Wpis z mikrobloga

Literatura pisana przez kobiety dla kobiet: Harlequin, Twilight, 50 shades of grey.
Literatura pisana dla mężczyzn przez mężczyzn: Golem, Rok 1984, Stary człowiek i morze, Władca Pierścieni, Bracia Karamazow, Jądro Ciemności.

U mężczyzn mamy poszukiwania duchowe, metafizykę, mistykę, zmagania z naturą, politykę, filozofię, przemianę głównego bohatera, szlifowanie charakteru.
U kobiet mamy poszukiwanie samca, najlepiej z kasą, dominującego i żeby dobrze ruchał.

Wyobrażacie sobie, żeby kobieta napisała kiedykolwiek taką książkę jak "Proces" Kafki albo "Wilk Stepowy" Hessego? Ja też nie.

Wniosek? Kobiety nie mają Pneumy, są tzw. portalami organicznymi.


#gorzkiezale #rozkminy #ksiazki #mowiejakjest #rozowepaski
  • 179
@Donk_von_Fisher: Czy jeżeli podoba mi się Rok 1984, Władca Pierścieni i Jądro Ciemności, a Zmierzchu i Greya nie trawię po przeczytaniu fragmentów cytowanych w internecie, to jestem mężczyzną? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Donk_von_Fisher: serio jesteś słaby troll, na mirko jest tysiące lepszych od Ciebie, bo przynajmniej trollują w mniej oczywisty sposób.
Ty się dałeś złapać na zdjęcie jakiejś losowej dupy z neta, którą można wyszukać w sekundę, a próbujesz trollować mirko? Weź sobie najpierw załatw praktyki z trollowania, a potem zacznij to robić bo na razie to słabiutko i obniżam do 2/10 bo nawet się nie starasz.