Wpis z mikrobloga

#rower #gopro #vblog #pytanie #sonda

Tak wczoraj wymyśliłem sobie genialny sposób aby połączyć swoją pasje z dodatkowym zarobkiem. Szukałem po YT ale nie znalazłem nic ciekawego, więc nisza jest. Sprawa jest prosta, nagrywać vbloga z wycieczek rowerowych z dodatkowym ciekawym komentarzem, jakimiś ciekawostkami z trasy. Oczywiście aby coś zarobić trzeba coś zainwestować. Myślałem o GOPRO HD HERO 3. Kosztuje ~ 1000zł więc jakiejś tragedii nie ma gdyby wziąć sobie to na raty. Po lasach raczej nie katam tylko asfalt więc myślę, że świetnie by sie spisała. W mojej głowie npomysł fajny. Nie miał bym zamiaru nagrywać swojej facjaty tylko samą trasę. Oczywiście z wycieczki ~ godzinnej zrobić z 10 minutowy filmik, bo nikomu nie chce się chyba oglądać jak koleś tylko jedzie po prostej ulicy na której nic sie nie dzieje. Jak myślicie, ma pomysł jakieś chociaż szanse powodzenia. Chodzi mi strikte o to czy ktośbył by chętny takie coś oglądać.
  • 33
  • Odpowiedz
@Rabusek: NIe koniecznie, każdy lubi miłe widoczki. Np trasa z szczecina do shwedt jest całkiem przyjemna, a i samo Shwedt też ładne. Więc to nei tylko rowerzyści. Na ten sezon chce jechać do Międzyzdrojów, a jak dobrze pójdzie to i do Berlina rowerem ofc.

@knysha: To już kwestia dopracowania szczegółów ;)

Ogólnie to myślałem, że kupie jakieś gówno za 600zł i dopiero po jakimś czasie ulepszę do gopro. Ale z
  • Odpowiedz
@CreativePL: używkę GoPro dostaniesz nawet za mniejsze pieniądze - przeglądaj Allegro i fora motoryzacyjne, tam często trafiają się GoPro w dobrych pieniądzach - parę miechów temu miałem opcję na kupno za 200PLN :D
  • Odpowiedz
@CreativePL: Fajna sprawa. Szkoda, że nie miałem takiej kamery na wyprawie rowerowej. Myślę, że można by z tego zmontować kilka ciekawych filmików. Przemyślę taką inwestycję przed kolejną większą wyprawą, bo to fajna opcja na udokumentowanie takich wojaży :)
  • Odpowiedz
@CreativePL: Jeszcze możesz pomyśleć, żeby np. całą trasę zrobić jako film poklatkowy, a dodatkowo filmy normalne. Wtedy cała trasa rzeczywiście by się w kilku minutach zmieściła, a jescze mógłbyś w trakcie takiego filmu poklatkowego, w różnych ciekawych miejscach wplatać normalne filmy, gdzie coś mówisz, pokazujesz.
  • Odpowiedz
@CreativePL: nie polecam poklatkowo, będziesz chciał jakiś widoczek uchwycić i co? Zapauzujesz film i komentarz dorobisz? Zresztą, chciałeś z komentarzem o ile się nie mylę, poklatkowo musiałbyś sobie dogrywać w domu
  • Odpowiedz