Wpis z mikrobloga

pytanie do ludzi z pod tagu #samochody powiedzcie mi po cholerę większość z was jak zobaczy gościa na sporcie(moto) to od razu traca rozum i od razu chca sie scigac? Dzisiaj tak np mialem... na kazdych swiatlach gazowanie, piszczenie opon itp. no kurna.. Dzis gosc przeszedl samego siebie #!$%@? mnie, ze nie chcialem sie scigac z jego syfem TAJP ER (wieczna beka z fanboyow #honda civic). Serio myslicie, ze macie szanse z czyms co ma 3.1 do 100 km/h? i to nie na papierze? Tutaj uklony z kolei do wlascicieli naprawdę mocnych aut (pozdrawian wlasciciela e60 z v8 pod maska na blaszce DJA, z ktorym mialem okazje zmierzyc sie pod wroclawiem w zeszla sobotę jak i dwoch panow jeszcze z a klasy amg i allroada 3.0t, szliscie godnie za nami:) ). Oni potrafia zagadac po ludzku, zaproponowac krotki sprint do danej predkosci, a nie dzidowac jak #!$%@?. No ale powtorze pytanie.. serio myslicie, ze jak macie 1.6 pod maska albo 2.0 benzynowe to macie szanse? Serio sprawiacie mi kupe śmiechu waszymi probami prowokacji bez skutku :D

a zawolam tez #motocykle i #motocykleboners tez was tak prowokuja caly czas?
  • 30
@Stitch: niedawno czekałem na zielone dla pieszych na skrzyżowaniu, patrze się i obok siebie nowa mazda6 i stara honda civic po tuningu motzno- oczywiście z sebą i matim. Patus z hondy piłuje swoją machinę, zielone i wystartował wyciskając ze swojej 20letniej hondy ostatnie krople oleju, a mazda normalnie ruszyła. Nawet nie było mi żal tego podczłowieka.
@companero: zawsze tak robię.. bo ich gaz w podłodze to dla mnie 1/6 odkrecenia manetki bez zmieniania biegu... ale najlepsze jest to, ze ci z bmw sie nie scigaja(dla sebixow e36 juz jest tez sebixowe) xD tylko civiki :D;D
@Stitch:

Zdarza się do czasu do czasu złapać z kimś kto ma czym i ma pojęcie co robi i wtedy jest fan, bez napinki, bez zajeżdżania drogi i #!$%@? się w podbramkowe sytuacje.
Ale zdarzył mi się parę razy frustrat który #!$%@?ł na pełnym fajerze na czerwonym żeby tylko coś sobie udowodnić. Cud że nikogo nie zabił. Dlatego na światłach warto stanąć z boku pasa, niech ma miejsce pojechać sam, a