Coś czuję, że od jutra będę miał o jednego #windows.a mniej... na tym konkretnie komputerze, Windę zastąpi #linux #mint...
wpisy
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 2
- 2
http://blip.pl/s/53990567 zdecydowanie wolę #debian.a, a nawet #gentoo (na desktopie zdecydowanie #mint.a czyli w zasadzie też #ubuntu/Debiana) :)
Heh.. na liście sponsorów #linux #mint za luty 2010 jest nawet jeden #polak: http://www.linuxmint.com/blog/?p=1288 ;-)
