Wpis z mikrobloga

Mireczki kochane !
Kilka dni temu pękła mi Xperia Z Ultra .
Otóż muszę kupić sobie nowy telefon - W grę wchodzi własnie druga xperia z ultra, to naprawdę świetny telefon, byłem z niej mega zadowolony, ale zwracam się do was z pytaniem , czy w cenie nowej z ultra (1000-1200 Zł) znajdę coś podobnego parametrami, przy czym ekran musi mieć minimum 5" ?
#telefony #pytanie #kiciochpyta
  • 8
@Nazirek: ze swojej strony polecę LG G2, kupiłem, jestem bardzo zadowolony, jest szybki, ma dobry interfejs użytkownika, oczekuje teraz na androida lolita, ale wyświetlacz ma "tylko" 5 cali

Ewentualnie LG G3, ma ciut lepsze parametry, troszkę większy wyświetlacz i uważam, że jest ładniejszy. A i ma już nowego androida

Edit: G2 ma bardzo mała obudowę przy tak dużym wyświetlaczu!
@vargemp: Dziękuję za propozycję , jednakże byłem dzisiaj "potestować" tą nokię w MM i stwierdzam że rzeczywiscie jest tak jak twierdzi @pawel22:

@wujek_Mundek: Przejrzałem recenzje tego telefonu, jednakże parametremi odbiega dosyć mocno od ultra i boję się o przycięcia etc :)

@parabambara: Moja pękła w kieszeni, uszkodzeniu uległ niestety tylko wyświetlacz (pękł) najprawdopodobniej wskutek poruszania się z telefonem w przedniej kieszeni . Na gwarancję nie ma co wysyłać
@Nazirek: Miałem właśnie podobne pęknięcie, wyjąłem z kieszeni i w połowie ekranu ledwie wyczuwalna i prawie niewidoczna kreska - padł digitizer (dotyk). Wysłałem do sprzedawcy, on do serwisu w niemczech i po miesiącu miałem nowy ekran. Od tej pory nie noszę w kieszeni spodni -_-". Ten telefon się do tego nie nadaje :(.