Wpis z mikrobloga

@pirpir: Uzurpuję sobie prawo do tolerowania tego co jestem w stanie tolerować i decydowania co jest dla mnie głupotą a co nią nie jest. Mam swoje zdanie i prawo do jego wypowiadania.
  • Odpowiedz
@_Tequila_: Może to kobieta wierząca, wychowana w biedzie, wszyscy jej poumierali, nie ma nic i nikogo. Głupio i żałośnie to wygląda ale cholera, naśmiewać się z tego że może nadzieja i wiara to jedynie co tej kobiecie zostało?

Może mąż jej umarł parę dni temu a oboje byli bardzo wierzący?

Cokolwiek, ja w boga nie wierzę ale nic Ci kobieto do tego co i jak kto coś robi w prywatnym życiu.
  • Odpowiedz
@MrocznaKapibara: jak najbardziej sie zgadzam.Jednak powyższa grafika dotyczy kościoła i sugeruje żeby sypnąć stówkę na tą 'biedną' instytucję. Nie chcę się kłócić bo każdy ma swoją dupę, ale uważam że jeśli ktoś jest naprawdę wierzący to nie potrzebuje wielkich budynków ze złotymi wnętrzami i otyłych mistrzów ceremonii interpretujących biblię po swojemu wtrącając swoje trzy grosze. A co do tejkobiety to smutne to że szuka symboli na zewnątrz.
  • Odpowiedz
@blowme: a gdzie ma ich szukać?

czym jest prawdziwa wiara ?

posiadasz taką ?

jakieś 60% ludzi jak nie więcej potrzebuje namacalnego dowodu potęgi grupy religijnej lub państwa do którego należą więc mi tam złoto w kościołach nie przeszkadza cały bark złotem stał i nikt nie jojczył

ale gdy widzę to złoto na felgach mercedesa proboszcza ...to inna sprawa :)
  • Odpowiedz
@xer78: no widzisz, a gowno to cie powinno obchodzic w co ja lub ktokolwiek inny wierzy, jednak jakos ten twoj pseudo wyzwolony umysl, nie moze sobie z tym jeszcze poradzic
  • Odpowiedz
  • 0
Nie ty mi bedziesz mowil co mnie powinno obchodzic. Wczytaj sie w swoja swieta ksiege i nie narzucaj innym ludziom praw stanowionych na podstawie wypisywanych w niej bredni. Zakazujecie wystawiania e teatrach sztuk ktorych nie widzieliscie i na ktoe i tak nie pojdziecie. Zakazujecie koncertow na ktore sami i tak nie chodzicie. Bojkotujecie Empik bo wich reklamie wystepuje ktos kogo nie lubicie. Niczym sie nie roznicie od radykalnych islamistow. Dorosly jestem od
  • Odpowiedz
@xer78: ja ci nie mowie co ciebie powinno obchodzic, tylko co ciebie nie powinno, a jesli chodzi o doroslosc to chyba mylisz ja z dojrzaloscia fizyczna, bo twoje wypowiedzi mentalnie sa na poziomie gowniarza z gimnazjum
  • Odpowiedz
  • 0
@pirpir: Swiadomie zanizam poziom wypowiedzi dostosowujac sie do poziomu interlokutora. Uzywam logiki na ktora reagujesz alergicznie, stad twoja frustracja i agresja. Nie pouczaj mnie w kwesii dojrzalosci, czlowieku wierzacy w bajki z biblii. Zastanawiales sie kiedys co bys powiedzial swojej zonie/corce gdyby poinformowala cie ze spodziewa sie dziecka z duchem? Uwierzylbys? Przeciez wierzysz ze kiedys tak sie stalo. Wierzysz w legendy sprzed tysiecy lat a nie uwierzylbys bliskiej osobie?
  • Odpowiedz
@xer78: hehehe "Swiadomie zanizam poziom wypowiedzi dostosowujac sie do poziomu interlokutora" hehehe to mnie rozbawiles dopiero teraz, masz jakis generator do takich pseudo inteligetnych zwrotow ?- bo widze, ze czesto uzywasz tego stylu. Zobacz co napisalem ja o wierze a co napisales Ty i potem odpowiedz sobie sam, kto z nas jest wiekszym fanatykiem - mi nie musisz, bo ja juz ida spac ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
  • 1
Typowy polski katolik. Nie zadaje pytan i sam na nie nie odpowiada. Wystarcza mu to co powie ksiadz. Rownie ciekawa rozmowe co z toba moglbym przeprowadzic z miemowa. Nie zapomnij przed snem pomodlic sie do niewidzialnego przyjaciela.
  • Odpowiedz