Wpis z mikrobloga

#pokazzakupy #epaperos #epapierosy #chwalesie #tylewygrac #twojliquid

Czo ten Mikołaj to ja nawet nie. A oto zawartość paczki :)

- Absolut waniliowy,

- Cam Blend,

- MTS Vape Wizzard Flavor,

- Nicoglycol 36 mg/ml,

- Dark Vapure

- MAXX-Blend,

- kwas jabłkowy

i dwie próbki gotowych liquidów Amphored i Virginia Tobacoo.

Może to nic, ale cieszę się jak dziecko. Będę mógł się zabrać za mieszanie nowych smaków. :D
Pobierz
źródło: comment_dYExA2D5jv5GgloHPvP5Yk7bJvwOfli8.jpg
  • 29
@GaHee: O tytoniowych, bo w sumie tylko tych używam. Mam też wanilię ale używam jej jedynie jako dodatku wzbogacającego bukiet i to w bardzo małych ilościach. Najbardziej przypasowały mi absoluty tytoniowe. Obecnie mam absolut Virginia i jest to coś bez czego nie potrafię się teraz obejść w moich liquidach, w planach mam jeszcze zakup absolutu Burley i olejku tytoniowego. Najlepszym aromatem z tytoniowych jakie paliłem do tej pory jest Virginia. W
@GaHee: jak dojdziesz do odpowiednich proporcji to wszystko da się zrobić, ja sporo liquidu zmarnowałem próbując wytworzyć różne mieszanki, a niektóre wyszły mi naprawdę dobre. niedługo podzielę się przepisem na Virginię, bo będę sobie teraz dorabiał 100 ml, więc jak słyszę, że ludzie kupują po 10 ml to mnie to trochę śmieszy. :)
@dreaper: Ja jestem na razie jestem w fazie: dzielić, bo a nuż się coś nie uda, dlatego dzielę setkę na 10 ml buteleczki. Można by stworzyć jakiś koncik e-liquidowych bimbrowników na mirko, o ile juz taki nie istnieje.
@GaHee: Właśnie sobie powąchałem CAM Blend i pachnie tak jak by mi miały po nim wyskoczyć oczy z orbit. Chyba zacznę od mieszania tych nowych aromatów. Jak długo palisz ten sam aromat to przestajesz docieniać jego wyjątkowość, poza tym aromaty stają się mniej odczuwalne. Zaraz sobie zakropię Amphored na nowej grzałce i zobaczę jak pachnie.
@GaHee: to dobry pomysł. ja w sumie mam pakiet podstawowy, a później dodaję tylko interesującego mnie aromatu (chociaż to są w zasadzie bukiety - tak się powinno je nazywać, ale większość ludzi nie skumała by o co chodzi). więc robię to trochę tak jak Ty swoje dziesiątki. Daję około 0.5 do 0.7 ml MTS VAPE WIZZARD, 0.7 ml kwasu jałkowego 5g / 10 ml. 40 ml bazy PG, 3,3 ml AP,
@dreaper: Od fajek na pewno zdrowsze. Chociaż jeszcze z rok tak bym nie powiedział. Teraz zdarza mi się palić hybrydowo, jak kupię jakiegoś macbaren'a albo drum'a. Mimo, że to tytoń dobrej klasy, to i tak śmierdzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@GaHee: oczywiście w małych ilościach. ja tytoniu już praktycznie nie palę, tylko czasami jak ktoś mnie poczęstuje papierosem, ale zdarza się to naprawdę rzadko. już po tym jednym papierosie czuć kapcia w ustach i się śmierdzi, najgorzej przesiąkają włosy i ubrania. czasami jak się jedzie gdzieś w autobusie z takim zatabaczonym dziadem to można puścić pawia - tak śmierdzą. co ciekawe jak sam paliłem nie przeszkadzało mi to aż tak bardzo,
@dreaper: Ja biorę od razu gotowce(bazy) od inawery. NIe chce mi się bawić w mieszanie pg z vg. Mam za małe jeszcze doświadczenie, żeby bawić się w dodatki typu kwasy jabłkowe, malahyty(czy jakoś tak). Ale trzeba tego spróbować. Ten tag przyda się na pewno. :D