Nie wiem co bardziej upadło - wykop czy zainteresowanie Rodem smoka. Początek sezonu, a na tagu ze 2 posty. Za czasów #got byłoby tu 50 postów, a pod każdym z nich komentarze.

A odcinek? W pytę. Oczywiście, można się czepiać, że królowa przeklina, a jej nie wypada xD ale bądźmy poważni. D------a rozrywka na początek tygodnia, a i piniendzy na bitwę nie oszczędzali.

#hotd #rodsmoka #
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Promilus: Wam płacą za reklamowanie tego badziewia? Już któryś raz widzę post w którym narzeka się że zainteresowanie małe - no ciekawe, ja dałem szansę dwóm sezonom, były liche, odpuściłem. Wielki upadek użytkowników bo nie oglądają serialu który zawodził od 1. sezonu i miał 2 dobre sceny przez 2 sezony, lol.
  • Odpowiedz
Jak Jaehaerys przekonał królewskiego gwardzistę, że "musi chronić królową przed samą sobą", to ciary cringe'u poczuł nawet mój telewizor.

A potem jeszcze Rhaenerya wrzeszczy "open the fcking door", scena jak u Monty Pythona, i w ogóle zauważyłem, że coraz więcej w tym serialu słychać slangu rodem z bronxu, zamiast takiego arystokratycznego języka jakiego dobrze znamy od Martina.

Tragiczny odcinek. Ładnie opakowany (choć bez przesady, że to jedna z najlepszych bitew w uniwersum GoT, bo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@waro:

coraz więcej w tym serialu słychać slangu rodem z bronxu, zamiast takiego arystokratycznego języka jakiego dobrze znamy od Martina

gnije ze poziom dialogow rodem z modow do skyrima przeniosl sie na warsztat badz co badz profesjonalny xD ja juz ogladam to tylko dla widoczkow i akcji a nie fabuly oraz dialogow (podejscie nie do pomyslenia w przypadku trwania emisji zalozmy trzeciego sezonu gry o tron)
  • Odpowiedz
Właśnie nagrałem analizę zwiastuna do 3 sezonu Rodu Smoka.

Powiem wprost: jako ultra fan #asoiaf mam z tym serialem ogromny problem. Twórcy mocno odjechali od książek i momentami naprawdę trudno się na to patrzy. Jestem rozczarowany tym, w jakim kierunku to poszło, bo potencjał był ogromny, a wyszło g---o.

Mimo wszystko nadal mam nadzieję, że da się to jeszcze naprawić. Historia Tańca Smoków ma tyle świetnego materiału, że przy dobrych
Bittersteel - Właśnie nagrałem analizę zwiastuna do 3 sezonu Rodu Smoka.

Powiem wpro...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mamy tu fanów „Rodu Smoka”? 🔥🐉

Do obsady 3. sezonu właśnie dołącza Czarna Aly, czyli Alysanne Blackwood — wojowniczka, łuczniczka i jedna z najbardziej lubianych (choć niedocenianych) postaci z „Ognia i krwi”!
Zagra ją Annie Shapero, a według przecieków zobaczymy ją aż w 5 odcinkach.

🔸 Kto to jest Czarna Aly?
niezbadane-krainy - Mamy tu fanów „Rodu Smoka”? 🔥🐉

Do obsady 3. sezonu właśnie doł...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#seriale #got #gameofthrones #hotd #houseofdragon #hbo
Ciekawe ile tonu postaciom nadawali aktorzy a ile to był materiał źródłowy, nigdy się tak w sumie 1:1 pomiędzy książką i filmem nie zastanawiałem
Cersei w książce chyba bardziej pier***lnięta była, twarz Leny dodawała jej bardziej powagi (dopiero w 7-8 sezonie już była pacjentką z choroszczy w pełni)
Aktor Joffrey wydobył maksa z tej
grand_khavatari - #seriale #got #gameofthrones #hotd #houseofdragon #hbo
Ciekawe ile ...

źródło: image_2025-07-23_230304979

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Naprawdę dużo dodali aktorzy/scenarzyści. Varys i Littlefinger, zwłaszcza ich rozmowy, Bronn, Tormund, oczywiście Ramsey Bolton - w książce widać go głównie oczami Theona. Martin nie był szczególnie wyrywny do rysowania pełnego charakteru w każdym możliwym przypadku, raczej szkicował pewien zarys większości postaci.
  • Odpowiedz