Wpis z mikrobloga

#heheszki #trudnesprawy #allegro #ps3 #rozowypasek content #drzyzga

Hej Mirasy!

Wystawiłem na allegro konsolę PS3 - zwykła aukcja:
http://allegro.pl/show_item.php?item=4978142004

Dostałem propozycję z cyklu nie do odrzucenia od jakiegoś gościa:

Treść wiadomości:
"Witam
Magik nie czaruj z tym marketingowym krapem ze cos jest gratis,skoro dostales PS4 to widocznie twoich rodzicow stac na takie drogie prezenty i tak naprawde nie potrzebujesz az tyle pieniedzy,moge ci zaoferowac 250zl bo tyle ten zestaw jest warty,popatrz na inne oferty za konsole z dwoma padami i do tego jeszcze jakies 5 gierek cena jest okolo 350zl,wiec skoro ty dajesz tylko jedna gre to moja oferta jest uczciwa,nikt w zyciu nie da ci tej ceny ktora wystawiles,przemysl i daj znac bo tylko stracisz 5zl za wystawienie"

Ponieważ nie trafił za bardzo ze swoją prognozą postanowiłem go naprostować:
"Witam

PS4 dostałem od dziewczyny a nie od rodziców - wzięła na raty po 50 zł spłaca na miesiąc - kupiła mi bo mnie kocha.

Komplet z GTA V mogę sprzedać za 600 zł.

Konsole o których piszesz za 250 zł to są super slimy z 16 GB dyskiem.

Jak nie sprzedam jej za 700 zł to będę wystawiał za 600 zł i tak do skutku.

pozdrawiam
Paweł"

Najbardziej jednak #!$%@?ła mnie jego odpowiedź, pełna skruchy i frustracji spowodowanej brakiem konsoli:
Treść wiadomości:

"przepraszam
troche mnie ponioslo,po prostu sam sprzedalem jakies pol roku temu konsole a teraz jak nie mam to strasznie bym pogral,ale niestety mnie nie stac wiec teraz z zalu zazdroszcze ludziom ktorzy maja PS4 ,gram odkad pamietam a na PlayStation od 1998.Znowu sie rozgadalem ale to tylko dla tego ze bardzo chce miec ja z powrotem a moj budzet przekroczony juz i tak to tylko 300zl a i tak bede mial urwanie glowy z dziewczyna,ale jesli mnie kocha tak jak twoja to zrozumie moja pasje"

Koleś podjął dosyć desperacką próbę negocjacji ceny - najpierw przekonał mnie, że konsola jest warta maks 250-, a później próbował na litość... po chwili zastanowienia aukcja wisi dalej.
  • 10
@magik-86: nie no tak mówię, bo ja z 2 miesiące temu 320gb, dwa pady, fifa14 na plycie, tomb raider, bioshock inf, payday2, pes14, dead space 3, borderlands 2 na dysku dałem 510