Nie zabijajcie się nie warto 🐈
Jestem po tej drugiej stronie
Powiem tyle: módlcie się módlcie
Nieustannie się módlcie
Sklepy są tu zamknięte
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: 772c235261c95cabb02dc4d4f30dc4b10bbd154537db4616512b078819544f4d
Pobierz
źródło: IMG-20260528-115809
PobierzWitam tagwiczów. Cóż znów ban smiechu k---a warte. Jak wróce (28 maja) to się musze pilnować. Ban za znalezisko które wprowadzało w błąd. Jak się zorientowałem że to fejk chciałem usunąć ale już się nie dało więc w-----i mi bana xd Widzę że Vulcanitu również na banie... Nie dadzą nam spokoju. Pozdrawiam tagowiczów dobry przekaz leci. OŁWA
źródło: -
Pobierz
źródło: vulcanitu_Z7fveoiAQZ
Pobierz
Pozdrów cały tag ode mnie, a szczególnie siebie i użytkownika D00M666 bo jako chyba jedyni zauważyliście moje zniknięcie i dodaliście wpis oznaczając mnie. Ban mija 9 maja po godzinie 13. Dostałem go za dodanie wpisu obrażającego Donalda Tuska bo napisałem że jest cwelem czy coś takiego xD
źródło: e796282e5b881cb7db91eb2919b218a210e9d5f89b3726d75a80b1460dbae650
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
źródło: 26a03514d8a50c9d71b7d98fb29cb73043f38b71d3dacdee7180f900c0ba987f
PobierzPrzede wszystkim dziekuje Tobie i pozostałym za pamięć ,bardzo to doceniam ,codziennie sprawdzam tag wiec mam was na oku:)
Chcialem rowniez przy okazji zaznaczyc ,ze nie planuje zadnego multi ,poczekam najzwyczajniej do końca bana i mysle ze jesli troche od tego odpocznę, wyjdzie mi to na dobre i wam też:)
Co u mnie? Po staremu ,zycie kolhoznika a pogoda po kolhozie zachęca do eskapad pijackich lecz jakos
źródło: 26a03514d8a50c9d71b7d98fb29cb73043f38b71d3dacdee7180f900c0ba987f
PobierzDostałem bana na 2 tygodnie. Udało mi się już ogarnąć dokładny powód, bo sam komunikat od moderacji i dodatkowe standardowe gadki regulaminowe na całą stronę, to tak naprawdę niewiele mówiło. Wczoraj jakiś chuop z różowym paskiem wrzucił na świętym tagu screena starej rozmowy użytkownika Cash'a91 z kimś innym, gdzie w treści pojawiło się zdjęcie twarzy tagowiczki zsrrauamaie. Tej chyba od Prawiczka92. Zobaczyłem to, zapisałem i zrobiłem ankietę

Dostałem bana na 2 tygodnie. Udało mi się już ogarnąć dokładny powód, bo sam komunikat od moderacji i dodatkowe standardowe gadki regulaminowe na całą stronę, to tak naprawdę niewiele mówiło. Wczoraj jakiś chuop z różowym paskiem wrzucił na świętym tagu screena starej rozmowy
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#przegryw #pdw #ban