Wpis z mikrobloga

@mikkeboss: @mikkeboss: Dzieci drogie. #!$%@? mnie jak płaczecie że wam ups/mm/espol nie działa.

Nie ma czegoś takiego jak "najlepszy dostawca". Wiele zależy od infrastruktury z jakiej korzysta dany operator. Tłumacząc na ludzki: jak jest przesyłany sygnał. Jest to tak skomplikowane (istnieje tyle typów urządzeń wykorzystywanych przez operatorów) że można o tym biblie napisać. Ale dla waszej wiadomości: nie zawsze zależy od operatora jak przesyła sygnał do was do domu, bo
@wiktor12348: drogie dziecko, przeczytaj jeszcze raz, tym razem ze zrozumieniem, moje wpisy i powiedz mi gdzie placze, ze cokolwiek mi nie dziala? Nie musisz mi tlumaczyc infrastruktury sieciowej i tego jak ona dziala, bo akurat to wiem. Mialem do czynienia z urzadzeniami do routingu itd za grube pieniadze (enterprise) i zdaje sobie sprawe jak skomplikowane jest stworzenie dobrze dzialajacej sieci.

bo w moim bloku maja pomieszczenie techniczne ze switchami i reszta.
@mikkeboss: Płacz akurat nie był do Ciebie.

Mialem do czynienia z urzadzeniami do routingu itd za grube pieniadze (enterprise)

Ja też, nawet pomacałem i miałem zaszczyt podłączyć... Jednak nigdy nie konfigurowałem, raczej teoretyk. Kilka prostych sieci musiałem zaprojektować. Ale jak ktoś #!$%@? nie od rzeczy to krew zalewa.

Ale dzieki temu ze sa oni blisko, moga szybciej zareagowac i dzieki temu przerwy w dzialaniu internetu sa krotkie.

No chyba że padnie