Wpis z mikrobloga

@Sad-: czekałem na taki komentarz :D nie, żaden ze mnie wielki polak, typowy cebulak, taki jak Ty xd a co, może klękanie nie jest naszym sportem narodowym? nasi politycy klękają przed zagranicznymi politykami, ta babka klęczy przed bilboardem z Jezuskiem, lewacy klękają przed homoseksualistami i innymi dziwadłami, homoseksualiści klękają we własnym towarzystwie( ͡° ͜ʖ ͡°), prawica klęka przed Korwinem, pseudo prawica przed Kaczyńskim. Taki naród, wiecznie na
A mnie zastanawia zupełnie coś innego.

Nie wydaję się wam, że czasami jak ktoś starszy mocno wierzący zauważy gdzieś postać Jezusa w takiej formie:http://i.wp.pl/a/f/jpeg/26675/jezuufamtobie_500.jpeg długie włosy i jasna skóra, to od razu doszukuje się działań Boskich?

Może to co pisze nie jest powiązane ze zdjęciem które zostało udostępnione, ale według mnie ta starsza osoba, która klęczy przed tym plakatem będzie to robić w podobnych miejscach boi zostało jej wpojone, że Jezus
A mnie to bardzo wzruszyło. Jest coś poruszającego w starszej kobiecie, która może nie wie, że to zwykła reklama, ale z serca tam uklękła. W tym wszystkim jest tak nieporadna i bezbronna, że mnie to ujmuje.

Wy może myślicie, że to moher wojujący ze wszystkim nowoczesnym, ale to może po prostu prosta kobiecina, która szuka pocieszenia w górze.