Wpis z mikrobloga

@t3m4: myślę że tak jeśli nie przeszkadza ci że nie jest w 3d - z tego co czytałem to etherlordsy są podobne do magic the gathering, a te są bardzo podobne do tej gry , może tylko kwestia many jest trochę inaczej rozwiązana, jest f2p, w sumie to pogrywam luźnie od jakiś kilku miesięcy, póki co brakuje trade'u kart ale jest bardzo przyjemne pvp, gildie i gildwars'y - to tak w
@t3m4: życia nie stracisz bo jest ograniczenie co do regeneracji energii, ale można farmić golda ^^, póki co nie wydawaj gemów za golda kupuj paczki gold core, jak dojdziesz do 100 kart z gold core to możesz brać eve
@t3m4: ogólnie jest podział na królestwa (przynalezności) dark (elemental, undead, alchemy) i light (holly, ancient, mystical) alliance, i w zależności jakiego bohatera używasz czy tego z dark czy z light alliance to karty z danego alliancu możesz mieć w decku, jest jeszcze unaligned bohater który może korzystać ze wszystkich kart i karty unaligned z których może korzystać każdy bohater
@minusuj: a co do kart którymi gram to najwięcej zagranych mam holly i unaligned, mam 2 bohaterów z 2 tieru i jednego z trzeciego ale praktycznie na nich nie gram jeszcze, do tej pory na begginerze farmiłem sobie golda a teraz nową kampanię przechodzę, co do decków jednej kategorii wszystko zależy od kart, u np undeadów jest spore pociśniecie na spelle które działają tylko na undeady, po prostu trzeba patrzeć na
@t3m4: warto ale dopiero jak zbierzesz 100+ roznych kart z core, albo nawet później - w zależności czy uznasz że masz wystarczająco mocne decki z i karty samego core, ja mam z core ponad 130, kupilem kilka paczek eve i rise (z tymi rise może za bardzo się wyrwałem) ale nadal czuję braki niektórych kart w core, glupio tak troche miec 1-2 rare karty a nie normalnie jak czlowiek 4 takie