Wpis z mikrobloga

@liqui6: masz zablokowane prywatne wiadomości to napisze tutaj-Zaczałem szperać bo w linku od ciebie zobaczyłem znajomy chiński mechanizm. Na razie na watchuseek znalazłem że marka niby z siedzibą we Francji z logo wzorowanym na patku i sprzedająca zegarki z chińskimi mechanizmami :)
Tutaj masz sea gulla z tym samym mechanizmem http://www.good-stuffs.com/Sea-Gull-M182SK-skeleton-watch-automatic_p_46.html
Możesz porównać do tego co Louis Cottier nazywa Automatique Louis Cottier LC 2210. Ten sam mechanizm czyli chiński i produkowany
  • Odpowiedz
@thewickerman88: No dobra jest chiński podzespół, ale to nie zmienia faktu, że dostałem do niego manual i certyfikat więc nie widzę tu większego problemu. Iphone 6 kosztuje ok. 4k ale jakoś nie wierzę, że w całości powstał w USA
  • Odpowiedz
@liqui6: prywatne wiadomości-jak najedziesz na swój awatar w prawym rogu to są ustawienia i na pierwszej stronie pod
"prywatne wiadomości" jest okienko "Otrzymuj wiadomości" i możesz wybrać-od wszystkich, od obserwowanych, od nikogo.

Jeśli chodzi o chińskie komponenty to powiem tylko tyle-przy następnym zakupie zajrzyj na którekolwiek forum zegarkowe, znajdziesz listy marek których lepiej unikać i propozycje całkiem fajnych zegarków, każdy chętnie pomoże. (bo sytuacja mechanizmów i marek to sprawa na cholernie
  • Odpowiedz