@niedasieukryc: w UPS jest osobny numer na zlecenie odbioru (PRN) i jest on inny niż numer nadania

nie znajdziesz go na etykiecie, powinieneś go dostać osobno

jak jesteś pewien że ci go lidl nie wysłał do zadzwoń do lidla albo na infolinię UPS, niech sprawdzą czy paczka po numerze ma faktycznie podjazd do klienta a nie np. nadanie w punkcie tylko
  • Odpowiedz
@niedasieukryc: musisz poszukać mapę punktów UPS nie wiem jakie sklepu osbługują

lub próbuj przez infolinię UPS zlecić odbiór

bo może być tak, że automat wysyła te etykiety i opisy a gdzieś w międzyczasie coś się zmieniło w etykietach a w mailu została stara treść

albo z automatu wysyłają to samo do nadań przez punkt i przez kuriera przypadkowo
  • Odpowiedz
Co wybrać -PARKSIDE młotowiertarka 3J 20V PKHAP 2034 Li B1 vs Bosch gbh 240,cenowo w Lidlu parkside 150zl + akumulator i ładowarka czyli jakieś 450zl za całość, Bosch 480 sieciowe zasilanie a może Makita HR2670 za 540zl też kabel.Sporadyczne wiercenie pod kołki w żelbecie, żadnego kucia. #elektronarzedzia #parkside #bosch
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wygląda na to, że Leroy Merlin wykosił wszystkie swoje stare sprzęty akumulatorowe. Leroy wycofał ze sprzedaży akumulatory UP20 a pomoc techniczna nie jest w stanie mi powiedzieć czy nowe akumulatory będą działać ze starymi sprzętami. Czyli wygląda na to, że jak siądzie akumulator, to wszystkie sprzęty idą do śmietnika.

Ehh, ostatni raz kupowałem sprzęty Leroyowskie. Ktoś wie jak tam Parkside'y? Też robią takie akcje?

#afera #oszukujo #leroymerlin
Sark - Wygląda na to, że Leroy Merlin wykosił wszystkie swoje stare sprzęty akumulato...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sark: sadze ze nowe aku nie beda dzialac ze starymi, albo sami nawet przejsciowke wypuszcza. To bylby straszny fakap :) i straciliby klientow. Ale pewnie pojawia sie zamienniki etc. Nie zamartwialbym sie az tak.
  • Odpowiedz
Znajomy ma zamiar sie zaopatrzyć w zestaw elektronarzędzi akumulatorowych i ma zastanawia sie którą fime wybrać z taniej półki cenowej. Dedra, yato, parkside. Typowo do użytku domowego jakaś podkaszarka, wkrętarka itd.
Polecicie coś albo odradzicie?
#yato #dedra #parkside #elektronarzedzia #narzedzia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dawid131 od kilku lat uzywam parkside, nic sie nie zepsuło. Wkretarka, wiertarka, szlifierka, pila szablasta,, klucz udarowy, kosiarka na dwie baterie. Mozna wylapac fajne promki na sprzet i baterie jak sie nie spieszy (ja tak zboeralem). 3 lata gwarancji, podobno bez problemu zwracaja w kazdym lidlu kase. Porownywalnie wychodzi jeszcze yato, ale juz siedze w zielonych. Jedna uwaga, nie kupuj malych baterii. Moim zdaniem 2ah to w ogole kosz, 8ah jedyne
  • Odpowiedz
@jednorazowka: Nie chce Cię martwić, ale to że kupiłeś motocykl to nie znaczy, że z automatu dołączasz do Hell Angels. Jeszcze długa droga przed tobą. Do momentu jak nie będziesz miał 10k w narzędziach to nie wracaj na tag.
  • Odpowiedz
Mam całkiem sprawną wkrętarkę, kupiona ładnych parę lat temu w Biedronce, marka Niteo Tools.
Niestety akumulator trzyma 5 minut. Nie dziwi, bo z 2019 roku.

Nigdzie nie mogę znaleźć zamiennika, wygląda jakby takiego nie produkowali.
Do producenta ciężko się dodzwonić, a jak się udało, to podałem numer aku i mieli dać znać, ale cisza.

Może
gskaruz - Mam całkiem sprawną wkrętarkę, kupiona ładnych parę lat temu w Biedronce, m...

źródło: 2026-04-27_123310

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach