBIÓRKI
  Mama Natana założyła zbiórkę ponad rok temu, do końca zostało tylko parę dni a nie uzbierało się trochę ponad 5% potrzebnej kwoty. Może uda nam się dobić choćby do 6%? Wiadomo - każdy grosz jest na wagę złota. Nie ma co liczyć, że uzbieramy całą kwotę ale obecnie oboje są w takiej sytuacji, że nasza licytacja na pewno jej pomoże. Mam też cichą nadzieję, że nasze wspólne działanie da jej też trochę napędu na przyszłość i jeszcze więcej siły do walki.

  Licytacja kończy się jutro o 12:00 - wtedy wybieram Mirka bądź Mirabelkę z najwyższą kwotą, proszę o potwierdzenie przelewu na zbiórce Natana i ustalamy szczegóły wysyłki.

  Z Darkiem rozmawiałem osobiście - zbiórka jest naprawdę legitna, sprawdzona i jest z tych które naprawdę mogą zmienić życie, a on sam jest w kontakcie z Mamą Natana i będzie działać osobiście przy papierologii bo w tym cudownym kraju jak możecie się domyślić NFZ nawet tak skrajne przypadki potrafi ot tak po prostu skreślić wykluczając finansową pomoc.

  Z góry dziękuję za każdy plus, każdy komentarz dla zasięgu i życzę Wam wszystkiego co dobre (づ•﹏•)づ
  pokaż całość

  źródło: Rozdajo (2).jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika nulius

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)