Wpis z mikrobloga

@Pol_lozka: może i jestem troche naiwny ale jednak dayz skusiło mnie ogromnym potencjałem jaki w tej grze drzemie, a h1z1 wydaję się strasznie płytkie w rozgrywce (nie grałem ale streamy z tej gry tak wyglądają) i jedyne co w h1z1 jest spoko to chyba battleroyal ;p
@Pol_lozka One są po prostu inne, ale patrząc na rozwój, H1Z1 rozwija się dużo szybciej od DayZ i oni faktycznie uwzględniają uwagi od graczy przy projektowaniu. Popatrz też, że w H1Z1 szybko rozwiązali problem hakerów, w przeciwieństwie do DayZ.
@tomekswk: No to teraz dałeś mi dylemat. Czyli pod względem dopracowania H1z1 jest lepsze? Ale myśle ze w dayz też będą próbowali coś zrobić z tymi hakerami i raczej nie stanowią tam jakiejś większości?
@Pol_lozka: Niestety, ale chyba wszystkie tego typu zawiodły. To jest ta grupa gier, które wychodzą w stanie alpha, a później się nie rozwijają (bo i po co, skoro i tak gracze już za nią zapłacili). Coś takiego stało się ostatnio popularne, a my powinniśmy odradzać innym wspierania oszustów. Chociaż widziałem, że z H1Z1 coś się na początku działo, ale nie wiem, czy już sobie odpuścili.
@Iliilllillilillili: Kurde, taki potencjał. Jak to możliwe, że nikt jeszcze nie zrobił do porządku gre z taką tematyką marzy mi sie właśnie coś w stylu the walking dead gdzie grupa ludzi sie umawia na rozne akcje, maja schron np. w hangarze. No ale nie powiem, przekonales mnie lekko do h1z1 bede musiał poprzegladac filmiki i poczytac recenzje czy coś. Do wypłaty daleko dlatego jeszcze mam czas.
@tomekswk: Możesz powiedzieć coś