Wpis z mikrobloga

Cumple, poznałem dziewczynę, że tak powiem 'okrąglejszą'. Nie, że grubą, oj nieee... Ale, jako że całe życie #bekazgrubasow, to w jaki sposób mógłbym jej delikatnie zasugerować, że te 5-10kg mogłaby zrzucić? Ale serio delikatnie, bo mi na niej zależy, fajna dupcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tfwnogf #zwiazki
  • 220
  • Odpowiedz
@wuut: ale paste pocisnales, pewnie sie nie spodziewales

;)

za kazdym razem gdy w nia wchodzisz ot kaz jej rozchylac puldupki ze niby nie mozesz wcelowac bo nic nie widzisz ;) moze zalapie

a powaznie znajdz niska, takie niskie lgna do wysokich i bedziesz miec fajna ciasna male laske
  • Odpowiedz
@parodiaczlowieka:

5 kg to zagrożenie dla zdrowia i życia? Ja #!$%@?ę, to ja powinnam kilka lat temu już nie żyć. XD

Nigdzie nie napisałem, że zagrożenie dla życia, dlaczego mi wciskasz coś czego nie powiedziałem? Chodzi o zdrowie, formę. Najpierw 5 kg, potem 15kg i już masz nadwagę. Mija kilka, kilkanaście lat i coraz łatwiej przytyć, a ciężej schudnąć. BOOM i zanim się obejrzysz masz chorobę cywilizacyjną. :D

Spokojnie, jeszcze nie
  • Odpowiedz
@parodiaczlowieka: No to brawa dla Ciebie, gratuluję. Ale ja nie odnosiłem się tyle personalnie do Ciebie, co do samego faktu, że gdy kogoś kochasz i Ci na nim zależy, możesz powiedzieć tej drugiej osobie że się zaniedbuje. I ta osoba może Ci się bardziej podobać jeśli zadba o siebie (podobać fizycznie). Nie widzę sprzeczności pomiędzy tym, że mu zależy, a tym, że chce, by trochę schudła.

Aaaale. Ktoś wyżej napisał, że
  • Odpowiedz
@parodiaczlowieka: Nie śledziłem wszystkiego, ale ja to zrozumiałem tak, że dziewczyna mu pasuje, ale fajnie by było jakby schudła.

@wuut jeśli jej nie uda się zrzucić tych kilka kilo to będziesz z nią nadal? Jeśli sobie tego nie wyobrażasz, daj sobie spokój. Jeśli tak czy inaczej chcesz z nią być, to okay. Wtedy moim zdaniem to ma sens.
  • Odpowiedz
@Xivid: spokojnie kolego, ciągle jestem na granicy bordo, więc wiele może się jeszcze zdarzyć :D

@bazingaxl: szczerze mówiąc nie spodziewałem się takiej gównoburzy, miała być tylko taka rozkmina na nocnej XD

@JakisTakiNick: tak, byłbym z nią nadal, nawet jakby się nie zmieniła, bo ma wiele innych zalet, ale po prostu byłoby miło :)

@Titan_Human: kurde, kolejna propozycja squasha, coś w tym musi być :D
  • Odpowiedz
@silverm: Uwierz mi, że leciutko okrągła na twarzy, troszeczkę na boczkach ale nawet jakby nie schudła by mi to nie przeszkadzało, przy jej cyckach 70G to naprawdę tam sporo masy ma skumulowane :D
  • Odpowiedz
@MatexN: Preferuję kobiety do 175cm, żeby w 10-cio centymetrowych szpilkach nie byly ode mnie wyższe. Powiedzmy, że takie o wzroście 180cm dostają 5-cio kilogramowy handicap ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jesteś prymitywem. A za chudej dziewczynie kazałbyś przytyć?

Skoro nie potrafisz jej zaakceptować takiej jaką jest to nie zależy.


@parodiaczlowieka: Powiedzmy sobie to szczerze jeśli ktoś nie ma zaburzeń psychicznych które wpływają na jego sposób odżywiania się lub innych chorób które wpływają na wagę to jest #!$%@? leniem i za to należy się mu #!$%@? i koniec kropka. Koniec #!$%@? pobłażania grubasom, powinni płacić większą składkę na ubezpieczenie zdrowotne tak samo
  • Odpowiedz
@parodiaczlowieka: Bo być może ma o wiele więcej plusów niż minusów i zaczynał z nią związek mając nadzieję że uda się mu to zmienić. Wiesz, nikt nie jest doskonały.

Zauważyłem również u wielu osób że podobnie jak Ty pytają lub zarzucają wręcz ludziom w związkach dążenie do zmian, do nazwijmy to dostosowaniem się do drugiej osoby. Może ja jakoś inaczej pojmuję ideę związku ale to chyba jedna z fundamentalnych zasad że
  • Odpowiedz
@noob_44: Tylko dla mnie to jest totalnie bez sensu. Związujesz się z kimś żeby mu #!$%@?ć o tym jakie to ma wady? Słuchając małżeńskich kłótni to tak widzę 3/4 związków w polsce.
  • Odpowiedz