Wpis z mikrobloga

@AltCtrlDelete: a na e-dym.pl masz bana? Wysyłka za free do kiosku ruchu.

@wuju84: nunchako się przez micro USB ładuje. Nie ma ładowarki w zestawie, korzystasz z tej od smartphone, tabletu czy nawet powerbanku.
@wuju84: Możesz też ładować normalnie przez gwint, jest taki sam. Spidera jednak bym nie polecał pod tą batkę, chociaż na minimum mocy raczej będzie ok, z czasem możesz kupić coś lepszego
@wuju84: To już zależy od tego czy chcesz samemu kręcić grzałki czy kupne. Z kupnych głównie Nautilus Mini jest polecany, ja osobiście używam kayfuna (z tym, że tu już samemu grzałki robisz)
@beer_man: raczej ręcznie nie będę kręcił, da się do tego nautilusa dokupić grzałki w punktach z epapierosami (te np w galeriach), teraz bez problemu kupuje podwojne dolne
@beer_man: o masakra ale kobyła !! :D mam teraz spinnera II i jest ogromny to tego cielaka nie wiem gdzie upchnę :D to teraz trendy są dolne grzałki poziome tak? muszę o nie zapytać w okolicy zanim kupię nowy zestaw :)
@wuju84: Wiesz każdy kupuje co mu się podoba, ja się z tego w środku przerzuciłem właśnie na to powyżej :) Wkurzały mnie szybko przepalające się grzałki i krótko batka trzymała, a teraz jest git :)