Wpis z mikrobloga

Przypominam informacje ważne dla każdego wroga lewactwa.
Firmy wypisane niżej aktywnie wspierają homopropagandę:
- Google
- Apple
- eBay
- Facebook
- Starbucks
- Nike
- Microsoft
- MasterCard (sprawdźcie swój portfel)
- Instagram
- Mondelēz International (producent Oreo, Prince-Polo, czy Delicji)
- Marriott International
- Amazon.com
- Coca-Cola Company
- General Motors
- Hewlett-Packard
- IBM
- Dropbox
- Kraft Foods
- Intel
- HBO
- ING (tak, ci od banku)
- Pepsico
- Shell
- Toyota
- Citibank
- Salesforce
- BMW
- Disney
- Ford
- Absolut
-Smirnoff

Uważajcie na te firmy! Polecam zaprzestania korzystania z ich usług i produktów.

#homopropanda #4konserwy #neuropa #bekazlewactwa
  • 56
  • Odpowiedz
Towarzyszu, bruderszaftu z wami nie piłem, więc się nie spoufalajcie, zwłaszcza że z takimi jak wy nie pijam. Poza tym, powoływanie się na wolny rynek przy jednoczesnej (zawoalowanej ale jednak) pochwale irracjonalnych bodźców wpływających na mechanizmy rynkowe zakrawa na śmieszność.
  • Odpowiedz
irracjonalnych bodźców wpływających na mechanizmy rynkowe zakrawa na śmieszność.

@Martellus: Preferencje konsumentów są irracjonalnym bodźcem wpływającym na mechanizmy rynkowe? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mic327: Jak AMERYKAŃSKI Ford miał robić auta dla wojsk III Rzeszy?

W czasie trwania II wojny światowej w zakładach Forda produkowano model Ford GPW na potrzeby wojska, będący odpowiednikiem Jeepa Willysa.
  • Odpowiedz
Towarzyszu, pozwólcie, że skwituję krótko: wolny rynek działa jedynie wtedy, kiedy decyzje uczestniczących podmiotów są podejmowane na podstawie racjonalnych przesłanek. Injekcja ideologii w proces decyzyjny zawsze jest dla niego zgubna, będzie bowiem prowadzić do decyzji irracjonalnych i sprzecznych z własnym interesem. Oczywiście rozumiem, że musicie ideologizować wszystko, ale nie oczekujcie, że widzący to ludzie będą tańczyli jak im zagracie.

Widzicie, z wami jest taki problem, że myślicie, iż rozmawiacie z korwinistą. Pudło.
  • Odpowiedz
@Destr0: Czytałem, że Henry Ford był zagorzałym nazistą, który robił interesy z Hitlerem. Pewnie dlatego, że dostawał ogromne zlecenia oraz liczył na darmową siłę roboczą jak np. Volkswagen.
  • Odpowiedz
@mic327: Ford akurat był antysemitą a Hitlerowi wysyłał czeki na urodziny bo się zakumplowali. Jednak w 1941 musiał zapomnieć o przyjacielu bo zaczął robić samochody dla US Army. Ah ci wielcy przemysłowcy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wolny rynek działa jedynie wtedy, kiedy decyzje uczestniczących podmiotów są podejmowane na podstawie racjonalnych przesłanek

@Martellus: Samochody czarne są gorzej widoczne na drodze, więc są odrobinę mniej bezpieczne -> ludzie wybierają i tak ciemne samochody, bo lubią taki kolor -> wolny rynek zawiódł, bo to irracjonalna przesłanka.

Konsument zawsze wybiera produkt o którym jest przekonany, że najlepiej spełni jego oczekiwania. Nie ma tu miejsca na ocenę czy lepsza jest racjonalność czy
  • Odpowiedz