Wpis z mikrobloga

zniszczylem ostatnim czasem wszystkie ludzkie telefony i tablety.... ale moja stara #nokia #n900 ktora slozy mi nie przerwanie od 2010 jako odtwarzacz muzyczny(ma nadajnik fal radiowych) i sprzet awaryjny



po lekkim ogarnieciu systemu bo nie byl uzywany do kozystania z www... ogarnia w #!$%@? lepiej od srajfonow windowsfonow itp :)))

czy wasze gownixy w przegladarce odtwarzaja youtuba i flesza?




a moja nokia ogarnia elegancko :))) swietnie nadaje sie do smieszkowania na mirko :) o tym ze wyswietla strony jak na kompie a nie jak dla #podludzi w wersji mobilnej chyba mowic nie musze :)

#wygryw ##!$%@? #oswiadczenie

  • 10
  • Odpowiedz
@variss: a no archaiczny, ale wlasnie z niego pisze integracja czata fb, skypa i google talk #!$%@? az milo... flesz dziala w przegladarc... #!$%@? i nokia zbankrutowala niedlugo po tym modelu. bo podludzie nie ogarnialy :) tak czy inaczej dlatego dbam i szanuje juz prawie 5 rok. robi dobre zdjecia do dzis uzywam jako aparatu blessN900 :) 64gb pamieci.... aaaaaa doceniam. i klawiatura qwerty klikana :) a no i przeciez dawali
  • Odpowiedz
@dillmach: przeglądarka obok wielozadaniowości była największa zaletą tego telefonu, czy może raczej terminalu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z popularnych marek tylko BB w BB10 trzyma poziom N900 jeśli chodzi o te dwie sprawy. I ta podstawka z tyłu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Namiastka mini laptopa. Kabel AV i ściereczkę do ekranu mam do tej pory :) EDIT: fanatycy wypuścili wersję N900 z lepszym
  • Odpowiedz
@variss: no wyszła ale developerska nie do dostania n950... widzialem tez jakis projekt na kickstarteze o wyprodukowanie lepszej plyty glownej :D ale parametry tamnie powalały nie wiem jak to pykło :)
  • Odpowiedz
@dillmach: aplikacja myTube na 100%, można odtwarzać sam dźwięk bez ładowania wideo, w tle. Jest jeszcze przynajmniej jedna aplikacja umożliwiająca odtwarzanie w tle, ale nie pamiętam nazwy a mam coś problemy z wczytaniem sklepu.
  • Odpowiedz