Wpis z mikrobloga

Mireczki, też czujecie zażenowanie gdy na mirko jakiś #rozowypasek rozpoczyna temat a stuleje zaczynają swoje:

hehe ale #pokazmorde


to może pokażesz cycki?


chcesz się ruchać?


nie szukasz może faceta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

+ wiele innych prostackich tekstów. Wychodzi na to, że #rozowepaski nie mogą już spokojnie podyskutować z innymi na wykopie, bo jakaś stuleja się doczepi. Niby tutaj wyśmiewana jest logika różowych, ale tak naprawdę to właśnie stulejarne, #niebieskiepaski powodują u mnie zniesmaczenie i żenadę.

Przykład pierwszy lepszy z brzegu - tutaj, gdzie tematem są seriale, ale oczywiście nie obyło się bez komentarzy nt. atrakcyjności tyłka prowadzącej itd. Dzisiaj na mirko też widziałem kilka wpisów różowych i prostackie komentarze nt. seksu.

W ogóle jakiekolwiek pojawienie się kobiety, czy to pod postacią filmu czy zdjęcia, czy samego tekstu = natychmiastowe komentarze nt. urody. No i wszędzie gdzie pojawi się wizerunek kobiety to stulejki muszą oceniać. 3/10, 4/10, za duża dupa, za małe cycki xD Oczywiście każdy z jury to alpha male 10/10 (ta...jasne xD)

Albo #pamietnikstalkera - kolejny przykład mentalności sporej części niebieskich wykopków. Tyle osób obserwuje tag jakiegoś aspołecznego #!$%@?, który nie ma odwagi zagadać do dziewczyny, więc bawi się w stalkera.

No jak można być taką #!$%@?ą, jest to dla mnie niepojęte. A z drugiej strony potem się dziwicie, że to kobiety rządzą facetami i sterują nami jak tylko zechcą. Ano robią tak i jest to wina mentalnych stulejek, które w ten sposób się zachowują. Niegłupie laski wiedzą później jak to wykorzystywać. Chociaż z kolei jeszcze z innej strony spojrzeć to im więcej takich męskich #!$%@? jest na swiecie, tym większe szanse na poznanie wartościowej i ładnej kobiety. Pod warunkiem, że trafi się na taką niezmanierowaną. A te maniery to właśnie wina stulejek z wywieszonym językiem, bo olaboga, KOBIETA W INTERNECIE! TRZEBA NAPISAĆ POKAŻ CYCKI! (a potem smutnąć, bo nigdy żadnych się na żywo nie zobaczy z takim podejściem...)

Żenada panowie. Wielka żenada.

#logikaniebieskichpaskow #atencja #stulejacontent #stulejarnosc
D.....r - Mireczki, też czujecie zażenowanie gdy na mirko jakiś #rozowypasek rozpoczy...

źródło: comment_aeMG52nCHVRG6J6XUCrIeaUrVXCJw6uj.jpg

Pobierz
  • 24
@kot_w_krawacie: no i właśnie dlatego jest ich tak mało tutaj. Bo gimbusy i ich prostackie teksty odrzucają #rozowepaski od wykopu.

Można to porównać do fejsbuka i profilów znanych celebrytek, aktorek, piosenkarek. Ten festiwal #!$%@? w komentarzach "heheh pokaż cycki", "choć się ruchać"........
No i wszędzie gdzie pojawi się wizerunek kobiety to stulejki muszą oceniać. 3/10, 4/10, za duża dupa, za małe cycki xD Oczywiście każdy z jury to alpha male 10/10 (ta...jasne xD)


@Donk_von_Fisher: rozumiem, że nie mogę napisać że jakaś jest brzydka bo nie jestem 10/10? Co za logika...Pisanie, że jakaś jest ładna czy brzydka nie ma podłoża seksualnego, jedynie estetyczne. Niby co w tym złego? Różowe wiedzą jak mogą być ocenione
@Donk_von_Fisher: w internecie wszędzie jest tak samo, nie wiem czemu tak się napinasz na wypok, tutaj i tak jest grzecznie, a jak ktoś w internecie (niezależnie od płci) nie ma dystansu do siebie to lepiej, żeby trzymał się od niego z daleka.