Wpis z mikrobloga

@kapsi92: Nie dziękuj wyznam Ci szczerze, pierwszy bym strzaskał pałkę na Twej głowie gdyby nie dziatek pacierze. Dziatki sprawiły, że uchodzisz cało. Darzą Cię życiem i zdrowiem. Im więc podziękuj za to, co się stało, a jak się stało, opowiem.
  • Odpowiedz
@kapsi92: nie wiem czemu, ale coś mnie strasznie #!$%@? w tym zdjęciu. Może to mina albo mi przypominasz kogoś kogo nie lubię. Nie mam pojęcia.
  • Odpowiedz
@neib1: a moze temu, ze ladne dziewczyny widzisz tylko w jpg :) a ladne dziewczyny na zywo nie zauwazaja ciebie. To wszystko siedzi w podswiadomosci kolego
  • Odpowiedz
@matus112: Zawsze gniję z tych żałosnych łajtnajtów pod wpisami z pokazmorde xD I tak nie zakisisz rycerzyku, a stawiam dolary przeciwko kasztanom, że jestem bardziej rozrywkową osobą od Ciebie skoro już się tak kategoryzujemy przez neta :P
  • Odpowiedz
@kapsi92: Aaa. To stąd to rycerzykowanie :D Właśnie się zastanawiałem, bo taki dziwaczny ból dupska do codziennych spraw nie należy. Podobnie było z tym nowym ziomeczkiem od Pitrasi. Jak się z niej ludzie śmiali i z niego, że poleciał do takiej wariatki to też skakał po wpisach i wszystkich wyzywał od przegrywów xD
  • Odpowiedz