Wpis z mikrobloga

Amerykańskie czołgi są tak bardzo OP że odechciewa się grać.


Wtedy wyłania się on M4a1 w pełnej krasie, ustawia się gnojek bokiem, kwk39 naszykowane, pada pierwszy strzał-odbity, następne 5 pocisków również. Zmieniam amunicję na PzGr40/1, przebicie na dystansie do czołgu wynosi ~70mm, kąt między pociskiem a pancerzem bocznym shermana 85 stopni. 1wszy strzał-przebicie trafiony kierowca, 2 strzał ładowniczy out, 3 strzał magazyn amunicji, 4,5,6 strzał również magazyn amunicji.


Co tu się #!$%@?!? Sherman odwraca się do mnie frontem i jedzie na mnie, 11 strzałów później zostaje przez niego zniszczony z odległości 20-40m.


Kurtyna opada.


#warthunder
  • 9
  • Odpowiedz
@FLAC: Nie wiem jak na wyższych tierach niż drugi. Ale nie wygrałem żadnej bitwy przeciw amerykanom. Sherman HVSS niszczy wszystko jednym strzałem, od frontu pewnie go nawet Tygrys nie ruszy( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Cames: sherman. M4a5e8 czy jakoś tak ma pancerz tak gruby że tygrys go nie przebije nawet w weakspota a ma ten sam poziom co on czyli 5.7 gaijin nieźle posrało z tymi czołgami, wszystkie powinny być o dwa poziomy wyżej
  • Odpowiedz
  • 3
@Cames: #!$%@? powinni dać bitwy tylko russian bias versus murrican bias to by #!$%@? kosmos #!$%@?ło bo to tak jak dzielić przez zero albo jakby spotkały się dwa kopy z półobrotu od norrisa
  • Odpowiedz