Wpis z mikrobloga

Dzisiaj my się z dziadkiem napracowali na działce. Ścięliśmy wiśnię, przycięliśmy 3 jabłonie, pocięliśmy wszystko sekatorem, a większe kawały porąbaliśmy siekierą. Później powyżywałem się artystycznie na tui koślawo #!$%@?ąc ją piłą elektryczną. Było warto. Na koniec upiekliśmy na ściętych drzewach po solidnej kiełbasce i #!$%@?śmy ze smakiem. Dziadzio prawdziwy samiec alfa 89lvl i dalej chłop łapie się za siekierę i chce pomóc we wszystkim. I najlepsze, że wychodzi mu to lepiej niż niejednemu 30 latkowi. Dawał radę do samego końca.

#pokazmorde #pokazdziadka #chwalesie
Pobierz thisismaddnes - Dzisiaj my się z dziadkiem napracowali na działce. Ścięliśmy wiśnię, ...
źródło: comment_8lWzlBHZUhfMfe8iaZsQgjuNWFSNh9Lz.jpg
  • 40
@SPGM1903: Może warto poznać bliżej żyjącego dziadka. Wiesz jak to bywa w rodzinie, może jakaś nieuzasadniona nagonka na niego, bo coś tam.

@arczer: Pozwolenia na ścięcie owocowych drzew nie potrzeba, a reszta nieowocowych była tylko przycinana ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@zjem_wszystko: To może Ty stań się taką babcią do której chętnie będą zaglądać wnuki i jakoś sobie zrekompensujesz ten smutek :)

@imtoogoodlooking: No powiem
@anulskar: no takiego #!$%@? jako dziadka nigdy nie chciałbym mnieć

@thisismaddnes: mój dziadek również ma 89 lat ale ze zdrowiem zdecydowanie gorzej gdy byłem z nim na cmentarzu był to dla niego duży wysiłek większość dnia śpi dietę opiera przede wszystkim na mięsie. Pamięć też ma bardzo słabą ale fajnie posłuchać jego historii
Dziadzio prawdziwy samiec alfa 89lvl i dalej chłop łapie się za siekierę i chce pomóc we wszystkim.


@thisismaddnes: Moja babcia ma 81. Jak weźmie siekierę to rąbie drewno jak drwal. A jak węgiel przywożą to babcia chce zrzucać go z ciężarówki zanim ta podjedzie dobrze do domu. A tylko byś spróbował odciągnąć od pracy, to jeszcze miotłą dostaniesz.
@thisismaddnes: Obyśmy na tę drugą, trochę późniejszą młodość byli choć w połowie tacy, jak nasi dziadkowie.

To nieprawdopodobne pokolenie. Ludzie wychowane w II RP, przeżyli wojnę, i mając w głowach młodzieńcze ideały wolnej jeszcze 6 lat wcześniej Polski, musieli zacząć żyć w systemie, który już na początku nie wróżył nic dobrego. Jedni poszli w nurt polityki, inni po prosu odbudowywali nową Ojczyznę, tak jak im to wpoili rodzice odbudowujący tę Ojczyznę