Wpis z mikrobloga

Kolega z redakcji pojechał na dwudniową prezentację nowego Land Rovera Discovery Sport. Miało być elegancko, ładny hotel i takie tam. Parafrazując różne pasty z wędkarzami: Marcin to fanatyk offroadu. Zgadnijcie, którym jeździł...( ͡º ͜ʖ͡º)

Land Rover po lewej - prawidłowo przetestowany przez Autokult.pl ( ͡ ͜ʖ ͡)
Jestem z niego dumny. Po powrocie dostanie podwyżkę.

#motoryzacja #samochody #offroad
___________
Więcej o samochodach, pracy dziennikarza motoryzacyjnego od zaplecza oraz o fotografii samochodowej dowiecie się dodając do obserwowanych mój tag #mzcars lub po prostu mnie.
Dziekan5 - Kolega z redakcji pojechał na dwudniową prezentację nowego Land Rovera Dis...

źródło: comment_CBQDB9BMGkJzeDOwvTxYf1TCHMRRSrEi.jpg

Pobierz
  • 15
@Dziekan5: jak ja przyjadę brudnym autem to szef mi "marudzi" że gdzie ja nim jeżdżę że on znów wygląda jak by wyjechał z kopalni a u was za to dają podwyżki. ( ͡º ͜ʖ͡º) nie szukacie kierowcy?( ͜͡ʖ ͡€)
@wojtoo: To zależy co jest w umowie. Zależy też od samego działu PR i stosunków z redakcją. Jest wiele zmiennych. Zależy też na jaką kwotę zostały spowodowane uszkodzenia. Z tego co pamiętam to np. w Porsche jest pokrycie uszkodzeń do jakiejś kwoty (kilka tysięcy), a powyżej jest już ubezpieczalnia. Nie dotyczy to uszkodzeń powstałych np. kiedy kierowca był pod wpływem alkoholu albo zdecydowanie za szybko jechał.