Wpis z mikrobloga

Od zawsze miałem problemy z przyrostem masy, wydaje mi sie ze cale zycie lecialem na deficycie, gralem w piłke kupę lat, bylem typowym wytrzymałosciowcem, biegalem bez przerwy, wolalem biegac niz chodzic bo mniej mnie to meczylo ale zawsze moim mankamentem byla waga. Nie wazne czy zima czy lato od kad pamietam zawsze oscylowalem w granicach 68-69 kg przy 183 cm wzrostu. To nie tak ze byłem wysuszony, bylem w stanie wyciskac na lawce wiecej niz koledzy ktorzy trenowali i wazyli sporo wiecej ode mnie, na reke pokonywalem drwali ( ͡° ͜ʖ ͡°) podciagnac na drazku moglem sie tyle razy co cala grupa licbazy razem wzieta wiec jakos nie odczuwalem tego ze jestem szczuply. Jedyne co mi doskwieralo to to ,


Lata mijaja, skonczylem studia wychowania fizycznego i mam pojecie o treningu, pracy miesni, diecie regeneracji czy technice i unikaniu błedów dlatego zdecydowalem sie na akcje #52tygodniechwaly chce w koncu przelamac blokade 70 kg i w rok dobic ponad 80 a co bedzie dalej nie wiem.

Rozpisałem sobie 4dniowy trening na mase, Jestem na 9 tygodniu i do tej pory nie odpuściłem zadnego treningu, jem 4-6 posilkow dziennie, co 2,5-3 godziny. Zazywam takze odzywke od Universala Gain Fast 3100 raz dziennie gdy nie mogę zjesc bądź gdy nie mogę w siebie wcisnąć wiecej po prostu pije szejka, efekty sa zadowalajace, przybralem ponad 3,5 kg w 9 tygodni, jest to nawet lepiej niz sie spodziewalem. Pokaze tez zdjecie jak wygladalem przed rozpoczeciem a jak prezentuje sie teraz, zdjecie zrobione w dzien nietreningowy i bez pompy.

#mojaforma #silownia #mikrokoksy
Pobierz nToper - Od zawsze miałem problemy z przyrostem masy, wydaje mi sie ze cale zycie lec...
źródło: comment_ELmqx98hftklr76so165D70ue5D3MlFE.jpg
  • 29
@nToper: Czekam na dalsze informacje. Znam kogoś, kto również nie może przybrać na wadze. Oscyluje w granicach 70kg przy wzroście 193cm. A nóż, widelec pomoże ta odżywka?

P.S. Propsy dla Ciebie ʕʔ
@JAmajki: dzisiaj sie wazyłem jest cos kolo 74 juz, wiec na prawde idzie masa w dobrym tepie, dodatkowo kontroluje centymetrem obwod brzucha ( ͡º ͜ʖ͡º) zeby przypadkiem nie szlo tylko tam
@nToper: Hey, łap plusa. Problemy z wagą mam podobne jak Ty. Przy wzroście 182 cm- "waga" 66 kg. -1,5 miesiąca temu zacząłem ćwiczyć pompki i podciąganie się, do tego staram się więcej jeść. W tym okresie przybrałem ok 2 kg

Od kiedy wg Ciebie powinienem zacząć treningi na siłowni? I czy mógłbyś polecić jakiś suplement diety dla początkującego?
@Jurga09: dzieki ;) nie moge doradzic Ci nic wiecej poza tym co powie Ci wiekszosc osob cwiczacych z glowa :) najwazniejsze przy treningu na mase to

- dieta, dieta, dieta; to smiesznie brzmi ale dobra dieta to pewnie z 50% sukcesu, jechanie na deficycie jest niedopuszczalne

- 3x treningi w tygodniu maksymalnie 4, 2-3 minutowe odstepy miedzy seriami,

- technika a nie ilosc obciazenia jest najwazniejsza. Dobrze sie rozgrzewaj, Skup sie