Gdzie polecacie bikefitting na Śląsku? Ewentualnie Kraków? Kupiłem sobie gravela i mega boli mnie nadgarstek po jeździe, ogólnie mam chyba konflikt grzbietowy. Mam też dyskopatię L3/L4, wiec zależy mi, żeby ktoś to zrobił porządnie. #szosa #graver #rower #bikefitting #fizjoterapia
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Kieres
- 0
swiadomy_anakolut
via Wykop- 5
@Kieres: Ja nie polecam w ogóle. Byłem u bikefittera polecanego bardzo w Krakowie. Drogi, po znajomości zamówiony termin, żeby nie czekać pół roku. Też mam problem z dyskiem, ale l5/s1. Bolał mnie tyłek i plecy, czasem bok kolana. Fitter pomierzył, posprawdzał, porobił zdjęcia, filmy, poprzymierzał mi wiele siodełek no i okazało się że tak jak mam rower ustawiony to jest ok, a to siodełko które mam to też jest ok,
matumat
via Wykop- 2
@Kieres: jak nadgarstki to spróbuj ustawić inaczej kierownice. Mnie też bolały i ostatnio przy przeglądzie roweru mi serwisant zrobił mini bike fitting xD ustawił inaczej kierownice (wysunął do przodu na bardziej sportową pozycje), przesunął delikatnie siodełko i ból zniknął.