Wpis z mikrobloga

Po długim i pełnym przepychanek dispute zaproponowali mi full refund, i dali 4 dni na odpowiedź pisemną. Sprzedawca strasznie burzy że mam odesłać towar, dostane ten full refund Mirasy czy nie?( ͡° ʖ̯ ͡°)
#aliexpress
  • 11
@Cames: Bałbym się ciuchów zamawiać. W normalnym sklepie wybiorę 2 sztuki gaci tego samego producenta i już inaczej leżą, bo materiał inny, model inny i w efekcie wychodzę z parą L i XL, a obie fitują ;)
@theqkash: Kupiłem kurtkę podobną z pull&bear za ~140 no i jakoś w porównaniu do tego to między maluchem a mercem c klasy. Gówno straszne, nie polecam. Rozmiarówka do tego z dupy, no i #!$%@? gift w formie skarpet mnie zniszczył na tyle że musiałem dać dispute. Co za #!$%@? podludzie wysyłają ludziom takie gówno-skarpety to ja nie wiem( ͡° ʖ̯ ͡°)
@staryhaliny: W stosunku do tabeli
Napisałem że mogę wysłać tylko DHL'em


@Cames:

I tak pewnie zwrotna przesylka jest na Twoj koszt. Wiec sobie slij DHLem... A jak sie nie zgodzisz na odeslanie towaru, to papa refund...
@Cames:
No to przesylka wroci do Ciebie... Czyli minimum 33zeta musisz zainwestowac (poczta polska, polecony zagraniczny). Za kuriera wyjdzie Cie jeszcze wiecej. Watpie zeby majfrend sprzedajacy #!$%@? towar dawal na portalu gwarancje kasy zwrotu przesylki zwrotnej (sa tacy, co to daja na aliexpress).