Wpis z mikrobloga

@SanFable: Czytałem recenzje i jedne są pozytywne, a te niesponsorowane są takie średnie.

Przeszukałem internet i od dwóch dni jestem ekspertem w dziedzinie słuchawek dokanałowych z mikrofonem do 50 zł. Za tą cenę ciężko dostać dokanałowe słuchawki z mikrofonem, które nie będą #!$%@? #!$%@?. Minimalnie trzeba wydać 60 zł na philipsy lub panasonici.

Jak masz lepsze, to nie kupuj. Jak masz jakieś tanie gówna i nie chcesz wydać więcej niż 50
@ntr1987: Chińska, chińska, ale jakiś tam standard mają. Wszystko jest teraz chińskie, ale jedni mają kontrole jakości, a drudzy mają ją w dupie.

@polkin3run: Panie, w tym tagu jedyne prawdziwe cebuladeals, to były jakieś chińskie gówna #!$%@? jakości albo naprawdę super okazje, które zostały, w krótkim czasie anulowane, bo był błąd systemu. Powiedz, co było prawdziwym #cebuladeals (oprócz dywanów z wisha)?
@najman, wyprzedaże odzieży i obuwia, promocje na steam, jednodniowe promocje na najróżniejsze przedmioty i wiele więcej. Tylko że to, że jest tam syf i promocje zdarzają się rzadko nie zezwala na spamowanie na tagu i szukanie tam atencji. Nic by się nie stało, gdyby pojawiał się tam nawet i 1 wpis na miesiąc, ale właściwy.
@polkin3run: W dupie mam atencję. Wrzuciłem, bo wiem, że to jest spoko okazja, z powodu tego błędu (5 zł więcej i nie opłacałoby się). Chciałbym, żeby ktoś mi dwa dni temu rzucił tym linkiem i zaoszczędziłbym sporo czasu. Ale masz rację, że to śmiało mogło iść do tagu #promocja,a #cebuladeals jest na co innego. W sumie, to nie pomyślałem i przepraszam. :<

Tag jest tak zepsuty, że jedyna możliwość, to
@najman: pisząc o jakości odnosisz się do wyglądu i wytrzymałości czy raczej wrażeń dźwiękowych? ( ͡° ʖ̯ ͡°) na tych drugich bardziej mi zależy. Wiadomo, że dupy nie będzie urywać, ale żeby też nie było strasznej lipy
@binio36901: Wygląd jest ekstra. Naprawdę świetny design.

Wytrzymałość chyba daje radę - nie wiem. Jak kiedyś wsiadłem do samochodu, to wypadły mi i jechały 10 km tarzając się po ziemi i działały jeszcze przez jakiś czas - potem przestała grać lewa słuchawka. Ale to była moja wina, więc nie mogę mieć pretensji. Dokanałówki i tak się szybko psują od trzymania w kieszieni, a zakładam, że kupujesz je do używania ze smartphonem.
@najman: do słuchania na co dzień jak gdzieś wyjdę to mam akg k450 po recablingu, a te przydałyby mi się do samochodu do rozmów, na rower itd.
Dzięki za pomoc! Jutro skoczę gdzieś do empiku i jak będą to wezmę.