Wpis z mikrobloga

Przypominam informacje ważne dla każdego wroga lewactwa.
Firmy wypisane niżej aktywnie wspierają homopropagandę:
- Google
- Apple
- eBay
- Facebook
- Starbucks
- Nike
- Microsoft
- MasterCard (sprawdźcie swój portfel)
- Instagram
- Mondelēz International (producent Oreo, Prince-Polo, czy Delicji)
- Marriott International
- Amazon.com
- Coca-Cola Company
- General Motors
- Hewlett-Packard
- IBM
- Dropbox
- Kraft Foods
- Intel
- HBO
- ING (tak, ci od banku)
- Pepsico
- Shell
- Toyota
- Citibank
- Salesforce
- BMW
- Disney
- Ford
- Absolut
-Smirnoff

Uważajcie na te firmy! Polecam zaprzestania korzystania z ich usług i produktów.

#homopropanda #4konserwy #neuropa #bekazlewactwa
  • 56
@sztilq:

No przecież prawaki jak sama nazwa wskazuje mają prawicowe wartości wiec z automatu nie tolerują homoseksulizmu bo ten godzi w wartości rodzinne i nie jest zgodny z nauką kościoła(ten też jest ważny u prawaków).A skoro używasz produktów firm które wspierają homopropagandę i określasz się jak prawicowiec to jesteś hipokrytą.
@Ginden:
Możesz mi powiedzieć jak wielkim homoterrorystą i piewcą lewackiej propagandy jestem wg ciebie jeśli mój dzień wygląda następująco prawaczku?:


rano budzę się i biorą do ręki laptopa, na którym o zgrozo mam zainstalowany Windows 8, wchodzę sobie na fejsbuka sprawdzić co ciekawego słychać u znajomych, później googluję gdzie jest najbliższy applestore, bo stary iphone mi się znudził i zastanawiam się też nad kupieniem mac’a. W między czasie porównuję sobie jeszcze
@Ginden: Pominąłeś AMD i Nvidię. Kuce nie zdają sobie sprawy z tego, że siedząc na wykopie i wypisując swoje homofobiczne wypociny, tak naprawdę wspierają homopropagandę, bo ich sprzęt może pochodzić tylko od tych firm.