Wpis z mikrobloga

@the4dk: 11k piechotą nie chodzi. Hetfordshire jest blisko Londynu, więc nie będzie tanio, ale za 11k więcej i tak się opłaca. Do tego czym wyższa pierwsza stawka, tym wyższa kolejna, itd. - więc nie warto startować z niższego poziomu.

Tak z ciekawości to w jakiej mniej więcej okolicy ta praca?
  • Odpowiedz
@maxver: Zawsze miałem wrażenie, że w korpo jesteś bardziej zastępowalny. Przyjdzie taki nowy mid-level developer i sorry, do widzenia, no ale może mam tylko takie wrażenie i się mylę. W dodatku jesteś anonimowy, twoje pomysły nie są wysłuchiwane, bo góra ma inne zdanie i nie dopuszcza do siebie żadnej konstruktywnej krytyki.

W ogóle akcja jest niezła, bo obaj agencji, którzy rekrutują na oba stanowiska opisują swoich klientów jako najlepsze ever miejsce
  • Odpowiedz
Zawsze miałem wrażenie, że w korpo jesteś bardziej zastępowalny. Przyjdzie taki nowy mid-level developer i sorry, do widzenia, no ale może mam tylko takie wrażenie i się mylę. W dodatku jesteś anonimowy, twoje pomysły nie są wysłuchiwane, bo góra ma inne zdanie i nie dopuszcza do siebie żadnej konstruktywnej krytyki.


@the4dk: w korpo jesteś zastępowalny, nikt na siłe cię nie będzie trzymał, chyba, że będziesz jedynym dostępnym w danej chwili specjalistą
  • Odpowiedz