Nie wiem co bardziej upadło - wykop czy zainteresowanie Rodem smoka. Początek sezonu, a na tagu ze 2 posty. Za czasów #got byłoby tu 50 postów, a pod każdym z nich komentarze.
A odcinek? W pytę. Oczywiście, można się czepiać, że królowa przeklina, a jej nie wypada xD ale bądźmy poważni. D------a rozrywka na początek tygodnia, a i piniendzy na bitwę nie oszczędzali.
#hotd #rodsmoka #
A odcinek? W pytę. Oczywiście, można się czepiać, że królowa przeklina, a jej nie wypada xD ale bądźmy poważni. D------a rozrywka na początek tygodnia, a i piniendzy na bitwę nie oszczędzali.
#hotd #rodsmoka #























#got #hotd #mecz #heheszki