Wpis z mikrobloga

@stefan_banach: Przypuszczam, że to akcja zachęcająca do wiary, widziałam takie plakaty w różnych miastach. Nie ma tam chyba żadnych odniesień do konkretnych parafii, czy czegoś w tym stylu. Natomiast plakaty te wiszą na tych samych banerach, gdzie wcześniej były reklamy dajmy na to Tesco lub Auchan.
@_Tequila_: Nie wiem co chciałaś przez to powiedzieć, ale czepianie się starej babci, którą od dziecka wychowywano w "jedynej słusznej wierze", gdzie ksiądz był w centrum uwagi jako "posłaniec" (w jej czasach nikt nie śmiał przeciwstawić się księdzu, całowało się go po rękach itp.) - to wychodzi jedynie twoje buractwo.

Niech sobie klęka i modli się na tym chodniku, dupy nikomu nie zawraca, nie przeszkadza ani nikt przez to nie ucierpi
@Sad-: Bądźmy trochę poważni. Mogą się czesać jak chcą i łazić gdzie chcą. Ale wku***a mnie jak modlą się na każdym kroku i bronią krzyży. Po co są kościoły? Żeby się #!$%@?ć idziesz do pubu, żeby się pomodlić do kościoła. Podobnie jest z gejami. Niech sobie w domach i ich klubach robią co chcą, ale jak będą sobie dupy lizać w miejscu publicznym to zareaguje.