Wpis z mikrobloga

Ja penisa nie mam, ale może da się tak powiększyć cycki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I pytanie do speców. Zamierzam moje dziecko nieco apgrejdować, z racji, że stuknęło mu już 3 lata.
Jakieś sugestie? Głownie chodzi o grafikę. W końcu GTA nadchodzi ( ͡º ͜ʖ͡º)

Procesor: Intel Core i7 2600K 3.4GHz
Grafika: NVIDIA GeForce GTX 560 Ti
Płytka: ASRock Z68 Extreme 4
RAM: G.Skill RipJaws 2*4GB

#pcmasterrace #stanowiskogracza
qbsce89 - Ja penisa nie mam, ale może da się tak powiększyć cycki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I pyt...

źródło: comment_9bUwqKkzb0s3M0XloEWBllJpn7qd2GwQ.jpg

Pobierz
  • 78
@qbsce89: Zmień kartę na GTX 970/980 albo czekaj na nowe Radeony/GTXy z 8GB VRAM jeśli grasz na wszystkich trzech monitorach. Ten i7 po podkręceniu wystarczy na długo, tak samo RAM.
@manieczek007: @Kazak77: dzięki, w takim razie wezmę GTX 970. wypokowi spece zawsze najlepsi :)
Nie gram na trzech (póki co). Środkowy monitor, a w zasadzie to TV, dostawiłam stosunkowo niedawno, bo jako TV jedynie stał i się kurzył, a wiadomo, że na większym jakoś tak.. lepiej :) Podłączony jest przez HDMI, więc gierki śmigają tylko na mniejszym :( Ale ten problem rozwiążę po zakupie nowej karty.

@sweerLUCier: być może,
@qbsce89: i7 i GTX560Ti, wyczuwam gotowca ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Wsadź jakąś lepszą grafikę jak grasz i tyle. Mi R9 270X starcza do wszystkiego, a nawet jest ponad to co potrzebuję. Swoją drogą, witam różowego paska z kilkoma monitorami, już nie czuję się dziwna ( ͡ ͜ʖ ͡
M.....i - @qbsce89: i7 i GTX560Ti, wyczuwam gotowca ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
...

źródło: comment_QusSt53HYg47EuGXoowYZk3LmBoKdFyl.jpg

Pobierz
@qbsce89: Będzie działać bez problemu, tak jak @sweerLUCier pisze. ustawiasz jako główny i wtedy wszystko pełnoekranowe na nim startuje. Sam tak korzystam, że teoretycznie mniejszy monitor powinien być główny (tak go widzi karta), ale po zmianie ustawień wszystko śmiga na większym.
@Misaki: Znajomy zrobił mi listę podzespołów, a panowie w sklepie złożyli na zamówienie. 3 lata temu to całkiem dobra maszyna była. I również witam.
@Marcinowy: Przeróżne. Dd fpsów do skradanek itd. nie przepadam jedynie za sportowymi, chociaż w większość NFSów grałam.
@wajdzik: Ja rozumiem, tyle, że mój TV podpięty jest przez HDMI do płyty, nie do grafiki. W grafice mam mini hdmi, a przejściówki/adaptera tymczasowo brak :)