Wpis z mikrobloga

#ama #pytanie

Mogę zorganizować w połowie lutego "AMA - wywiad z ekskluzywną prostytutką"
Dziewczyna 26 lat - śliczna, od 8 lat w zawodzie. Wykonuje WSZYSTKIE usługi o, których facet marzy. Myślicie, że byli by chętni?
Wstępnie zgodziła się na wywiad. Muszę tylko dogadać z nią szczegóły, ponieważ bardzo ceni sobie swoją prywatność i tylko dwie osoby wiedzą kim naprawdę jest. Ja - przez przypadek (zobowiązałem się do zachowania tajemnicy) i jej Manager.
Jak wygląda ewentualne potwierdzenie wiarygodności AMA w Wykopie.
  • 83
  • Odpowiedz
@towarprawemnietowarem: To znaczy taka, która spotyka się tylko z wybranymi.
Na ten moment nie ma ogłoszeń w internecie na portalach typu roksa.pl czy odloty.pl.
Laska ma swojego menagera, który prowadzi działalność gospodarczą i ją zatrudnia na umowę o pracę.
Płaci zusy, srusy i inne pierdy. Jej klientami są znani ludzie telewizji czy polityki. Często ma wyjazdy zagraniczne jako osoba towarzysząca dla wpływowych biznesmenów. AMA będzie ciekawe, jeśli do niego dojdzie.
  • Odpowiedz
@BaTareDaJayayya: To chyba jakiś dowcip... I o co miałbym zapytać zwykłą #!$%@?ę ? Co trzeba zrobić żeby zacząć się #!$%@?ć? Eksluzywnie? Żartujesz sobie teraz z tym AMA ? Naprawdę nie ma już żadnych wartościowych ludzi z którymi można zrobić wywiad? Szok i niedowierzanie...Mam nadzieje, że to żart.
  • Odpowiedz
Ja - przez przypadek (zobowiązałem się do zachowania tajemnicy)


@BaTareDaJayayya: przez przypadek... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ponoć spotkania znajomych w niespodziewanych okolicznościach się zdarzają ;)
  • Odpowiedz