Wpis z mikrobloga

Takie mnie naszły myśli... postanowiłam nauczyć się LD, nawet wczoraj były już 2 próby, niestety jeszcze nieudane;) Ale dużo o tym myślałam, np co zrobię, jak już znajdę się w tym swoim śnie, w pełni świadoma. Wiadomo, że jedną z pierwszych rzeczy, jaka większości osób na myśl przychodzi, jest seks;) I takie moje pytanie do Was: czy uważacie, że osoba będąca w związku i praktykująca świadomy sen, a w tym śnie kochająca się z osobą inną niż swój partner - dopuszcza się zdrady?


#ld #luciddream #swiadomysen #zdradaczyniezdrada
  • 10
@Vilyen: Jeśli facet, nawet będący w związku, twierdzi, że nie fantazjuje o innych kobietach, to... kłamie. Taka nasza natura, w genach mamy potrzebę przekazania materiału genetycznego jak największej liczbie "samic". Jeśli facet na prawdę kocha, to nigdy nie wyjdzie to poza fantazje. Nigdy też się do tego nie przyzna i to naturalne, nie macie się czym przejmować.
@Vilyen: Nie, to dalej tylko sen. Jeśli kochasz swojego niebieskiego i pozostaje to tylko we śnie, to nie widzę problemu. Oczywiście mu o tym nie mów. My wiemy, że bawicie się myśląc o aktorach albo innych facetach, ale zdecydowanie nie chcemy o tym słyszeć.
@Vilyen: Taka prawda, że kochana osoba nigdy nie będzie tym ideałem. Czy to urody czy okazem męstwa/kobiecości. Ale ponad tym jest uczucie. Więc myślę, że nie ma co się martwić i tak jak wspomina @Kormas, każdy fantazjuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Vilyen: Jeśli ten sen jest tak samo realistyczny jak rzeczywistość (a świadome sny rzekomo takie są, choć osobiście niestety nie miałem okazji tego sprawdzić) to uważam, że TAK, jest to zdrada.

Generalnie powinnaś zapytać o to SWOJEGO PARTNERA, a nie randomowych ludzi w internecie. Jeśli Ci na nim zależy to jego zdanie na ten temat powinno się liczyć.

A skoro sama czujesz, że byłaby to zdrada, to po co jeszcze pytasz?
@Captaii: @InsaneMaiden: @Kormas: @gibpotatoe: ludzie, co jest z Wami?:D ja tylko zapytałam, bo rozmyślałam nad tą tematyką ostatnio. Bo to dziwne, żeby sen nazwać zdradą, ale z drugiej strony sprawa nie jest taka prosta i oczywista w przypadku ld. Nie zapytałam o to, bo szukam usprawiedliwienia, gdyż - jak napisałam w pierwszym poście - dla mnie to nie w porządku i nigdy bym czegoś takiego nie zrobiła. Zresztą