Wpis z mikrobloga

Polecam zrobić sobie fake konto na tinderze i wrzucić zdjęcie (nawet tylko jedno) jakiegoś przystojnego kolegi albo innego atrakcyjnego chłopaka.

To uczucie kiedy nagle dostaje się mnóstwo matchy i dziewczyny same zaczynają pisać... Albo kiedy można swobodnie zagadać do dziewczyny, a ona wykazuje zainteresowanie i chętnie odpowiada... Bezcenne. #tinder #tfwnogf #przegryw

  • 56
Poza tym skoro potrafię doskonale prowadzić gadkę z innym niż moje zdjęciem, a ze swoim jakimś cudem nie, to chyba świadczy tylko o tym że gadkę mam akurat złotą a problem leży gdzie indziej, bo przecież jestem jedną i tą samą osobą bez względu na zdjęcie.


@gnt_1:

Nie, to znaczy, że jak jesteś przystojny, to #!$%@? kogo obchodzi co piszesz. Tak samo działa z laskami. Gdybyś miał dobrą gadkę, to byś
@wareg: najwięcej męskiego zainteresowania na portalach randkowych mają dziewczyny przeciętne i trochę ponad przeciętność. Za to najwięcej kobiet zagaduje do absolutnych przystojniaków i tych powyżej średniej.
@gnt_1: ale przeciez zawsze mozesz cos ze soba zrobic, zwykla silownia bedziesz lepiej wygladac mozesz byc brzydki ale moze Twoja samoocena chociaz wzrosnie? do tego lekka opalenizna i juz w rankingu wskakujesz 2 pozycje wyzej. To nie jest wcale trudne, bo widze gadane masz- potrafisz sie ladnie wypowiedziec. Jezeli to nie pomoze to nie wiem skup sie na pracy kup sportowy samochod i wtedy musisz juz cos wyrwac...
@trollik:
Nie wiem ile razy ale lajkowalem wszystkie jak leci w celach statystycznych więc pewnie sporo.

@boltzmann:
Coś w ten deseń.

@co_ja_tu_robie:
Niestety w moim przypadku to trochę gorzej wygląda.

@ruszka:
Nie, colego, to tylko znaczy, że gadkę mam "wystarczająco dobrą" żeby wyrwać dziewczynę. Jeśli będąc tą samą osobą ale z innym zdjęciem dostaję radykalnie inne rezultaty to chyba jednak jest dość oczywiste w czym leży problem.
@gnt_1:

Przeczytaj jeszcze raz co napisalem, bo widocznie nie rozumiesz. Jak napisze do niej Brad Pitt to bedzie miala w dupie, czy pisze z ortami, bez ladu i skladu bo jest przystojny, czaisz? Ty sobie wybrales po prostu wygodna dla ciebie opcje, ze jakbym nie mial takiego ryja, to bym wyrwal, bo gadka dobra. Dobra gadke ma moj gruby znajomy z wasem, ktory jest rekinem imprez i dziewczyny lubia jego towarzystwo