Wpis z mikrobloga

Tak wygląda mój dojazd do centrum trochę wiekszego miasta (+100k) i do #pracbaza

Po drodze do Barnsley mam jeszcze maca (24h), tesco (24h), subwaya i dość sporą liczbe innych sklepów. Ogólnie pod względem dostępności produktów konsumenckich jest tu niemal tak dobrze jak miałem w #krakow - brak tylko ikea, która mam 30km dalej - przy czym przy tutejszej sieci autostrad czas dotarcia tam jest podobny jak z centrum Krakowa ns obrzeża do ikei - więc źle nie jest

Ubolewam nad niską jakością #kfc, której to z Polski odzalowac nie moge - bo dalej nie rozumiem dlaczego w calej europie centrslnej kfc jest smaczne, a tutaj i w holandii to jakieś gówno.

Najbliższe lotnisko 20km od domu, do tego 2 dalsze ok. 45km - nie tak źle.

Jeśli interesują was jakieś punkty, których brakowałoby wam tutaj - dajcie znać i postaram się poszukać alternatyw.

#sorekabbey #yorkshire #emigracja #uk
Pobierz sorek - Tak wygląda mój dojazd do centrum trochę wiekszego miasta (+100k) i do #pracb...
źródło: comment_L0HTfmoEmCCOAkkuvwU5gwh09Nc3HhEo.jpg
  • 23
@matiit: jest to duży problem, aczkolwiek do rozwiązania. Wystarczy wiedzieć gdzie można sie ustawić - no. Gdzie mieszka jakiś znajomy, ktory nie bedzie mial problemów, że parkujesz pod jego chata. Ogólnie korzystam z apki Parkopedia i zwykle coś udaje mi się znaleźć ;)
@Marcinowy: oba kraje mają minusy i plusy. Bez języka łatwiej mi zostać tutaj. Do norwegii ciągnie mnie serce, nie rozsądek ;) Do języka, starej kultury, muzyki czy fiordów. UK ma swoje plusy, tu wiem, że tak łatwo dzieci mi nie zabiorą np. Poza tym tu teraz jestem - więc jest mi łatwiej (dom, praca, znajomi w okolicy etc.)