Wpis z mikrobloga

 Polish are often thieves and benefit scroungers, not many Brits like them. If 50k Poles were in England no one would notice, but when 2-3 million flood into UK its suspicious, ie Poland must be a very bad place or Poles really hate their country so they will probably hate UK too, otherwise why else would Poles leave their country in such huge proportions? Also Poles are envious to anyone who has more money and better car. Any Russian can go to UK if they want to, they need to hassle with paper work but its not a huge deal for those who want to. Those who wanted to move already did, most Russians are tourists or students with money, while Poles serve them in cafes and pick vegetables at farms, thats why they hate Russians.


- Oto co mój znajomy Anglik myśli o polakach w UK. On ma żonę Rosjankę

#emigracja #stoppolonizacjieuropy

#rosja #uk
  • 31
@parsiuk: czemu? Wg mnie samą prawdę powiedział. Polscy patole nie raz nazwali jego żonę ruską #!$%@?ą w sklepie (rosjanie rozumieją) poza tym Polska przestępczość w UK to nie fikcja także to że Polacy nienawidzą Rosjan, bo oni to bogaci turyści a Polacy to czysciciele kibli i niewolnicy na szparagach. Smutne to, dlatego ukrywam swoją narodowość bo mi wstyd. W rzeczywistości facet to bardzo miły i przyjazny koleś
@ama_deo: jak pojechałem do UK na szkolenie - nie na zmywak to nic nie musiałem ukrywać, mało tego miałem oferty pozostania - w zawodzie w którym pracuję.Często bogaty rusek nie kradnie już (kto tam się główie wzbogadził? aparat i bezpieka), biedny Polak, jeśli kradnie to jeszcze.
@Tichy: wgl pytam też o radę, co odpowiedzieć na to jeżeli taka sytuacja napotyka mnie jeszcze raz? Mam mówić że tak nie jest i nie ma złodziei benefitow z Polski, a Rosjanie to biedacy? W sumie mnie trochę zatkało. Dowiedziałem się prawdziwej szczerej opinii o Polakach w UK
@6a6b6c: też sie z nim zgadzam, choć boli mnie, że pochodzę z narodu złodziei i pobieraczy zasiłków na zachodzie tak nie jest tylko w UK, też w Niemczech.
@ama_deo: Ostatnio byly statystyki zatrudnienia narodowosci w UK opublikowane. Polacy mieli najwiecej %. Nawet wiecej od brytoli. Prawda, ze sporo przyjezdza by na zasilek sie pakowac, ale tez prawda, ze jestesmy najbardziej pracowici na tych wyspach.
@6a6b6c: tyle, że znani z czyszczenia kibli i zbierania szparagów za 5 euro h w Niemczech, kiedy Rosjanie są znani jako bogaci turyści, którzy wydają bardzo dużo pieniędzy. To trochę paradoks. Polacy patrzą z góry na Rosjan, kiedy powinno to być na odwrót.
@ama_deo: Tak samo jak wszyscy w Hiszpanii kochaja rosyjskich turystow. Normalni ludzie nie wyjezdzaja, zazwyczaj. To co widza, to nowobogaccy, ktorych jest bardzo malo w Rosji. Sama elita ma mozliwosc poruszania sie po swiecie.
@6a6b6c: no raczej nie bo wyjeżdża ich raczej dużo. W sumie to mam szacunek do Rosjan z jednego względu, mimo, że są jako tako biedniejsi od nas, to mają swój honor i nie wyobrażają sobie szmacic się na zachodzie pracując jako tani robol w najgorszych zawodach. Jeżeli myślisz, że to przez to że nie są w EU to się mylisz, bo dostać do UK dla nich nie jest tak trudno, sam