Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę, że nigdy nie lubiłem tej głupiej #bajki W ogóle czemu oni jeździli tym starym gruchotem? Czy #!$%@? oni nie mieli nawet własnego domu? Co znaczy, że żywili się głównie w knajpach na uboczu, żywiąc się fast foodami dzień w dzień, wyobrażacie sobie jakie muszą mieć problemy zdrowotne? Dostawali zlecenia na rozwiązywanie sprawy z duchami, ale nie posiadali telefonu komórkowego, niby jak się klienci z nimi kontaktowali. #!$%@?ć logikę. I #!$%@? przez ten cały czas jak tak jeździli na te sprawy nie zauważyli schematu?

Żaden z nich nie skapnął się, że #duchy nie istnieją? Wystarczyło mieć ze sobą baseballa i #!$%@?ć w straszydło. Jeżeli duch leży to znaczy, że przebieraniec a jak przeszło, to z pewnością gdzieś był rzutnik. Mało tego każdy wie, że kudłaty i scooby mieli ciągłe gastro, co przekłada się na problemy z #marihuana Nic dziwnego, że byli najgłupsi z całej ekipy, tyle lat popalania odbiło się na sprawności umysłowej. Co do iq to tylko velma stwierdzała oczywiste, ale i tak blondasek leciał na głupią daphne, bo po prostu była gorąca. W ogóle cała ekipa wpadła w jakąś #!$%@?ą monotonię. Każdy odcinek był taki sam. #niszczeniedziecinstwa
#heheszki #humor #przemyslenia #scoobydoo #pasta
oniee - Tak sobie myślę, że nigdy nie lubiłem tej głupiej #bajki W ogóle czemu oni je...

źródło: comment_pDVhJ2ZjWzTEwiIHDbTY3bqMBGg6wJ2H.jpg

Pobierz
  • 15
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@oniee: Moja robota jest naprawdę zajebista. Spróbuję ją wam przybliżyć, opisując najpierw ludzi z którymi pracuję:

Na początek panna, która chce być modelką. Trzeba przyznać, że jest z niej niezła dupa, ale większość czasu poświęca na poprawianiu fryzury albo makijażu. Jest strasznie skupiona na sobie i nigdy, przenigdy nie interesuje się kimkolwiek innym. Ponadto jest tępa jak taboret, zadziwia mnie, że wystarcza jej mocy umysłowych żeby pamiętać o oddychaniu. Musi chyba
Pamiętam jak narobiłem kiedyś w gacie bo trafiłem na odcinek z prawdziwym duchem. Postarałem się zresearchować czy takowy istnieje i znalazłem takie coś:

None of the original series had real monsters.

Oh wow, I forgot about "Scooby Doo and the Ghoul School" and "Scooby Doo and the reluctant werewolf" they did have real monsters and not crooks in a mask.

Źródło
Nie radze tego oglądać bo będziecie mieli zaburzenia psychiczne i całe
@oniee: W tym serialu wiadomo było, że duchy to ludzie, ale nie było wiadomo jacy to konkretnie ludzie. W każdym odcinku było kilku podejrzanych i nie każdy okazywał się na końcu tym złym. Najczęsciej 1-2 osoby były przebierańcami, ale nie istniał schemat, który ich zdradzał od samego początku. Przykładowo w takim W11 osoba, która na początku była podejrzana nigdy nie była winna, a już w Scoobym tak nie było. W zasadzie