Wpis z mikrobloga

Cumple, poznałem dziewczynę, że tak powiem 'okrąglejszą'. Nie, że grubą, oj nieee... Ale, jako że całe życie #bekazgrubasow, to w jaki sposób mógłbym jej delikatnie zasugerować, że te 5-10kg mogłaby zrzucić? Ale serio delikatnie, bo mi na niej zależy, fajna dupcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tfwnogf #zwiazki
  • 220
  • Odpowiedz
  • 8
@biczek: Był strasznym suchoklatesem i miał niedowagę, więc od początku kazałam Mu się zmienić, po roku nie było efektów więc nara! Nie będę się męczyć z kimś, kto nie potrafi nawet telewizora przenieść do drugiego pokoju.
  • Odpowiedz
@wuut: Nie wiem na jakiego rodzaju związku ci zależy, ale nie bież grubaski xD
Po pierwsze - lenistwo. Wykonywanie codziennych obowiązków typu sprzątanie, wychodzenie do sklepu, pochlania wystarczająco dużo energii, żeby przy normalnym żywieniu się schudnąć, więc wniosek jest prosty. Nie chcesz chyba robić wszystko za nią, albo kłócić się o to.
Po drugie - jeżeli powiesz jej, że powinna coś ze sobą zrobić, zapamięta to na zawsze, będziesz miał u
  • Odpowiedz
@Nddsk: Ej, ale ona mi się podoba, serio... serio jest śliczna i nie przeszkadza mi jakoś niesamowicie te dodatkowe kilka kilogramów. Po prostu wiem, że lepiej by się z tym czuła, chce ją po prostu zmotywować delikatnie :)
  • Odpowiedz