Wpis z mikrobloga

@2ndLaw: Dziennika łódzkiego nie czytuje (tak samo jak faktu czy wyborczej)

Mnie to nawet Photoshop nie pomoże. Ale jak wywołujesz to zaraz zrobię tel zdjęcie i wrzucę.

I nie mam nic do samej obróbki ale zdejmowanie sobie na plakacie ~20 lat to przesada.
@Onikuma: Zdjęcie jest po retuszu ale nie przesadzajmy w drugą stronę. Jak na swoje lata to i tak dobrze wygląda. Widać to na zdjęciu z szopem i po zdjęciach z ludźmi podczas Light Move. Tak jak mówiłem, takie zdjęcie można cyknąć każdemu i każdy wyjdzie jak wyjdzie.

Przy okazji, doceniam że wywiązałeś się z #pokazmorde, jak widać można coś obiecać w internecie i to spełnić.
@Onikuma: wszyscy mówią że to dolne zdjęcie to straszny fotoszop, a ja tam szczerze mówiąc nie widzę jakiegoś przesadnego efektu. Zdjęcie tak jest wykadrowane że głowa i twarz są małe i nie rzucają się jakoś specjalnie w oczy. Przejechane fotoszopem ale w granicach rozsądku. Ubrana w miarę 'młodzieżowo' to siłą rzeczy straciła trochę lat. Jest kobietą to efekt odmłodzenia jest większy niż jak Janusz Cebula sobie przejedzie fotoszopem po twarzy bo